Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Rutinska pobeda Zvezde nad Makabijem, doda se gas kad oni pomisle da se priblize.

 

Andrej Kostic i Petar Radovic najefikasnji sa 18 poena, ali Andrej malo preteruje sa sutem za 3p (3/9). Radovic slobodna bacanja 1/6... bek... Andrej Kostic ni jednu asistenciju. Malo mi je to onako, kao da je previse poleteo. Nisam bas svaki momenat utakmice ispratio da vidim da li su ga ispalili saigraci za asistencije ili jednostavno nije dodavao... ko igra za raju i zanemaruje taktiku... 

 

Inace, Dusan Eric, krilo, njabolji indeks. Meni se jos dojmio Marjanovic, centar, ima dosta dobre kretnje za tu visinu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Ovaj Stanojevic koji nastupa za ANGT Team je odlican igrac. Vidim da igra u Jokeru.

 

Mlađi sin Jove Stanojevića.

19 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Drezgic brutalno bolji od svih ostalih igraca na terenu. Stvarno ogroman potencijal.

 

U SAD, po nekim procenama, Drezgić je u Top 10 plejmekera u klasi 2025.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vam ovde pricam vec neko vreme da nacionalno imamo strasan potencijal na bekovskim pozicijama za repku za narednih 10 godina. Topic i Drezgic su bas komplementarni, nece biti repke sa kojom cemo imati los matchup na pleju kad oni budu stasali za A tim, a ne bi me cudilo i da budu zajedno na terenu. 

 

Na ostalim pozicijama takodje ima talenta, ne bas kao Topic i Drezgic ali ima. 

 

Igrace se kosarka, slavice se medalje. Samo da sve posluzi zdravlje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Koliko vidim je Mega na 15-0 u JLS. Partizan ih je posteno odrao i imam utisak da nikada Partizan nije imao bolju ekipu na ANGT, cak ni one godine kad su dobili turnir protiv Pariza. Ovo je bas solidna generacija.

Au, tek sad videh koja rasturačina. Ne vidim da su Megi falili igrači, šta to bi? Sjajan rezultat Partizana. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darko said:

Au, tek sad videh koja rasturačina. Ne vidim da su Megi falili igrači, šta to bi? Sjajan rezultat Partizana. 

 

Jednostavno

Drezgić (indeks 45) 

Mega (indeks 55)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije samo Savo, u prvom pol je imao 34 index pa je bilo ,,samo 9" na poluvremenu, odbrana je kao sat funkcionisala.

 

 

Sta se desava sa Plisnicem, bas je bio kanal dok je igrao, Dimitrijević mnogo bolje se nosio sa Sibijem.

 

 

Jel Plisnic ranije bio top talenat cini mi se?

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Darko said:

Au, tek sad videh koja rasturačina. Ne vidim da su Megi falili igrači, šta to bi? Sjajan rezultat Partizana. 

 

Fali Slovenac, Urban Kroflic

Edited by Bojdo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, MikiMilane said:

 

Jednostavno

Drezgić (indeks 45) 

Mega (indeks 55)

Svaka čast Savi ali ne igra se košarka jedan na pet. Ima tu dobrog udela drugih igrača, pogotovo kada se pobedi sa 32 razlike.

Link to comment
Share on other sites

Roditelji iz Srbije, rođen tamo. Davno preporučen Savezu. Pitanje da li ima naš pasoš i da li ga je dobio pre nego što je napunio 16. Mogao bi igrati za nas kao naturalizovan igrač poput Kuzmića svojevremeno. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Svaka čast Savi ali ne igra se košarka jedan na pet. Ima tu dobrog udela drugih igrača, pogotovo kada se pobedi sa 32 razlike.

Bez njega, KKP ne bi dobio utakmicu. Sava je u napadu seniorski igrač

Link to comment
Share on other sites

Jeste po igri i razmišljanju, samo je pitanje hoće li mu fizikalije dozvoliti da svoju magiju prenese na seniorski nivo.

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Костић 20 поена на полувремену

Dzaba to kad on kao plej nikom ne daje loptu... to me malo razocarava kodnjega. Moras da budes bas bas ekstra talenat da ne udelis ni jednu asistenciju za 2 utakmice kao plej. 

 

I ovo ispucavanje trojki. 

 

Bas je privatizovao turnir. 

Toliko forsiranje Kostica bi mi imalo smisla ako se zakljucilo da apsolutno niko drugi u ekipi nema ni malo talenta pa kao onda ajde njega da forsiramo, svakako nije vazan rezultat niti ga moze biti sa ostalim anti-talentima. Ali nije takav slucaj. 

Link to comment
Share on other sites

Imajte na umu da je Andrej Kostic latebloomer, rodjen na kraju godine u novembru. On je počeo ozbiljnije iskakati tek ove sezone.

 

Nije Andrej Kostic play.

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bojdo said:

Jeste po igri i razmišljanju, samo je pitanje hoće li mu fizikalije dozvoliti da svoju magiju prenese na seniorski nivo.

Pa dobro, i za Stefa se pričalo da se ga fizikalije jebati i da neće moći da igra u NBA. I za Jokića takođe. Samo neka Savo nastavi da radi na košarci i na telu, ako pravilno i vredno radi uspeh mu ne gine. 

 

I ne, ne upoređujem ga sa Stefom i Nikolom da ne bude zabune.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2024 at 3:22 PM, crni_bombarder said:

Plisnic ranije bio top talenat cini mi se?

 

Nije, bio je dobar. Ali treba uzeti u obzir da bio je od najviši pa je forciran. Sad kad su ga pristigli u visini nije više dominantan.

8 minutes ago, Nini3112 said:

Visoki Zvezde su bas losi,ne vidim nijendan specijalno dibar talenat kod njih

 

Marjanović donekle ali je pogrešio dolaskom u KKCZ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Костић на 3 утакмице на просеку од 25 поена 7.3 скокова и веровали или не 0 асистенција.

Делује да је ова генерације Звезде доста сиромашнија кошаркашки од претходне.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...