Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Instinkt said:

 

Sirov je, preskočio je fundamente na koledžu. Ofanzivni repertoar mu je sveden na kucanje i ništa više, post igra ne postoji, još kad proba neki fejd-avej jer nije u mogućnosti da uzida četvorku.. Korake pravi konstantno, danas su mu 2 puta oprostili. Prosto neverovatno da ništa nije radio letos da unapredi igru. Elem, kapiram da će dobiti minute u ABA da se razvije, ali tanka priča čini se. 

Potrebna je jedna petica sposobna da preuzima, da može da brani pik, štiti obruč, kontroliše skok. 

Slazem se da vam svakako fali jedna oversize petica ali umesto Lesora. Balsa ima sve predispozicije za jednog solidnog Evroligaskog centra, treba naravno puno rada ali svakako bi se pre odrekao Lesora nego li njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ne sam Safete said:

Zajedno sa predhodnim postom, nastupaš kao da je ovde opšti konsenzus da Balšu treba otjerati a to bukvalno niko nikada nije napisao.

Covek je napisao da Balsa treba da bude treci centar i dobija minute iskljucivo u ABA ligi, zato sam se nadovezao jer ne verujem da neko stavlja balvana Lesora ispred mladog i talentovanog momka. Procitaj malo pre nego uskocis u oci.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Covek je napisao da Balsa treba da bude treci centar i dobija minute iskljucivo u ABA ligi, zato sam se nadovezao jer ne verujem da neko stavlja balvana Lesora ispred mladog i talentovanog momka. Procitaj malo pre nego uskocis u oci.

 

Onda se obratiš čovjeku, ne pišeš u množini

Link to comment
Share on other sites

Super je to što je Balša talentovan, biće tu dobrih partija, ali biće i maltretiranja kao što mu je juče priredio Rejnolds. Još je on zelen jako.

 

Slično je i sa Madarom. Neko napisa pre par dana kako bi bio zločin da on nema 30 minuta po tekmi. Paaa... kako da kažem, ne bi bio zločin. Jedini zločin koji mi pada na pamet je ovo što mu je juče uradio Dimitrijević.

Da su tu bili Egzum i Avram, svakako da bi Žoc probao obojicu na njemu, a ako bi našao koji mu najviše ne odgovara, taj bi igrao najviše i to je to.

 

Igraćemo ove godine verovatno 70+ tekmi, mislim da će tu biti minuta za sve. Ali jednostavno ne verujem u "avansne" minute.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema mi ništa teže od toga da pogledam ove skraćene snimke i skontam koje naivne i glupe greške u odbrani se tu dešavaju.

 

0:45  Trifunović koji mora da skonta da je Balša preuzeo i da pokrije pas ka Balšinom igraču, a ne ovo beskorisno mahanje iza.

 

Ili na 4:45 Madarova pomoć iz čista mira, njegov igrač naravno daje trojku.

 

Generalno, opet smo igrali košarku 25 minuta, kao protiv Zenita, tačno do polovine treće, i to je bilo to. Onda iz jedne solidne obrane primamo faul koš u zadnjoj sekundi napada Uniksa i tu kreće raspad.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Elem, bas ce tuzno biti ako ovako potentan, talentovan i atletski tim podbaci zbog toga sto od svih na svetu - OVAJ trener nije znao sta ce sa njim...

 

 

1 minute ago, realno *w said:

Ima li kakav info za Egzuma, hoće li biti spreman za Albu?

 

To je za nekih 12 dana, do tada samo imamo neozbiljnu utakmicu sa Cibonom, ako se skupe.

 

Originalno je pauza za njega bila 10-12 dana. A to je bilo par dana pred Rusiju.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

Originalno je pauza za njega bila 10-12 dana. A to je bilo par dana pred Rusiju.

 

Znači pre nekih nedelju dana.

 

Ok, nadam se da će biti tako, da malo oseti teren protiv Cibone. Nikako mi se ne sviđa što je prva tekma Berlin, al ajde.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaista izgleda kao da covek uopste ne kontrolise ekipu. Nesto sto sam mislio da je sa tim autoritetom i renomeom nemoguce, cak i u poznim godinama.

 

Vidim da se nervira standardno, sto mi kaze da verovatno nije dosao samo da bi uzeo pare i otaljao. Ali ne mogu da se otmem utisku da bi ova ekipa pod Trinkijem izgledala kao Sparta na obe strane terena.

 

*ne Sparta Prag, vec ona sto je vodi Dzerard Batler.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da biste se iznenadili kad biste pogledali neke utakmice iz tog Trinkijevog perioda, videli i jačine protivnika i kako je on pizdeo na Tomasa, Pejnersa, Parahuskog, ali i na Gordu, Vanju, Birču...

 

MI jesmo vezali par nedelja dobrog basketa, ali plejofovi nisu ni počeli, a EC nije EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zaista izgleda kao da covek uopste ne kontrolise ekipu.

ovo kljucno i ovo me najvise brine

nas je u januaru mesecu mega u sred pionira natrpala i to sa drugim trecim timom, decom nekom, ta deca su bukvalno letela po terenu cinilo mi se da svakog naseg igraca mogu ne da zaobidju nego da preskoce ako treba, ja sam malo malo pa gledao ka nasoj klupi, ni sam ne znam sta sam ocekivao da zoc uradi ali nisam mogao da verujem da imamo zeljka na klupi a da na terenu onako izgledamo a to nam nije bio ni prvi ni poslednji put, dapace

to njegovo nerviranje ne samo da mi nekad deluje teatralno nego cak i neozbiljno/smesno jer ocigledno da ne daje rezultat ili ga daje zanemarljivo

ne znam, stvarno ne znam sta da mislim ali prosla sezona mi je bas razocaravajuca... jbg, mislim boze moj teraj dalje, nista strasno naravno pod uslovom da ostane na toj prosloj sezoni

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...