Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Ja sam iz Čilićeve izjave razumela da je koronu imao pre turnira pa da je mislio da će se oporaviti na vreme, što se nije desilo :classic_sad: ali kad je počeo da trenira trebalo bi da nije više bio zarazan. Za Beretinija ne znam, ako je sad objavio verovatno je skoro testiran.

Kako god, očigledno ništa nije sigurno i svaki dan neko novi može da ispadne iz stroja :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ovo počinje da liči na onu godinu kad je većina glavnih favorita i muških i ženskih poispadala u prvoj nedelji. Ne sećam se je li 2012. ili 2013...

Jel nije Džokraa izgubio od Endija u finalu '13.?

12 minutes ago, McLeod said:

Nego moze neko da objasni uskrsnuce mocnog Kristijana Harisona? Prosao kvale i dobija Klarka upravo.

Ništa gde nije Nefju nije Uskrsnuće:classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Nazalost nista od 3 GS. Ocajna igra Nadala

 

On 6/27/2022 at 5:40 PM, Miki28 said:

Najveci nisu najveci zato sto igraju odmah u fullu vec zato sto kako turnir odmice igraju sve bolje i bolje. 

Nista novo od Novaka ili Rafe da koriste prve 2-3 runde kao zagrijavanje za drugu nedelju

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije ni Nadalu to prvi put da se muči na početku turnira. S obzirom ko je sve ispao ili ne igra na turniru, ne vidim zašto bismo njemu davali manje šanse za finale nego Novaku.

Nisam mislila da će Filip iščupati ovaj TB, kad je već dogurao do petog ne bi morao sad svu muku da prospe.

Link to comment
Share on other sites

Toliko o tome. Da je neki server pa ajde, ali Rafa da izgubi od nekog kao Serundolo na travi, taman kao što bi i Novak juče izgubio od Kvona.

 

Vidim da je i Filip porodio pobedu, ajd sa srećom.

Treba pomenuti da je i Molčan prošao dalje :classic_smile:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...