Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ljudi, je l ste realni da ste dali NBKU ban za ono ? 
 

  JA sam to radio iz fazona branim kolegu Mikija, ceo report je bio sprdnja. Mislim, i nije sprdnja, u tom trneutku sam zeleo da dobije zasluzeni ban, ali ono mogli ste manje, 3-4 dana, previse je po meni 7.

 

  Mene ste na b92 banovali jer sam napisao za Monda da je orangutan, a svi koji me znaju, znaju da sam vise obrnuti rasista. Nema potrebe za zezanje na nba koje je dobro i opustena atmosfera da kaznjavate, mozda samo opomene/brisanje postova.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tebra, mi smo pisali na starom pre 10 godina, znamo se vise nego sto ti + Broggy + Zett i skorasnji forumasi zajedno boravite na ovom mestu...

 

  Uvek smo bili korektni jedni prema drugom, dok nije krenuo bas vredja LeBrona. Ja to, kao istinski fan kosarkaske igre, ne mogu da dozovlim

 

 Jos je 'pretio' ignorom, pa daj, najveci smaraci su bili ignore likovi uvek kao bora i posle kao "nemojte ga quotovati MOLIM VAS". To je jedno vreme radio i @Yi Sun Shin  , da bi posle dolazio da bleji sa mnom gajbi.

 

  NBK ima izvinjenje od mene svakako kad se vrati.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne. nbk je trebalo najmanje 7x u 7dana da piše afirmativno o lebronu na njegovom svetom topiku i to bi bilo primereno. plus bi naučio nešto iz kazne. ovako ste ga pustili na slobodu a ko zna kakve loše navike je pokupio irl za tih nedelju dana 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Ljudi, je l ste realni da ste dali NBKU ban za ono ? 
 

  JA sam to radio iz fazona branim kolegu Mikija, ceo report je bio sprdnja. Mislim, i nije sprdnja, u tom trneutku sam zeleo da dobije zasluzeni ban, ali ono mogli ste manje, 3-4 dana, previse je po meni 7.

 

  Mene ste na b92 banovali jer sam napisao za Monda da je orangutan, a svi koji me znaju, znaju da sam vise obrnuti rasista. Nema potrebe za zezanje na nba koje je dobro i opustena atmosfera da kaznjavate, mozda samo opomene/brisanje postova.

 

 

 

Ti stvarno ovde javno pises da si koristio opciju prijavljivanja posta zbog sale?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...