Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Marvin said:

 Nemojte ovo, ružno je. To što je postalo uobičajeno tako govoriti ne znači i da to treba da radimo, time se cela jedna grupa ljudi nepravedno obeležava.

 

Jebiga, kada je reč romingovati zauzeta...

 

Šalu na stranu, slažem se. Nego me ovde zanima nešto drugo. Kakvo vam je mišljenje po pitanju toga da se mi, Zvezdaši, često od strane vaših nazivamo Vučićevcima iako imamo bukvalno isti stav kao i vi, a sve zbog toga što mu šipka ne skandira pogrdno? Mislim, valjda ste svesni da su i Ostoja i Nebojša piuni velikog meštra sviju hulja?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dorcol said:

Tako je bilo i za Monako. Mora da se nadje neko iz EU da kupi karte. Obavezno na ime onog ko ce da ide na utakmicu. 

 

Znaci i oni se ciganisu kao Barselona.

 

 

11 minutes ago, Marvin said:

 Nemojte ovo, ružno je. To što je postalo uobičajeno tako govoriti ne znači i da to treba da radimo, time se cela jedna grupa ljudi nepravedno obeležava.


Htedoh baš napisati, ali si me pretekao @Marvine.

U svakom slučaju, @Dorcol, kao što napisah, verovatno neće biti problem da se kupe karte, samo treba sačekati do sutra kada počinje slobodna prodaja. Mislim da sam čitavu kupovinu obavio bez problema, nije morao niko iz EU da mi kupuje karte. BIli su izuzetno korekti i što se tiče kupovine, a i kasnije na utakmici.

 

 

6 minutes ago, John Terry said:

Šalu na stranu, slažem se. Nego me ovde zanima nešto drugo. Kakvo vam je mišljenje po pitanju toga da se mi, Zvezdaši, često od strane vaših nazivamo Vučićevcima iako imamo bukvalno isti stav kao i vi, a sve zbog toga što mu šipka ne skandira pogrdno? Mislim, valjda ste svesni da su i Ostoja i Nebojša piuni velikog meštra sviju hulja?


Nekako mi je bespotrebno pitanje jer mi je problematično ako likove koji to pišu uzimaš za ozbiljno. A iskreno nisam video da je to neko negde pisao. Pretpostavljam da je bilo na tati.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uvrnuto said:

 

 




U svakom slučaju, @Dorcol, kao što napisah, verovatno neće biti problem da se kupe karte, samo treba sačekati do sutra kada počinje slobodna prodaja. Mislim da sam čitavu kupovinu obavio bez problema, nije morao niko iz EU da mi kupuje karte. BIli su izuzetno korekti i što se tiče kupovine, a i kasnije na utakmici.

 

 


 

Onda si ulaznicu kupio pre mene. Ja kada sam kupovao, nije se moglo sa nasim karticama i kasnije dok nisu rasprodate.

Sto se tice ovog poslednjeg, za koju tribinu si kupio ulaznicu? Koliko ja znam, i meni i svima ostalima (koji nisu putovali sa klubom), ulaznice za sve tribine su menjali za nas sektor, ne znam da li je i kod tebe bio taj slucaj, deluje mi da nisi imao nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dorcol said:

Sto se tice ovog poslednjeg, za koju tribinu si kupio ulaznicu? Koliko ja znam, i meni i svima ostalima (koji nisu putovali sa klubom), ulaznice za sve tribine su menjali za nas sektor, ne znam da li je i kod tebe bio taj slucaj, deluje mi da nisi imao nikakvih problema.

 

PLANTA 4 SECTOR 05

Sector: 505

Pisao sam na mejl za crno-beli čarter da mi kažu gde će biti smešteni ljudi koji idu čarterom, pa sam na osnovu toga kupio ove karte za sektor u blizini.

 

25 minutes ago, Dorcol said:

Onda si ulaznicu kupio pre mene. Ja kada sam kupovao, nije se moglo sa nasim karticama i kasnije dok nisu rasprodate.

 

Nisam siguran, ali pretpostavljam da ovo pišeš za Monako. Na toj tekmi nisam bio, ali kažem da za Madrid nije bilo problema oko kupovine ulaznica, pa se nadam da neće ni sada.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

inače, ne bi bilo loše ovaj zajam za srbiju porez, podržati i navijačkim effortom na prvoj sledećoj tekmi, tako što bi obradili neke standarde i hitove za ovu priliku, nešto kao live aid:

 

/prva ruka, draft ver/

 

porez prema klubu,

ne može da prestane,

uplati na žiro-raačuun,

moneta da nam kanee.

