Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

6 minutes ago, Del Piero said:

Pa nije bas, nego je bilo 4 na 5 i zbog toga se pravio faul.

Je li ovo Markovic dobio tehnicku posle trojke?

U trenutku kada je naš igrač pravio faul Izraelac je bio na 7m od našeg koša i hteo je da baci pas igraču do sebe

 

Kako selektor Izraela nije dobio tehničku do sada nije mi jasno

Link to comment
Share on other sites

Vule Avdalovic je od naseg najtalentovanijeg spoljneg igraca napravio pomocno osoblje. Drezgic jeste napucao dobru statistiku ali nas umalo nije ujebao na utakmici X puta. Imao je preko 10 asistencija ja pojma nemam kako je to uspeo, igra uopte nije bila tecna. Taktika gde on silkuje loptu dvadet sekundi u napadu je jadna i bedna. Nasa dva najtalentovanija igraca u ovoj ekipi su Kostic i Dimitrijevic i oko njih je trebala da se gradi igra pa sve i da se ne napravi neki veliki rezultat.

Edited by Miki8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad je Izrael izgubio dobijeno.

Drezgic je ovo izvukao najvise. Za Kostica sam hteo da napisem da nisam video nista od njega u drugom poluvremenu i produzecima. Mada i dalje stoji, bas malo igra sa loptom, ali za ovu trojku svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Sa Nemcima smo igrali 2 trening meča u Vršcu i oba dobili ali ako budemo bez Bošnjakovića i uz akumulirani umor zbog produžetaka mislim da su Nemci favoriti...

Edited by bekrinjo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Sad je Izrael izgubio dobijeno.

Drezgic je ovo izvukao najvise. Za Kostica sam hteo da napisem da nisam video nista od njega u drugom poluvremenu i produzecima. Mada i dalje stoji, bas malo igra sa loptom, ali za ovu trojku svaka cast.

Od Drezgicevog zabijanja u desni stranu na nasih plus sest pred kraj cetvrte cetvrtine , gde je video da ga cekaju dva protivnicka igraca su krenuli nasi problemi. Umesto da lepo privedemo utakmicu kraju mi smo pravili glupe greske. Svaka cast Dimitrijevicu za ona dva ubacena sl bacanja,bio sam siguran da ce promasiti barem jedno.

9 minutes ago, bekrinjo said:

Sa Nemcima smo igrali 2 trening meča u Vršcu i oba dobili ali ako budemo bez Bošnjakovića i uz akumulirani umor zbog produžetaka mislim da su Nemci favoriti...

Dobili smo ih i u Nemackoj na turniru u tesnoj utakmici. Nadam se da ce Bosnjakovic biti spreman sutra.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki8 said:

Od Drezgicevog zabijanja u desni stranu na nasih plus sest pred kraj cetvrte cetvrtine , gde je video da ga cekaju dva protivnicka igraca su krenuli nasi problemi. Umesto da lepo privedemo utakmicu kraju mi smo pravili glupe greske.

Ne sporim da Drezgic mnogo drzi loptu i da ima puno mana o kojima se pisalo ovde i sa cime se slazem. Samo mu se ne moze osporiti da je preuzeo odgovornost i izvukao u drugom produzetku. Kosticu sumnjam da je neko zabranio da dribla loptu, deluje mi da je trebalo da bude malo vise involviran u igri, to je sve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MikiMilane said:

Ne znam koliko je to relevantno posto plej Mege Kayil nije ulazio u igri na Tim utakmicama u Vrscu.

Jeste u Minkenu. Mada je to bila veoma tesna utakmica. Mi cemo bas biti izmoreni sutra , jos ako Mitar ne bude igrao , bice tesko dobiti utakmicu.

7 minutes ago, Del Piero said:

Ne sporim da Drezgic mnogo drzi loptu i da ima puno mana o kojima se pisalo ovde i sa cime se slazem. Samo mu se ne moze osporiti da je preuzeo odgovornost i izvukao u drugom produzetku. Kosticu sumnjam da je neko zabranio da dribla loptu, deluje mi da je trebalo da bude malo vise involviran u igri, to je sve.

Pa niko ne dribla loptu osim Save. Kostic na 80% nasih poseda samo posmatra igru sa strane,retko kada mu neko od saigraca doda loptu. Ne koristimo njegov napadacki potencijal koji je pokazao prosle sezone u raznim takmicenjima. Vidite kako Izraelci hrane svog najboljeg igraca i kada ga ide i kada ga ne ide, a sut ga nije isao bas nesto u grupnoj fazi . Kod nas je Kostic odmah dobio disciplinsku na drugoj utakmici turnira.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Najvise treba da se zahvalimo Dimitrijevicu. Izvukao nam je dupe veceras plus ovo prvenstvo igra sa povredom koju vuce duze vremena.

 

 

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čovek konstantno pljuje Drezgića koji je dao 35 poena, sa  16-9 iz igre, 8 skokova i 12 asistencija, indeks 43 i +8 sa njime na terenu, po čemu je drugi najbolji igrač :Hail:

 

Ranijih godina, kad smo znali da osvojimo neko prvenstvo sa maksimamalno timskom igrom, tad su se treneri pljuvali jer igraju na rezultat, umesto da se istaknu najtalentovaniji igrači. Sada opet ne valja igrač sa 20ppg. Carski zaista.

_________________

 

 

Moram još jednom da pohvalim:

 

Aleksa - kao prvo cela partija 16 poena, 14 skokova, 5as, 30 indeks i neverovatnih +15 sa njime na terenu. I onda ta bacanja, stvarno mu ne bi zamerio da je promašio jedno, al eto spase nas čovek.

 

Drugo Kostić, koji posle 8-2 za tri poena, ipak onako mirno fintira šut i postiže trojku za pobedu.

 

Sve u svemu, bravo momci. Bila je ovo neverovatno trošenje, sutra kako bude biće, ali talenat ste pokazali.

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uveren sam da ce najmanje pet igraca iz ove selekcije imati bolje profesionalne karijere od njega. Gurali smo mi igrace i u proslosti u reprezentacijama i to uglavnom pogresne , gde su se vec tada videle neke velike mane tih igraca , koje su nepopravljive na seniorskom nivou. Isti slucaj je i sa Drezgicem. Naravno da Kostic nece pogadjati u visokim procentima kada loptu sutne svakih pet minuta, pa onda popije klupu itd. to je igra bez ikakvog ritma. Kod nas Drezgic davi loptu po 20+ sekundi u napadu , pa onda uvaljuje vruc krompir saigracima. I u zadnjem napadu na utakmici je prvo gledao da je po svaku cenu sutne pa kada nije imao gde prosledio je vruc krompir Kosticu. Nije to bila nikakva planirana akcija. Drezgic uopste nije dobra organizator igre iako mu je upisano preko 10 asistencija na utakmici, asistencije su mu uglavnom bile kao ta opisana Kosticu.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...