Jump to content

Evroliga 2022/23 (rosteri, transferi, interesovanja)


Brat od Korneta

Recommended Posts

9 hours ago, propolis said:

https://sportando.basketball/en/mateusz-ponitka-close-to-join-pallacanestro-reggiana/

 

Ipak Marsel ima boljeg agenta od Mateusa Ponitke 😂😂😂

 

I to probni ugovor na 3 meseca sa mogućnošću produženja do kraja sezone. Deluje da su ovi porodični problemi bas uticali ili momak nije najčistiji u glavi pa prvo proba.

 

Tesko da je ikakav probni ugovor u pitanju, vise lici na to da mozda Ponitka nije dobio zadovoljavajuce ponude iz EL klubova pa se odlucio da negde krene sezonu i onda posle 3 meseca mozda bude rezultatima nezadovoljnih evroligasa koji zele doselekcijom da se pojacaju.

Bilo je informacija da ga je zeleo i njegov bivsi klub Karisijaka ali mi oni izgledaju dosta ozbiljnije od Italijana pa moguce da nisu zeleli da pristanu na kratkorocnu saradnju gde im verovatno glavni igrac moze posle par meseci otici iz kluba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/17/2022 at 1:36 PM, propolis said:

Ponitka ima kvalitet za donji deo bilo koje EL ekipe pa mi je zato čudno što je otisao u Redjo i to što ga niko nije uzeo do sada. 

 

Gledam sada Pol-Isr i morao sam da se vratim na ovaj post. Neverovatno mi je ovo i dalje, kakva radilica, može da igra bilo gde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2022 at 2:33 PM, realno *w said:

 

Gledam sada Pol-Isr i morao sam da se vratim na ovaj post. Neverovatno mi je ovo i dalje, kakva radilica, može da igra bilo gde.

Mora da je ozbiljna dijabola u glavi kad ga bas niko iz EL nije hteo.

Ja sam mogao da se zakunem da ce njega i(ili) Holinsa pokupiti Trinkijeri. Kasnije sam mislio da bi ga Dejo mogao uzeti ali ocigledno neki veci problem postoji.

Sa cisto igrackog stanovista covek je suvo zlato za svaki tim.

Link to comment
Share on other sites

Agent radi šta agenti rade, palamudi da bi digao cenu svom klijentu. Nit je ikoga u NBA Facu uverio da tamo ima budućnost, nit u Evropi ima bolje ekipe za njega od Reala u kome je odlično igrao, priča jezik i poznaje grad, a i rosteri ostalih koji bi mogli da ga plate su već popunjeni na toj poziciji (samo da O100yah ne uleti sad sa "hold my beer" varijantom ali ni to nije realno).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...