Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

15 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

A zbog cega su bili protiv?

Jedni jer jer Mirota,kao, navija za ove druge, a ovi drugi navodno zato sto sigurno navija za prve. Gluparija.

Dodaj na to i da je i dalje ekstremno skup i za jedne i druge.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosta said:

Jedni jer jer Mirota,kao, navija za ove druge, a ovi drugi navodno zato sto sigurno navija za prve. Gluparija.

Dodaj na to i da je i dalje ekstremno skup i za jedne i druge.

 

Pa ono, sigurno su i nosili transparente protiv angazovanja Avramovica jer je kao nesto pisao protiv kluba na drustvenim mrezama.

 

Sto se kaze, ovo "pas sa maslom ne bi progutao".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Pa ono, sigurno su i nosili transparente protiv angazovanja Avramovica jer je kao nesto pisao protiv kluba na drustvenim mrezama.

 

Sto se kaze, ovo "pas sa maslom ne bi progutao".

Charshijski insajder, koji ne grijesi. A sad, da li da mu vjerujemo....boli me uvo. Ionako nisam zelio Mirotu kod nas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Da li je Nunn (Kendrick) zavrsio posao sa Oly?

O teoretski da li bi vise voleli njega ili Nastica?

 

kendrick nunn je bek / SG, ne znam sta bi radio kod vas pored puntera, osim da zaigra krilo /SF sa mindsetom i fizikalijama beka/SG a tek ne znam kako ga porediti sa profiterolom koji je PG i generalno pozicija koja vam je potrebna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosta said:

Charshijski insajder, koji ne grijesi. A sad, da li da mu vjerujemo....boli me uvo. Ionako nisam zelio Mirotu kod nas.

 

Po tom istom izvoru Avramovic ne bi mogao da igra za KKP, tako da ne, naravno da je u pitanju lupetanje i naravno da nema razloga da se veruje u tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jedibojan said:

Da li je Nunn (Kendrick) zavrsio posao sa Oly?

O teoretski da li bi vise voleli njega ili Nastica?

 

Ja pamtim da nas je proletos Nastic u Areni kasapio sa pola gasa. E sad, moze i ne mora da znaci da bi bio bolje resenje od Nunna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

Nije fora. A to sto ti imas problem da je jezgra 'tvojih' bila protiv dovodjenja Mirote...jbg.

 

Ja nisam nikakvo jezgro, a bio sam protiv.

Preskup, a ič nam ne treba.

Plej i centar je ono što nam treba ko leba, a za Mirotinih 3-4M ihaaaaj...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alek The Great said:

Pominje se izvesni Neemias Queta, 213cm/113kg.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Vec dosta dugo. Sta ga znam. Ako smo kontali dovoditi Mirotica, sigurno imamo za zvucnije pojacanje. Opcija B, koja mi nema smisla, je da njega dovodimo na backup a smajlija spustamo na 4

Link to comment
Share on other sites

A kao ima li ste bolje misljenje o Lesoru kad je stigao posle neuspelog pokusaja u Makabiju?! Po klipovima meni deluju da su slicni. Obojica su dosta pokretni za svoju poziciju, mogu da preuzimaju i da brane sve. Lesor jeste napredovao, ko kaze da Queta ne bi?!

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Alek The Great said:

A kao ima li ste bolje misljenje o Lesoru kad je stigao posle neuspelog pokusaja u Makabiju?! Po klipovima meni deluju da su slicni. Obojica su dosta pokretni za svoju poziciju, mogu da preuzimaju i da brane sve. Lesor jeste napredovao, ko kaze da Queta ne bi?!

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Iskreno nisam ga gledao, ali po "kasetama" i scouting reports mi se svidja. Problem je sto nikada nije igrao kosarku na EL nivou i postavljanje na mesto prvog centra je prilicna kocka, a s obzirom da smo bili spremni da iskesiramo Mirotica ipak sam se nadao nekom proverenijem (tipa Poarije)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...