Jump to content

Madrid 2019 - Mutua Madrid Open


wwww

Recommended Posts

27 minutes ago, mate mišo said:

 

Nisam ni uočio ovu provokaciju :classic_dry:

 :classic_biggrin:

Dobro, ajde, nek Mrnja odigra na ovogodišnjem nivou jer u slučaju da prođe zna(mo) šta ga čeka u četvrtfinalu...:classic_biggrin:

Pre je jinx nego provokacija :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Roger :Hail:

odigrao prvo savrsen set, pa bukvalno nestao sa terena, fh nije mogao da pogodi pa da mu zivot zavisi, na kraju je vratio brejk u 3.setu, spasavao mp savrsenom igrom na mrezi i odigrao odlican TB :thumbsup:

 

sutra ce 99% da prsne od Thiema, ali sto se mene tice, odlican turnir :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Na kraju sam uhvatio sebe kako navijam za matorog.

 

Monfils je bolid. TB je odigrao gluplje nego Ajax sinoć od 2-0 do 2-2. Rodžer već neko vreme igra meč ko da je na Wimbledonu devedesetih, a on se zabio pozadi ko Rafa na Šatrijeu. Loptica putuje pola sata do mreže prilikom reterna, Rodžer ima vremena da popije kaficu i da se namesti na volej nakon toga. Ali to i jeste ono što ih razlikuje, jedan ima slamu između ušiju a ovaj drugi osećaj za nijanse u igri. Dupla u prvom poenu takođe nije pomogla.

 

Biće zanimljivo videti kako će Rodžer probati sutra protiv Thiema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleji i ona 2 bh slajs passing shota su mi highlight meca, to je vrhunski odigrao :Hail:

a ova sljaka ionako sluzi da ostane u ritmu za travu, tako da je ovo odlican trening :classic_smile:

 

1200.pobeda u karijeri :thumbsup:

 

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...