Jump to content

Madrid 2019 - Mutua Madrid Open


wwww

Recommended Posts

Juče su krenuli prenosi, ali samo ženskih mečeva.
Mada nije više ni bitno. Nije Štruf bio dovoljno inspirativan da se poteže teška artiljerija :classic_tongue:
Da vidim da WTA prenose, pocele jos juce sa mecevima, mada ne znam kakvo tu pravilo vazi, ali ATP uvek prenose od ponedeljka bez obzira koliko ranije poceli.
Link to comment
Share on other sites

Nik je imao takve postove na IG u poslednjih par nedelja, da ovaj poraz nije nikakvo iznenadjenje. Njemu je muka od tenisa i samo o kosarci razmislja, a posto je sad u toku NBA playoff,  izgubio je da moze na miru da isprati sve 

Link to comment
Share on other sites

Karo predala posle tri gema. Stvarno ne znam šta će joj to :classic_sad:

Svitolina izgubila od Parmantje a Muguruza od Petre Martić, koja je doduše u odličnoj formi. Ali pitam se kad će Muguruza da počne da igra ponovo. Lepa Julka ispala od Kužmove.

Izgleda da Kristina Mladenović sa Bajinom polako staje na noge, ali trebaće vremena da vidimo kako će to da izgleda...

 

Vidim na LS da je Feliks pregazio Šapovalova u prvom setu.

Link to comment
Share on other sites

Caro mi je bas zao :classic_sad:

a ovo ostalo mi je manje vise ocekivano, najvece iznenadjenje mi je Kiki, dobila je neke dobre igracice u kvalifikacijama i danas Stricovoj dala samo 4 gema.

 

 

 

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

Clanovi Saveta igraca bi trebalo da pred turnir u Madridu imaju sastanak, plus da se sretnu s kandidatima za Gimelstobovo mesto (njih 15), tako da pretpostavljam da je to u pitanju. Sad, da li je to u Madridu ili okolini... Ocigledno daleko od ljubopitljivih novinarskih ociju.

Link to comment
Share on other sites

Opet maratonski meč Munara (Ćorić Monte Carlo), protiv Khachanova izgubio 6-4 prvi set za 1h 15min (bilo je 25 izjednačenja u tom setu), drugi set nešto kraći, 7-6 dobio Munar, 2-1 vodi Khachanov u trećem. 

 

6-3 dobio Khachanov treći set, prva njegova pobjeda nakon 5 uzastopnih poraza. Odličnih poena je bilo, Khachanov 40 poena na mreži dobio, 6 izgubio :classic_ohmy:

 

Edited by mate mišo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mate mišo said:

Čilić opet u dedamraz modu, 6-4 2-0 vodio da bi izgubio iduća 4 gema...

I sad je solidnu rupu sebi iskopao, da vidimo može li se izvaditi u trećem, za promenu.

Dimitrov izgubio prvi set, ovo koliko sam gledala bolji u razmenama, ali Fric sipa aseve i servis vinere...

Edit: sad vidim da je Čilić izgubio 7 gemova zaredom :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...