 

takođe, uvrnuto može da uradi jednokratnu verziju onog njegovog transparenta "odbrana, odbrana.."

 

poreska

poreska

partizane 

poreska

 

to bi bilo podsećanje, da se redovno uplaćuju rate, kao što odbrana mora da se igra u svakom posedu

 

face-in-clouds_1f636-200d-1f32b-fe0f.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

inače, ne bi bilo loše ovaj zajam za srbiju porez, podržati i navijačkim effortom na prvoj sledećoj tekmi, tako što bi obradili neke standarde i hitove za ovu priliku, nešto kao live aid:

 

/prva ruka, draft ver/

 

porez prema klubu,

ne može da prestane,

uplati na žiro-raačuun,

moneta da nam kanee.

 

takođe, uvrnuto može da uradi jednokratnu verziju onog njegovog transparenta "odbrana, odbrana.."

 

poreska

poreska

partizane 

poreska

 

to bi bilo podsećanje, da se redovno uplaćuju rate, kao što odbrana mora da se igra u svakom posedu

 

face-in-clouds_1f636-200d-1f32b-fe0f.png

Uini, seceru

Uini, seceru

Uini, seceru, Uini, seceru

Uini, seceru

 

Moglo bi ovo da se podsetimo na ovaj tvoj predlog za navijacke pesme.

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Bio sam zauzet zadnjih dana, pa bih pohvalio ovu akciju Partizanovaca za skupljanje novca za otplatu poreza. Ako je to stvarno tako da su se skupili njih 2000 da to plate, ja samo mogu da skinem kapu.

 

Ja kad sam slično predlagao za moj KK, odgovor je bio otprilike, u Kronos jeziku..

 

palla-deserto.gif

 

 

Mi se ne gadimo na tvoje pare - uplati slobodno, necemo da te izdamo.

 

kermit-darkside.gif

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

placati porez drzavnog kluba koji ce postojati ovakav kakav je sve dok neki asteroid ne unisti zivot na zemlji je ozbiljna glupost

kao, sta ce da se desi, da necete mozda da bankrotirate I pocnete takmicenje od najnizeg ranga?

 

pa u ovoj zemlji u kojoj se upravljanje drzavom svodi na besomucnu pljacku dok se prostom puku baci poneka koska (na primer u vidu gigantskih budzeta kk chetnik I kk kokarda) to firer nikada ne bi ucinio

 

ponekad pomislim da ovaj narod ima vlast kakvu I zasluzuje ali kako vreme odmice mislim da bi moglo I gore, na primer zeks u kostimu lucifera za predsednika a ekrem jevric za premijera

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

placati porez drzavnog kluba koji ce postojati ovakav kakav je sve dok neki asteroid ne unisti zivot na zemlji je ozbiljna glupost

kao, sta ce da se desi, da necete mozda da bankrotirate I pocnete takmicenje od najnizeg ranga?

 

pa u ovoj zemlji u kojoj se upravljanje drzavom svodi na besomucnu pljacku dok se prostom puku baci poneka koska (na primer u vidu gigantskih budzeta kk chetnik I kk kokarda) to firer nikada ne bi ucinio

 

ponekad pomislim da ovaj narod ima vlast kakvu I zasluzuje ali kako vreme odmice mislim da bi moglo I gore, na primer zeks u kostimu lucifera za predsednika a ekrem jevric za premijera

Pardon, mi smo KK Petokraka. 08bM0ca.gif

Ekrem Jevric ne moze da obavlja tu funkciju iz prostog razloga sto je umro jos 2016.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

placati porez drzavnog kluba koji ce postojati ovakav kakav je sve dok neki asteroid ne unisti zivot na zemlji je ozbiljna glupost

kao, sta ce da se desi, da necete mozda da bankrotirate I pocnete takmicenje od najnizeg ranga?

