Jump to content

Evroliga 2022/23 (rosteri, transferi, interesovanja)


Brat od Korneta

Recommended Posts

Urbonas javlja da je Jonah Radebaugh novi igrac Valensije, on je skoro potpisao za Tenerife ali je do 25. Jula imao izlaznu klauzulu za EL klubove u iznosu od 75k evra.
Andrew Andrews je i zvanicno novi igrac Panatinaikosa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Imaju ekipu za f4 bez ikakvog preterivanja. Dva su znaka pitanja samo - jedan je nemaju kontinuitet i veliko iskustvo u EL a drugi je trener.

 

inace sastav bez razmisljanja za f4


Ja bih tu dodao i faktor James-a. Koliko god on bio paklen igrac, do sada ni jednu ekipu nije cinio pobednickom, naprotiv cesto je imao suprotan efekat na ekipu. Videcemo kako ce to Obradovic hendlovati i uklopiti…na papiru to zaista deluje zahebana ekipa.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Borca said:

Darius Thompson navodno velika zelja Baskonije.

 

Da, njima baš treba još jedan plej. Ja sam Dariusa priželjkivao kod nas, baš pravi plejmejker, a potencijalno odličan par sa Hauardom.

 

Jesu li oni definitivno ostali bez Inoka?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

 

Da, njima baš treba još jedan plej. Ja sam Dariusa priželjkivao kod nas, baš pravi plejmejker, a potencijalno odličan par sa Hauardom.

 

Jesu li oni definitivno ostali bez Inoka?

 

Evo pratim svaki dan transfer vesti ali za njega nista nisam vodeo do sada pa mi nekako vuce na to da ima ugovor i za narednu sezonu sigurno.

Na ovom linku koji update-uje Eurohoops (odlasci, dolasci i stanje u ekipama EL klubova) stoji da su Costello i Enoch sigurni na poziciji centra u Baskoniji.

 

https://www.eurohoops.net/en/trademarks/1354754/euroleague-transfers-2022/5/

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...