Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, Aman 2 said:

Izgleda ne igra Hauard sutra. Do or die.

 

Bolje da igra. Mi ne umemo te meceve gde postajemo izrazit favorit. Sto kaze kolega, sastavni deo L mentaliteta kluba, pored nastupa u gostima.

 

Secam se one sezone (ima skoro 18 godina), bas u TLV. Povedemo 18:3, a svi se samo pitamo u kom momentu ce nas okrenuti... i da se razumemo, Duletu svaka cast, ali on je duboko implementirao KKP luzeraj na gostovanjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ChrisJudd said:

Treba Baskoniji mnogo poena da bi nas pobedili. Bez Hauarda će teško dati mnogo poena.

Vanja,Sedekerskis,Kostelo,Homs,Gedrajtis su igrači koji žive od asistiranih koševa,tako da se mora agresivno braniti dvojac na 1 po cenu da se dopuštaju odnosno provociraju sutevi u nekom delu utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu, nema opravdanja za bilo šta sem pobjede sjutra. "Dužni" smo im, igramo pred domaćom publikom, dolaze bez najboljeg igrača. I kad se sve ovako napiše, jasno je da će biti muke. 🙂 

 

Moramo zaista maksimalno i skoncentrisano od prvog do posljednjeg minuta.

 

A ja sam od kolega dobio jednu finu uvertiru za meč. 🙂

 

c6JRXnEqlM3R.png?o=1

 

Napred Partizan! 🖤

 

 

  • Like 15
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi se ko ustaje s prvim petlovima 😃

 

Ove utakmice su najlakše, moraš da dobiješ, a nije eliminaciona, samo ti šanse realno dosta padaju u slučaju da ne pobediš. Vrv neću moći ni da gledam (što ne znači da se neću nervirati prateći neki livescore dok se pretvaram da je neki katalonski restoran do jaja) ali nema komplikovanja - pritisak na bekove poput onoga što je nama Makabi uradio na početku, a u napadu trpaj sve dole na Zeka i Matijasa pa ćemo da vidimo kako ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se utakmice s Makabijem tiče, iako sam u nekom svom planu za drugi deo sezone (u kome nam je skor 12-5, bez brige) upisao poraz, opet ne može da te ne iznervira onolika količina gluposti. Uglavnom ste sve spomenuli, ali moram da se vratim na sam start. Smajli koji je jako sebično otvorio meč, taman kad smo pomislili da ćemo imati 10-15 korisnih minuta od njega, nesposobnost da se zagradi skok i jurnjava, dobio fleševe na Berlin. Kako smo branili korner trice je za neku horor kompilaciju, u suštini, uz prosečan šut Makabija ovo bi bilo jako neprijatnih 20+.

 

Dolazim večeras u Arenu, tako da računam da će biti neko odvaljivanje ala Virtus, mnogo nam je dužna Baskonija. Naravno, nikad nije zgodno unapred upisivati pobede, ali po mojim kalkulacijama, sledeće 4 EL utakmice su must win ukoliko želimo da se pobijemo za taj Top 8. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, zorex said:

Kako smo branili korner trice je za neku horor kompilaciju, u suštini, uz prosečan šut Makabija ovo bi bilo jako neprijatnih 20+.

E da su samo trojke iz kornera, imali su x promašaja iz otvorenih situacija na 45 stepeni. Najgore je to što ti očajnim šutem poklone mogućnost da pobediš a ti ni to ne možeš da iskoristiš. Jedino da su se sklonili s terena.

 

36 minutes ago, zorex said:

sledeće 4 EL utakmice su must win ukoliko želimo da se pobijemo za taj Top 8. 

Lepo zvuče pobede u Pioniru i Litvaniji još da znamo kako. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, zorex said:

Što se utakmice s Makabijem tiče, iako sam u nekom svom planu za drugi deo sezone (u kome nam je skor 12-5, bez brige) upisao poraz, opet ne može da te ne iznervira onolika količina gluposti. Uglavnom ste sve spomenuli, ali moram da se vratim na sam start. Smajli koji je jako sebično otvorio meč, taman kad smo pomislili da ćemo imati 10-15 korisnih minuta od njega, nesposobnost da se zagradi skok i jurnjava, dobio fleševe na Berlin. Kako smo branili korner trice je za neku horor kompilaciju, u suštini, uz prosečan šut Makabija ovo bi bilo jako neprijatnih 20+.

