Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Mora se priznati da je ovaj belgijski centar dobrano nadigrao Dimitrijevica. 

Sve u svemu lep uspeh ovo polufinale. Momci mogu ici i do kraja. 

Polufinale dobra stara tuca sa Francuzima ili Izrael.

Da smo ovo dobili rutinski dobija na tezini ako se vidi da smo izgubili 24 lopti u cetvrtinalu evropskog prvenstva (!) - od toga Drezgic 8. Nestvaran podatak. Bukvalno nevidjeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Mora se priznati da je ovaj belgijski centar dobrano nadigrao Dimitrijevica. 

Sve u svemu lep uspeh ovo polufinale. Momci mogu ici i do kraja. 

Polufinale dobra stara tuca sa Francuzima ili Izrael.

Da smo ovo dobili rutinski dobija na tezini ako se vidi da smo izgubili 24 lopti u cetvrtinalu evropskog prvenstva (!) - od toga Drezgic 8. Nestvaran podatak. Bukvalno nevidjeno.

Mnogo nekih pokusaja atraktivnih dodavanja,skroz bespotrebno

Link to comment
Share on other sites

Izrael, koji smo u grupi dobili 30, rutinirao Francuze, koji su se sa druge strane, manje više prošetali kroz grupu.

 

Kako god, ne očekujem laku tekmu. Ni prvi put to nije bila baš takva dominacija, nego smo ih samleli u 4. baš.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Mora se priznati da je ovaj belgijski centar dobrano nadigrao Dimitrijevica. 

Sve u svemu lep uspeh ovo polufinale. Momci mogu ici i do kraja. 

Polufinale dobra stara tuca sa Francuzima ili Izrael.

Da smo ovo dobili rutinski dobija na tezini ako se vidi da smo izgubili 24 lopti u cetvrtinalu evropskog prvenstva (!) - od toga Drezgic 8. Nestvaran podatak. Bukvalno nevidjeno.

Dimitrijevic je igrao bez energije juce. Taj sto ga je nadigrao nema sanse da napravi bolju profesionalnu karijeru od sina Dimitrija. Mislim da nam ni ovogodisnja kadetska reprezentacija nece napraviti neki dobar rezultat.

4 hours ago, realno *w said:

Izrael, koji smo u grupi dobili 30, rutinirao Francuze, koji su se sa druge strane, manje više prošetali kroz grupu.

 

Kako god, ne očekujem laku tekmu. Ni prvi put to nije bila baš takva dominacija, nego smo ih samleli u 4. baš.

 

Kontrolisali smo rezultat celu utakmicu i na kraju smo ih pregazili. Ocekujem isti ishod i u polufinalu.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Невероватна генерација... Игра је катастрофа, Дрезгић и Костић раде шта хоће, када хоће и како хоће, Димитријевић у глави већ суперзвезда. Много ту ега има већ сад, и шетају се реално кроз Првентсво, иако играју благо речено ужасно. Биће европски прваци без да се озноје. Још им се отворило да не морају да играју против Шпанаца, односно Хуга Гонзалеса и Maриа Фернандеза... Избацио их Израел. Ово је врло вероватно злато за ову генерацију, ако не засеру још ово што је остало. Невероватна коцнетрација квалитета, дуго није било генерације оваквог квалитета у индивидуалном смислу. Тимски су катастрофа, када гледаш како се завршавају контре и неке остале ситнице. Свако гледа своју гузицу.

Link to comment
Share on other sites

Spanci su go kurac mada mi se svidja sto se kod njih forsiraju dva najtalentovnija igraca na ustrb rezultata za razliku od nas gde se forsira igrac koji ima najnizi plafon za seniorsku kosarku. Ne znam po cemu si zakljucio da se Dimitrijevic ponasa kao zvezda🙄

4 hours ago, Bojdo said:

Ko nas čeka u finalu, Svabe ili Slovenci?

Pa ko god pobedi u tom polufinalu ako i mi prodjemo u finale sto bi trebalo da se sesi. Mislim da je Nemacka avorit ali Slovenija ima neverovatnu srecu u takmicenjima mladjih kategorija ovog leta.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Danas u 20h sa Izraelcima, polufinale. Opet se dobrim delom poklapaju sa košarkašima na OI...

 

Mislim da uopšte neće biti lako. Razbili smo ih u grupi, ali su se i oni poprilično podigli od tada, pa rutinirali prvo Špance u 1/8, pa posle Francuze u 1/4. Imaju dva dominantna igrača, Omer Mejera (igrao koji minut i u EL za Makabi), koji se raspadao tokom turnira dok Francuzima u četvrtfinalu nije sasuo 31 poen, i Ben Sarafa (finu statistiku u prvoj ligi Izraela ima) koji je Špancima spakovao 40, i na proseku je od 26 tokom turnira. Ostali su uglavnom epizodisti ili prašinari. Deluje da im fali i visine i da nemaju konstantnog centra, tako da bi Dimitrijević mogao da profitira tu, uz Šojića.

 

Samo da ne dopustimo Mejeru i Sarafu da polude, jer u mlađim kategorijama jedan do dva igrača itekako umeju da naprave razliku, i verujem da ih dobijamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žene su nam medju najkrupnijim u svijetu a 90% reprezentacija ima snažnije centre od nas. Tragedija mladjih kategorija kod zena.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Bojdo said:

Žene su nam medju najkrupnijim u svijetu a 90% reprezentacija ima snažnije centre od nas. Tragedija mladjih kategorija kod zena.

 

Jbg ženska odbojka utiće na to. Čerka Vladimira Vidačića je nabolji primer.

 

Uz to gubimo i neke visoke potencijalno late-bloomerke iz Srpske (Guska, Damjanović).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maksim said:

Nakon trojke Koštica za 26 18 nismo odigrali 2 krstena napada.Odbrana standardno loša, još ako se raspucaju ova 2 izraelska beka nema ovde sreće za nas

 


Pa naravno da ce se raspucati kada branimo pick nekim poludropom, nije mi jasno da li se preuzima ili ide u drop, izgleda da momci ni sami ne znaju.

Kao sto napisah, toliko su timski bolje izgledali Izraelci da mi je nejasno da je rezultat samo -4. 

Avdalovic je prilican dunster. Pokazuje se danas. U seriji Izraelaca od 10-0 nije uzeo tajmaut i sproveo sijaset hokejaskih izmena u fazonu "valjda ce ovaj promeniti". 

Svidja mi se Izrael, visoki odbrambeni intenzitet svih igraca, varijacije zona i i zona koje se pretvaraju u man-to-man. Bas skolovana i takticki odlicno pripremljena ekipa sa gomilom specijala koje dovode do slobodnog suta. Sve u svemu bi bila tragedija da se ispadne od njih iako su dobili ove Spance i Francuze jer su individualno jako limitirana ekipa sem Sarafa, cak i Mayer je jako limitiran prangijas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...