Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Niko nije očekivao tako napucanu cifru za Pantera ali zašto se Lideju, koji želi da ostane i koji je drugi nosilac po statsima ne izjednači ta suma?

Lesor se očigledno obećao Panati...Papa je najavio povratak ćiku još tokom F8.

Dante bi verovatno izbegao promenu sredine jer od F8 ekipa poziciju prvog pleja sada može da mu ponudi samo Žalgiris i eventualno pirejci.















Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Wingwalker said:

Niko nije očekivao tako napucanu cifru koja je ponudjena Panteru ali zašto se Lideju, koji želi da ostane i koji je drugi nosilac po statsima ne izjednači ta suma?

Lesor se očigledno obećao Panati Papa je najavio povratak ćiku još tokom F8.

Dante bi verovatno izbegao promenu sredine jer od F8 ekipa poziciju prvog pleja sem vas sada može da mu ponudi samo Žalgiris i Žoc.







 

Moze i Monaco...Pogotovo ako James ode u Nba

Mislim da od tih 7 kojima su istekli ugovori ostaju samo Naneli i Avramovic..

Ne znam sta planiraju sa Vukcevicem...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Niko nije očekivao tako napucanu cifru za Pantera ali zašto se Lideju, koji želi da ostane i koji je drugi nosilac po statsima ne izjednači ta suma?

Lesor se očigledno obećao Panati...Papa je najavio povratak ćiku još tokom F8.

Dante bi verovatno izbegao promenu sredine jer od F8 ekipa poziciju prvog pleja sada može da mu ponudi samo Žalgiris i eventualno pirejci.












 


Da se kojim slucajem izgubila peta utakmica, a hvala bogu nije, sasvim bi se druga pesma sada pevala i mnogo bi nam lakse pala ova pretumbavanja tima.
Luda sezona se zavrsila velikim uspehom pa su svi ovi momci jos vise prirasli navijacima za srce cak i nesrecni Papapetru, ali cinjenica je da su njihove cene sada apsolutno prenaduvane i nerealne i vijanje nekih ostanaka bi bilo  samoubistvo. Koga cemo dovesti mozemo samo da nagadjamo, ono sto je bila praksa prethodna dva Saviceva transfer roka je da niko nista nije pogodio, verujem da ce tako biti i sada. 
Nas je ove sezone odlaska na f4 pored nesrecne tuce najvise kostala skracena rotacija, svi oni mrtvi minuti su posledica toga, kada bi vijali ove nerealne plate situacija bi bila samo gora.
 
Po svemu sudeci od prvih sest ce ostati samo Naneli, eventualno jos jedan iz dvojca Egzum/Ledej. Situacija sa Ledejom je takva da ima lepe ponude, ali postoji sansa da ostane za jedno razumno povecanje koje za sada nije dobio od kluba, sa Egzumom je malo zamrsenije jer je njegov ugovor bas mali u odnosu na ono kako je igrao, tu je i njegova striktna zelja je da bude plej sto je nasa prednost, ali i cinjenica da za njega uvek ima odredjenih interesovanja iz nba sto nam ne ide na ruku. 

Jedna stvar je vazna kako su porasle "akcije" svakog igraca Partizana ove sezone porasle su i "akcije" samog kluba, Partizan je sada neverovatno primamljiva destinacija, budzet ce nam biti razumno veci nego prosle godine, pred Savicem i Zeljkom je u narednih 20tak dana najvazniji posao cele sledece sezone, a to je ne pogresiti. 

Prognoza u stilu Milana Tarota:
Madar, Avramovic, Jaramaz
NBA otpadak, Hanga, Andjusic
Naneli, Lucic, Trifa
Ledej, Mickey, Vukcevic
Smajli, Dubljevic, Balsa

Link to comment
Share on other sites

Sad čitam nešto sinoćni članak sa SK:

 

Klub iz Humske je želeo da zadrži američkog košarkaša, međutim, kako saznajemo, Ledej je tražio duplo jači ugovor nego što je imao, odnosno oko 1.2 miliona po sezoni, što je suma koju crno-beli nisu mogli da mu obezbede.

 

Odakle njima ove cifre kojima barataju, prosto je nerealno da je on igrao za 600k po sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Kad je kuper krenuo, moram i ja ... nece se  Beo ljutiti

 

On 12/30/2022 at 3:03 PM, Beonegro said:

 

 

Bukvalno ulazi u diskusiju sa nekim recruitement bravurama Vlade Jovanovića (Klobučar, Lafayette, možda i Jawai) za najgore potrošene pare u novijoj istoriji KKP.

 

To mi je bukvalno živa rana, da nam je onakav opalim ja mojih 10-15 pa šta bude lik kapiten.

 

On 12/30/2022 at 3:41 PM, Ne sam Safete said:

Ne znam, ne dozivljavam ga kao takvog, meni je on momak za primjer. Posvecen jednom rjecju.

 

 

On 12/31/2022 at 4:29 PM, Ne sam Safete said:

@Beonegro

Ma .ebes Vanju, daj jos malo o Punteru, ako ga ti ne opravis ni McLeod nece 🙂

 

On 12/31/2022 at 4:35 PM, Beonegro said:

Ma dobro, Punter mi je svakim danom sve draži, a kad za pola godine potpiše za nekog drugog, biće mi najdraži 😍

 

On 12/31/2022 at 4:40 PM, Ne sam Safete said:

Nece ona nidje

 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

Sad čitam nešto sinoćni članak sa SK:

 

Klub iz Humske je želeo da zadrži američkog košarkaša, međutim, kako saznajemo, Ledej je tražio duplo jači ugovor nego što je imao, odnosno oko 1.2 miliona po sezoni, što je suma koju crno-beli nisu mogli da mu obezbede.

 

Odakle njima ove cifre kojima barataju, prosto je nerealno da je on igrao za 600k po sezoni.

 

platio ostoja; kad pogledaš koliko su to zapravo male cifre, pomisliš, yebote, dobro smo mi i dogurali u ove dve sezone.

(s'tim što će se posle ispostaviti da je ostoja platio duplo manje za vest, nego što se prvobitno mislilo, što je takođe dobro)

Link to comment
Share on other sites

Brat Mirota :Hail:

 

"Despite Punter’s decision to pick Barcelona’s offer, the financial situation with Nikola Mirotic’s buyout prevented the Catalans from completing the deal and Partizan took the chance to secure the signing of their star player."

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...