Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Pitanje za moderatora koji mi je obrisao post, jel zabranjeno reci da je KKP favorit, vise pase ona Kuperova mantra da su tu negde oko osmog mesta koja nije obrisana?. Ja razumem i da de dovede Lebron da bi to bilo ispod cene i slicne price ali ako je ozbiljan forum onda bi trebalo jasno pricati , nije sramota imati ne znam cemu zid cutanja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Swift Pancakez said:

jel moze onda da se objasni po kom se to kriterijumu "excel" postovi lajkuju od strane moderacije na jednom topiku a brisu na drugom?

Excel tabelu je Kuper postavio kao odgovor Obiju koji je došao na temu da provocira i to je odradio na prilično duhovit način.

Ovo postavljanje tabela na Zvezdinom topiku je isključivo u svhu provociranja i dizanja tenzija, te je zaslužilo brisanje.

 

Čak sam razmišljao da obrišem i Kuperovu tabelu upravo da ne bi izazvala ovo, ali onda stanem i pogledam da post već ima 30ak reakcija i to pola od Zvezdinih navijača koji su shvatili poentu tog posta, ali očigledno da ima i onih kojima nije bitno šta je u postu, nije im bitno ni šta je pisano pre toga, nego samo ko ga je napisao. E to nikako ne mogu da razumem.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

bilo bi ok objasnjenje, samo kad bi bilo istinito

na kkp topiku nigde nema obijevog provociranja

ako je obrisano onda bi trebala i konverzacija koja je nastala iz toga da se brise

 

druga tema je kako se pitanje vezano za plate registruje kao provokacija a npr. naricanje stihova o vesninoj sarmi ne

pritom ne ulazim uopste u to ko je napisao postove. ali ako bismo isli tu - oba su napisana od ljudi cijih je 95%+ postova trolovanje

samo se nekima to brise ili se banuju, a drugima se lajkuje trolovanje

dosledno nema sta  

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ... said:

Ja mislim da si pogresio pdf. :classic_mellow: Ne znam sta ti je brisano, ali znam da Partizan sigurno nije favorit u ovom sportu (jedino neke mladje kategorije mozda).

Naravno da jeste, samo na pleju imaju igraca kog je Zvezda htela i Gordica, ali za to treba ipak malo poznavati kosarku. A cak i da nije tako sigurno nisu za osmo mesto, ali razumem zasto je to jeres reci.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, dulematic said:

Excel tabelu je Kuper postavio kao odgovor Obiju koji je došao na temu da provocira i to je odradio na prilično duhovit način.

Ovo postavljanje tabela na Zvezdinom topiku je isključivo u svhu provociranja i dizanja tenzija, te je zaslužilo brisanje.

 

Čak sam razmišljao da obrišem i Kuperovu tabelu upravo da ne bi izazvala ovo, ali onda stanem i pogledam da post već ima 30ak reakcija i to pola od Zvezdinih navijača koji su shvatili poentu tog posta, ali očigledno da ima i onih kojima nije bitno šta je u postu, nije im bitno ni šta je pisano pre toga, nego samo ko ga je napisao. E to nikako ne mogu da razumem.

A jel ti duhovito i ono tu smo oko osmog mesta sa Cibonom?. Mislim.cuo sam za razne vrste humora ali onda kako ti nije smesna i Djurasova tabela.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Naravno da jeste, samo na pleju imaju igraca kog je Zvezda htela i Gordica, ali za to treba ipak malo poznavati kosarku. A cak i da nije tako sigurno nisu za osmo mesto, ali razumem zasto je to jeres reci.

Drago mi je sto ovo dolazi iz usta jednog vrsnog strucnjaka.

Jeres je jer je istina koliko i moja recenica iznad.

Edited by ...
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ... said:

Drago mi je sto ovo dolazi iz usta jednog vrsnog strucnjaka.

Jeres je jer je istina koliko i moja recenica iznad.

Znaci imaju tim za oko osmog mesta sa Cibonom?. Nadam se kad sezona krene i naravno budu u 4 i borili se za titulu  neces pobeci ili to pravdati magijom, cudom itd. Do tad trolujte oko kvaliteta tima slobodno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Znaci imaju tim za oko osmog mesta sa Cibonom?

Dabome, jer izmedju favorita i osmog mesta nema nista.

1 minute ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

pravdati magijom

Poznato je da ja sve kosarkaske uspehe pravdam magijom.

5 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

naravno budu u 4 i borili se za titulu

Favorit osvaja. Ti si poceo od toga, a ne od toga da je siguran ucesnik PO aba lige. Nemoj da skreces sa teme sad.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ... said:

Dabome, jer izmedju favorita i osmog mesta nema nista.

Poznato je da ja sve kosarkaske uspehe pravdam magijom.

Favorit osvaja. Ti si poceo od toga, a ne od toga da je siguran ucesnik PO aba lige. Nemoj da skreces sa teme sad.

Svi koji udju u plej of bore se za titulu, ali  po najduhovitijem forumasu  imaju tim za osmo mesto, to mi smeta razumes? Ta dosadna mantra da su ugrozeni i slicno a imaju vise stranaca nego na zadnjem samitu nesvrstanihi to pleja koji nije dosao da igra Evroligu i to je svima jasno zasto. Trolujte, zavaravajte se vasa stvar ali onda kad neko kaze nesto drugo nemoj da bude cenzure.Naravno za moj ukus zanimljiv je otprilike kao sednica drustva za zastitu mungosa na Madagaskaru ali ok svako ima svoj smisao za humor.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ... said:

Cru, ali jedan je favorit. I, moracu da te razocaram, Partizan nije to.

 

Valjda se neki stra' zapatio kod ljudi, sta li.

Nema ti sta da me razocaras ni ne znam te. Da,uplasen sam vec dugo iskreno u ovoj zemlji gde moji klinci nemaju buducnost, sa laznim revolucionarima, opozicijama , gde se pise saopstenje ako jedan glumac bodri svoj tim . Uplasen sam licemerjem , nepotizmom i amaterizmom, ali ne kontas ti, samo nek dolaze dobri igraci, progutacemo sve, svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

postavim jedno normalno pitanje da li je čudno kako se za zvezdine košarkaše pojavljuju cifre u roku od odmah, a za pojačanja kkp postoji omerta čak i na fuckin portalima?

 

šta je tu provokacija? jesam nešto slagao?

 

jel ovo diskusioni forum ili forum neke desete frakcije grobara?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Nema ti sta da me razocaras ni ne znam te. Da,uplasen sam vec dugo iskreno u ovoj zemlji gde moji klinci nemaju buducnost, sa laznim revolucionarima, opozicijama , gde se pise saopstenje ako jedan glumac bodri svoj tim . Uplasen sam licemerjem , nepotizmom i amaterizmom, ali ne kontas ti, samo nek dolaze dobri igraci, progutacemo sve, svako dobro.

Daj proglas jebote. Dosta smo trpeli!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...