Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Pavić se junački bori, prisilno igra jednoručni bh i to dosta uspješno, 1-1 je u setovima i break u trećem za hrvatski par. Kaže komentator da je hrvatski junior Mili Poljičak bio sparing partner Đokoviću pred finale (i on igra svoje finale sutra, velika stvar za “maloga”).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

Nista organic pomorandze nista cia semenke i grljenje drveca :classic_sleep:

 

Ma sigurno je dobro ispitao sta se sve nalazi u tim tabletama posto ima covek svoje principe, no?

 

Sad ozbiljno, ono sto mi nikako ne ide u glavu, kako neki djokofenovi mogu da hejtuju Nadala… pa sve najgore da pokupis od Nadala i dignes na kub, dobijes Novaka Djokovica (ili sto bi rekao delgado, teniskog Nesu Slinu) kojeg onda dizes u zvezde :smiley33: nista tu meni nije jasno.
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Ribakinu :18: videla sam samo prva dva seta. Lepo bi bilo da sad ne nestane na par godina.

Čula sam da nijednoj finalistkinji roditelji nisu mogli da dođu iz razloga viza, jelte :classic_rolleyes:

 

O ne, peti set u dublu...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, double fault said:

krenuo momak (valjda) da popravlja imidz, ceka ga i sud u australiji. daj boze da mu je doslo iz dupeta u glavu ( u sta cisto sumnjam) .

Toliko sam se puta ponadala kad bi se malo primirio da je odrastao najzad, ali svaki put me razuveri, tako da i sad samo čekam kad će da se okrene za 180 stepeni. 

Žao mi baš Pavića i Mektića, kakav peh. 

Link to comment
Share on other sites

Kakve 2 splacine od lika i foliranta Nick i teniski Nesa Slina.

Prvo se prozivaju, sad su kao dobro, a SNSovcu je kao mnogo znacilo sto ga je Nick "podrzao". Kao da Kirgios nije to izjavio tada samo da bi bio u centru paznje i kao da sada Slina daje iskrenu izjavu...  

 

  Ali sta ocekivati od coveka koji je zaradio na 100-ine miliona dolara pa onda ljubi skute vrhovnom vodji drzave kako bi dobio za dzabaka koji hektar zemlje na Dorcolu. Mozda mu i originalni Nesa uruci neku garsonjeru u Bugarskoj, nikad se ne zna. 

Link to comment
Share on other sites

ko je ovde iz moderacije zaduzen da reaguje???

 

molim da se okanete lokalne politike i lokalnih politicara i smarate sa istim.dosadi bre delgado sa repeticijom jednog te istog narativa, ne ponavljaj se vise. udavi :smiley7:

Edited by double fault
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Predlažem da svako, uključujući delgada, prosto reportuje svaki post za koji misli da prelazi granice jer inače niko od modova verovatno neće videti pa ni brisati ili prebacivati iste.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, double fault said:

ko je ovde iz moderacije zaduzen da reaguje???

 

molim da se okanete lokalne politike i lokalnih politicara i smarate sa istim.dosadi bre delgado sa repeticijom jednog te istog narativa, ne ponavljaj se vise. udavi :smiley7:

Nemaju o čemu drugom, odrasli igraju na travi, drugi se rukuju sa osobljem uz novinare :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, double fault said:

ko je ovde iz moderacije zaduzen da reaguje???

 

molim da se okanete lokalne politike i lokalnih politicara i smarate sa istim.dosadi bre delgado sa repeticijom jednog te istog narativa, ne ponavljaj se vise. udavi :smiley7:

 

Ma nemoj. A zato svaki dan bez problema moze da se pljuje i blati Nadal, kao da je takmicenje ko hoce bolje i kreativnije to da uradi, pa cak i na njegovoj fan temi.

Jasno mi je da ste napravili ovde Djokovic.com/forum, i da taj narativ traje manje-vise godinama posto stvarno nisam bio aktivan na teniskom PDFu poslednjih 5+ godina, ali ne mogu vise da cutim. Pritom, svi imalo razumniji ljudi su apsoltuno protiv trenutne vlasti i treba ih osudjivati uvek, svugde i u svakoj prilici. To sto si ti svoje dupe sklonila u Spaniju i nisi direktno upucena sta smo mi u Srbiji prinudjeni da dozivljavamo/prozivljavamo sa aktuelnima, nije moj problem. Itekako treba da se tovari i provlaci kroz sito i reseto za ovo sto je uradio, popisao se po svima nama koji zelimo bolji zivot na posten nacin i trudimo se da ovaj brlog od zemlje ucinimo boljim mestom za zivot. Za sta ? Da bi mogao da prosiri imperiju svoje porodice. Naravno, tad smo naisli na komentare odbrane tipa "Morao je" i slicno, ali za mene dileme nema. Suvise dugo trpimo ovo sranje i onda dodje bitanga i dodatno mu obezbedi/ucvrsti glasove pred izbore, svi znamo koliko je trenutno uticajan. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, alcesta said:

Predlažem da svako, uključujući delgada, prosto reportuje svaki post za koji misli da prelazi granice jer inače niko od modova verovatno neće videti pa ni brisati ili prebacivati iste.

A možemo i odmah da napravimo svinjac od teme, zašto čekati sutrašnje finale :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko krivi Novaka za svinjac u kome zivimo ? 

Ali svinjcu ne mora javno da se pruzi podrska, i to u kakvom trenutku

 

Jadan je svet i narod koji samo kuka i upire prstom u drugog.

 

Jadan je svet i narod koji savija glavu nad onim sto se desava. Ne kazem da treba da izadjemo na ulice i ne znam sta sad radimo, ali neka basic svest se mora imati. 

Link to comment
Share on other sites

Većina Srbije koja uredno glasa za takvo stanje je dokaz da se ništa ne mora :classic_rolleyes:

A ti ćeš ovakvim postovima nešto popraviti kako tačno? Biće bolje stanje u Srbiji ili na forumu kad delgado prosvetli zabludelu sektu

To što je pljuvanje po Nadalu prešlo granicu ne znači da će uspostavljanje ravnoteže u pljuvačini na drugu stranu rešiti problem. Pogotovo ne znači da treba da ospeš paljbu po nekom ko u Srbiji ne živi i koga to ne mora da zanima jer smo na sportskom pdfu a ne na Politici.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...