Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Bravo za juniore Vojvodine...pobedili Split na juniorskom turniru ABA lige..gubili 16 razlike pred kraj 3/4...Marko Vučković(2005) najbolji...prvi poenter i skakač ekipe..gledao sam ga sad na ovom meču, građen kao Bogi, samo visočiji :)) ima vec visinu 206cm, ali vala prangiju opasnu, kao i tehniku..nzm da li ima pravo nastupa i za seniore, mogli bi ga ubacivati i u nekim manje vaznim mecevima...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Darko said:

Trenutno ni jednog ni drugog nema na top 10 listi, mada je Vučković propustio jednu utakmicu:

 

https://lige.kss.rs/mladje-kategorije-kss/roda-jls/roda-jls-statistika/

 

Ste gledali neke od ovih drugih?



Sad gledam statistiku Tofoskog (hvala na linku @Darko - danas sam prvi put cuo i video to dete), i statisticki ovo izgleda dobro i zrelo. Ne verujem da ima bas toliko boljih plejeva 2006. godista u Srbiji. Prilicno sam siguran da nema. Hajde Drezgic, to verovatno stoji, ali za ostale ne verujem. Po meni legitimni kandidat za U18 EP sledece godine.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bojdo said:

Ne znam, meni je onaj Pavin bolje djelovao od Vuckovica.

Lik je sabio 30 poena, odličan je, ali sam ja isključivo komentarisao našu decu..evo gledam sad statistiku, ima Voša dvojicu u top20 lige, Savanović i Vučković, s tim da ovaj drugi ima meč manje.. njih dvojica bukvalno 80 odsto ekipe..Mada mi je Savanović danas suviše "alav" bio, odbranu drastično mora da popravi, ali da ne sudim na osnovu jednog meča..kod Vučkovića mi se svidelo što def zna da igra čistu odbranu, rad nogama odličan za taj uzrast, ima visinu, jak je, odličan šut i tehniku ima..evo gledam, potpisao za Vošu u junu profi ugovor..bravo za njih, mali mi obećava ..ajde navijam za Vošu u Laktašima, nek sutra roknu i Cedevitu pa da putuju u Dubai!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2023 at 10:54 PM, Problem sa licnim greskama said:

Inace Tofoski iz BKK Radnickog koji je ovde izgleda u nekoj cudnoj pozajmici igrao za Dubai je bas zanimljiv igrac. Po meno ubedljivo najbolji igrac na terenu. Neverovatno u zvezdi takvog nema a u Dubai Falconsima ima a momak iz naseg grada. Pa se ljudi cude da sve ide u Megu pored takvog strucnog rada.

 

Povredio se danas 😕

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MikiMilane said:

Povredio se danas 😕

 

Video sam snimak,mali se sapleo u reketu i udario direktno glavom u parket,mislim da je par minuta bio u nesvesti ...

Razbio je arkadu,baš je užasno delovalo ... medjutim pred kraj utakmice se vratio na klupu da prati kraj meča ...

Link to comment
Share on other sites

Klinci Voše bez plasmana na završni turnir...imali 4 razlike na 10 sekundi pre kraja, pa 3 razlike na 5 sekundi...i lik napravi faul za tri bacanja sekund pre kraja🤯  u produžetku pukli skroz, Cibona ode dalje..šteta.. Kondić i Vučković dabl dabl 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

 

Video sam snimak,mali se sapleo u reketu i udario direktno glavom u parket,mislim da je par minuta bio u nesvesti ...

Razbio je arkadu,baš je užasno delovalo ... medjutim pred kraj utakmice se vratio na klupu da prati kraj meča ...

 

Manji potres mozga. Biće van stroja određeno vreme.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Manu said:

 

Mislim da kolega @fancy može da kaže koju na temu

 

Bolje da Drezgić ili Kostić, Drobnjaković i Radovanović iz Zvezde kažu koju na tu temu...  :classic_biggrin:

Btw. jeziva šteta za Tofoskog, sad u nedelju bi to bio dobar matchup...

 

Mogao bi kolega fancy da kaže koju o par njih iz Zemun Borca, ali nije zemunska košarka ovde IN pa neću da smaram.

Ko treba da zna, zna, a koga zanima ima gde da vidi, nije Pinki na kraj sveta a ni YT na kraj Interneta :classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

Naše dvije najveće nade koje stilski odgovaraju Bogdanu, dakle odlični ballhandleri sa dobrim sutom su Danilovic i Kusturica. Danilovic treba da izvuče barem 195 kako bi prenio svoj talenat na viši nivo, Kusturica je vec oko 190 i on sigurno ide na 195+. On je u Barci i nadam se da će srušiti tradiciju naših koji su tamo loše prošli.

Ja trenutno ne vidim druge talente igrače koji bi mogli potencijalno dostojno igrati Bogdanovu ulogu. Tako da treba moliti Boga da obojica uspjednu.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

Malo me iznenadila elipa Jokera u mecu protiv kadeta Mege.Bili su ravnopravan protivnik sve do kraja protiv prvog favorita Kadetske lige Srbije.Nesto za "Bojdu".Na "basketcantera" se mogu vidjeti utakmice na turniru u 15(igraci rodjeni 2009.i mladji)koji se odrzava u Madridu.Za Real osim par igraca iz Afrike(210 i 208cm)igra i Garma rodjen 2010.,visok 182cm.U Barceloni Karabulut(Turska,209cm), nas Kusturica,za kojeg stoji podatak da je visok 186cm.

 

 

Edited by tanasko
Link to comment
Share on other sites

Finalni mec je u 12.30.Za Real igraju dva vrlo visoka igraca-Landoure (210cm) i Manel(208cm),te mladi Garma(2010.godiste,visok 182cm).Nosi broj 11.Za Barcelonu Karabulut (Turska,209cm),Dabone-jos jedan iz Afrike-206cm),te nas Kusturica,186 cm,nosi broj 25.Pogledacu taj mec i vidjecu koliki je doprinos igraca sa nasih prostora.

Edited by tanasko
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...