 

Dolazim večeras u Arenu, tako da računam da će biti neko odvaljivanje ala Virtus, mnogo nam je dužna Baskonija. Naravno, nikad nije zgodno unapred upisivati pobede, ali po mojim kalkulacijama, sledeće 4 EL utakmice su must win ukoliko želimo da se pobijemo za taj Top 8. 

Uh teško baš 12 5,ja sa 11 6 bi baš bio zadovoljan u drugom krugu i msm da bi imali onda top 8 sigurno.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barkley#34 said:

Lepo zvuče pobede u Pioniru i Litvaniji još da znamo kako. :classic_biggrin:

Sledeće 4 su Baskonija, @Valensija, @Zvezda i Asvel. Ako je 4/4 tu nerealno, onda o čemu razgovaramo dalje. Kaunas je schedule loss. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zorex said:

Sledeće 4 su Baskonija, @Valensija, @Zvezda i Asvel. Ako je 4/4 tu nerealno, onda o čemu razgovaramo dalje. Kaunas je schedule loss. 

 

To je to, manje vise. Komsijama se vratio Vildoza, ali to nista ne menja. Sto se mora,nije tesko? 😬

 

Ja veceras necu moci ni da pratim rez, pa hajde neka pobede makar za sebe, da ne komplikuju sebi zivot. 

 

Will the real James Nunnaly please stand up !?!?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, zorex said:

Sledeće 4 su Baskonija, @Valensija, @Zvezda i Asvel. Ako je 4/4 tu nerealno, onda o čemu razgovaramo dalje. Kaunas je schedule loss. 

Da, pogrešno sam razumeo da naredne četiri ne uključuju ovu večeras. Moja greška.

 

Partizan je toliko nekonstantna ekipa, od utakmice do utakmice kao i u toku samog meča da je potpuno realno da imamo 4-0 ili 0-4 u toj seriji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Od poraza kući imate samo Armani, Valensiju i Zvezdu, sve u tesnim završnicama. Baskonija je dobar tim ali KKP kod kuće postiže mnogo poena a ne znam da li će oni to moći da isprate bez Howarda. U odnosu na meč u Vitoriji jači su za oporavljenog Enocha tako da imaju mesa pod košem. Henry i Thompson su super igrači ali niko od njih nije klasičan strelac, nešto najbliže tome bez Howarda je Geidraitis koji čini mi se uvek odigra šuterski inspirisano protiv vas, još od Rytas dana. Dosta toga zavisi od Exuma, ako on nadigra plejmejkere Baskonije na konju ste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pobede u Kaunasu i Pioniru su naučna fantastika.
Ne zbog toga sto su to extra kvalitetne ekipe, već sto uopšte ne odgovaraju našem mekanom, talentovanom i napadački orijentisanom timu.

To su hrkljuš timovi, fizički dominantni, jaki u skoku.

S njima može da se igra ako sudije imaju kriterijum gde krenu da sviraju svaki kontakt što u atmosferama kakve su u Kaunasu i Pioniru nije realno a mi trenutno nemamo izgrađeno pokriće za takvo suđenje.

Nama ABA mora biti prioritet, u EL više od 15 pobeda teško da možemo sto je opet OK za povratak u EL posle duže vremena. Mene više brine motivacija u ABA ligi kada konačno postane jasno da je TOP8 daleko.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Moja firma postala sponzor KKPa ☺️

 

Tako da ja sada praktično od usta odvajam za ovu ekipu i time stičem pravo da još jače kritikujem. O nekom članstvu u UO ćemo naknadno raspravljati :default_coffee:

 

Na sve to ide sitnica da sam dobio karte za večeras, a biće toga i u budućnosti.

  • Like 14
  • Love 2
  • Thanks 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...