Jump to content

Madrid 2019 - Mutua Madrid Open


wwww

Recommended Posts

Evo da otvotimo ovu temu malo opsirnijom metodom od slavne Zoe metode. :classic_biggrin:

#MMOPEN will take place from the 3th to 12th of May

Igraju ga i teniserke i teniseri, za oba tura turnir spada u obavezne (ATP masters 1000 serija i WTA premier mandatory)

 

Nagradni fondovi:

WTA: $7,021,128

ATP: €7,279,270

 

Igra se na crvenoj sljaci.

Sajt turnira: https://www.madrid-open.com/

Twitter: https://twitter.com/MutuaMadridOpen

Direktor turnira: Feliciano Lopez (mislim da je ovo vazna informacija :classic_biggrin: )

 

Igra se u Caja Magica:

spacer.png

spacer.png

 

Branioci titula u singlu:

Petra Kvitova i Aleksander Zverev

spacer.png

spacer.png

 

Dubl:

Makarova i Vesnina

Mektic i Peya

 

Madrid ce biti i poslednji profesionalni turnir koji ce odigrati David Ferrer:

 

Nedostajace tenisu.

 

Takodje DelPo se vraca na teren, vec je u Madridu i trenira.

Edited by wwww
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne, ne ucestvuje (ne moze, ne dozvoljava pravilnik 😄 ). Elem, procitah negde da je Tomi Haas "probao" da ucestvuje na IW kad je vec postao Herr Direktor, ali mu rekli: no, no, nece da moze. Tako da Señor Lopez verujem da nije ni pokusavao 😄

@Boxy mozes sad da prebacis svoj post ovde, glupo da ga ja prepisujem.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Posto  jos nema teme   je otvorena tema za Madrid, Ivana Jorovic igra u 1.kolu kvalifikacija protiv Mladenovic, Krunic protiv Pliskove, a Olga je dobila WC i igra protiv Petkovic

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

DelPo maltene bio neizvestan i za RG (ako sam dobro ispratio),a sad poof! - evo ga u Magicnoj kocki. :smiley33:

Otkazali su Raonic,Isner,Anderson (on preskace celu sezonu na sljaci),a pod upitnikom su FF,Monf i Gofan.
Venus i Shugarpova otkazale,Caro je pod upitnikom.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

DelPo maltene bio neizvestan i za RG (ako sam dobro ispratio),a sad poof! - evo ga u Magicnoj kocki. :smiley33:

Otkazali su Raonic,Isner,Anderson (on preskace celu sezonu na sljaci),a pod upitnikom su FF,Monf i Gofan.
Venus i Shugarpova otkazale,Caro je pod upitnikom.

Berdih odbio WC, kaze treba mu jos vremena da se spremi.

Zasto mislis da su Fabio, Gofan i Monf pod upitnikom? Gofan je juce u Estorilu (konacno) odigrao jedan dobar mec, danas igra QF.  Monf takodje (mada s njim nikad ne znas, on kakva je budala moze svaki cas da se povredi izvodeci neke totalno nepotrebne ludorije na terenu). Fabio je valjda odustao da bi se odmorio i oporavio za Madrid i Rim, ne verujem da ima nesto ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna ima li smisla da se Karo muči i dalje kad je očigledno da nije više fizički u stanju za vrhunski tenis. Bolje da čuva zdravlje umesto što otežava sebi.

Aleksandra je naravno već ispala. Ivana možda ima neke šanse s obzirom na Kristininu formu. A i ona je prebrzo stigla od finalistkinje turnira do kvalifikacija :ajme:

O Olgi neću ni da razmišljam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je mnogo smesan lepi Feli  direktor turnira koji izjavi da se nada da ce Rafa da osvoji gde to ima  :roflmao: koliko se secam cak ni Haas to nije izjavio nego je izjavio da se nada finalu Rafa-Feki (isto to je izjavio Santana za Madrid) :hammer:

 

Sto se tice Novakovog zreba vise volim njegov nego Fekijev priznajem, sumnjam da ce Feki da prodje Tima, a Rafina polovina je po meni bitno slabija - sve u skladu sa zeljama direktora :classic_laugh:

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ciao said:

 

 

Sto se tice Novakovog zreba vise volim njegov nego Fekijev priznajem, sumnjam da ce Feki da prodje Tima, a Rafina polovina je po meni bitno slabija - sve u skladu sa zeljama direktora :classic_laugh:

 

 

Грозан жреб је за обојицу. Гомила играча којима се игра базира на шљаци.Неколико дужника али изгледа да није сада у осветољубивом моду већ опет у оном хипи. Новак главом ван тениских терена пола године,са повременим излетима,Феки је био у више него солидној форми али шљака, на њој није играо буквално 100 година и  занима ме живо како ће да изгледа све то. Тим - Рафа је скоро па сигурно финале.Баш, али баш бих се зачудио да неко други игра.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fed-Novak...4 godine od poslednjeg meča na šljaci...valjda će obojca da se dovuku do tog meča....

 

sem ako Novak nije naprasno nabio kondiciju i izbacio cveće, sunce i drveće iz glave, Thiem-Nadal je nacrtano finale. 

 

edit...debil...pa Fed mora da izbaci Thiema da bi se desio taj dvomeč...sad tek videh :ajme:

Edited by NMX
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nešto teško da poverujem u to polufinale, mada gledajući žreb rekla bih da Fed ima nešto veće šanse da dotle stigne.

Nego zna li se planira li Serena uopšte da igra šljaku i na kom turniru će izvoleti da se pojavi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...