 

pa u ovoj zemlji u kojoj se upravljanje drzavom svodi na besomucnu pljacku dok se prostom puku baci poneka koska (na primer u vidu gigantskih budzeta kk chetnik I kk kokarda) to firer nikada ne bi ucinio

 

ponekad pomislim da ovaj narod ima vlast kakvu I zasluzuje ali kako vreme odmice mislim da bi moglo I gore, na primer zeks u kostimu lucifera za predsednika a ekrem jevric za premijera

 

U principu si potpuno u pravu, takvo ponašanje navijača svakako nije racionalno, jer ne znam da li oni imaju u vidu kako se troši taj novac. Ja kada smo pravili onu DiD akciju za naš klub jesam davao novac potpuno svestan da se to može proneveriti, ali sam u istom trenutku toga bio svestan i nisam mario, praktički sam se odrekao tih para, pa ako i to pokradu, neka im je prosto.

 

Tako da sa te neke strane slepe ljubavi ovo je za svaku pohvalu. Sa racionalne strane naravno ljudi koji ovo plaćaju su budale. Ali ljubav prema svom klubu teško da je racionalna, zar ne? Znaju to gnjide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dragan Mićić said:

Covek koji svake godine na forumu ismeva izvesnog Dragana koji podizuci kredit upalcuje na racun KKCZ (iako doticni tvrdi da gura Covicu u dzep), sada savetuje ostale forumase da pomognu KKP (cuj mene Ostoju). 
 

Pa ovo je sjajno :smiley58:

Niko ne trazi da pokazete priznanicu - slobodno uplatite. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Quote

Visiting fans tickets: for general knowledge, it is communicated that, in accordance with current legislation (RD 203/2010), the sale of tickets will be carried out exclusively through the visiting Club/SAD in an area duly separated from the local fans. Real Madrid reserves the right to deny access to the WiZink Center to fans of the visiting team who hold tickets purchased through other channels and who are not located in the area designated for this purpose.

Sa sajta Reala. Kazu da ce se karte za nase navijace prodavati iskljucivo preko kluba. Bojim se da to u prevodu ne znaci slicnu situaciju kao protiv Barselone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Niko ne trazi da pokazete priznanicu - slobodno uplatite. :lol_2:

Hteo bih ja, nije to problem. Za sirotinju uvek, nego se setih ima jedan dobar covek, igrali smo fucu na terminu par puta. Jednom prilikom optuzi jednog igraca koji je otisao na pola termina da nije slucajno uzeo novac iz svlacionice koji mu je ispao. Kasnije se ispostavilo da gospodin sa skupocenim satom na ruci nije ni poneo tih xy evra na termin. Posle toga smo promenili ekipu da ne bi dolazili u neprijatne situacije. Sada taj gospodin mislim da ce uplatiti i deo za mene. 😊

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, SunZero said:

placati porez drzavnog kluba koji ce postojati ovakav kakav je sve dok neki asteroid ne unisti zivot na zemlji je ozbiljna glupost

kao, sta ce da se desi, da necete mozda da bankrotirate I pocnete takmicenje od najnizeg ranga?

 

pa u ovoj zemlji u kojoj se upravljanje drzavom svodi na besomucnu pljacku dok se prostom puku baci poneka koska (na primer u vidu gigantskih budzeta kk chetnik I kk kokarda) to firer nikada ne bi ucinio

 

ponekad pomislim da ovaj narod ima vlast kakvu I zasluzuje ali kako vreme odmice mislim da bi moglo I gore, na primer zeks u kostimu lucifera za predsednika a ekrem jevric za premijera

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Super sto ce da bude dokumentovano ko je uplatio, pa lepo kad padne ova vlast onda svima oduzmes pravo glasa posto razuma nemaju da donose racionalne odluke. Ovakvi danas uplacuju Ostoji dok sutra idu da se biju u Lidlu za plecke. Spasa nam nema... posle Sloba kriv... ma nije nego smo mi govna koja racionalizuju i nemaju prag tolerancije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

mogla je i uprava kk partizan da uzme pare na kamatu od nekih fiktivnih firmi i da tako izmiri dug za porez, ali su odabrali da deo novca sakupe od priloga navijača. postoje ljudi koji su davali svoj novac i upravi koja je napravila dug pa se to tada smatralo časovima ljubavi i nikome nije smetalo što je pare uzimao general/legenda i prvi se namirivao. ova akcija me do sada nije zanimala, ali, cenim da je kuper tamo gde je pravda pa ću iskoristiti uplatnicu i priložiti deo svojih pošteno zarađenih para u nadi da ćemo se razdužiti sa srbijom, a onda i sledeće godine igrati u plej-ofu evrolige.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...