Jump to content

Evroliga 2022/23 (rosteri, transferi, interesovanja)


Brat od Korneta

Recommended Posts

8 hours ago, Borca said:

Jonah Radebaugh koji je skoro presao u Tenerife navodno interesantan Baskoniji, navodno u ugovoru ima 60k€ otkupna klauzula za timove iz EL.

Vrlo interesantan igrac. Zanimkjiv potez baskonije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja prognoza za sledeću sezonu je da Makabi sigurno nece biti u top 8.

Druga je da je Milano siguran na F4.

 

 

Gde li će Grigonis zna li se šta?

Meni deluje ovako na prvu da bi ga Alba trazila,ali nema love pa će vrv u Baskoniju.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Generalno se slazem, dosta interesantna ekipa na papiru, koja ima potencijal na obe strane terena.

Meni je tu najveca nepoznanica ustvari Oded Katas, nisam imao prilike da vise ispratim njegov rad, a ona epizoda u PAO mi nije neko merilo, dosao u sred sezone, u "raspali" tim, sa ludim gazdom...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klipan said:

Generalno se slazem, dosta interesantna ekipa na papiru, koja ima potencijal na obe strane terena.

Meni je tu najveca nepoznanica ustvari Oded Katas, nisam imao prilike da vise ispratim njegov rad, a ona epizoda u PAO mi nije neko merilo, dosao u sred sezone, u "raspali" tim, sa ludim gazdom...

Imaće Blata za savetnika, što nije loše.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

nisam znao da je otišao ali svejedno, izgledaju u teoriji kao čvrsta ekipa a prelazni rok nije gotov

ne bi ih precrtao sada za top8

 

Ne secam se ekipe koja je sa 10 novih igrača uspela da stvori hemiju za samo jednu sezonu i napravi ozbiljan rezultat sa trenerom pocetnikom u evropskim takmičenjima.

Jedino ako nesto super kliknu Zo i Baldwin u šta sumnjam.

Zo je prosle godine imao defanzivne zveri iza sebe Hezonju i John Browna koji kao da su ga boostovali da razbija u napadu. Prošlogodišnji Uniks je bas lepo kliknuo i verujem da je to većini igrača bio igrački pik. Šteta sto nisu ostali u El jer ih je Peras bas lepo poslozio,a sa obzirom da imaju kesha verovatno bi bili još jači ove sezone.

 

Da se vratim na Makabi🙂 ne verujem im 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dok sa druge strane Milano polako gradi šampionsku ekipu.

Serhio i Dilejni su bili daleko najslabija i najnekonstantnija karika Milana i doveli su Mitru Longa kojeg nisam gledao i vrv ce biti beka ap plej. Ne znam koga planiraju na jedan, ali od tog pojacanja zavisi da li ce doci do finala ili ostati u plej ofu.

Na 2 su doveli trenutno najboljeg mogućeg šutera u El kome nije strano i da igra sa loptom. Bek ap sasvim solidan Hall. Ne znam sta ce tu Tonut da traži možda da prosire rotaciju zbog domaće lige.

Na tri Šilds koji vec treću godinu igra vrhunsku kosarku i polako ulazi u top 3 krila El. Datome ga menja skroz okej.

Meli na 4 je trenerova desna ruka, bek ap Rici ispod El proseka.

Na 5 Hajns koji je prošle godine zaslužio titulu dpoy i igra kao u najboljim godinama,a na bek ap još jedan elitni centar sa long range-om što je bas falilo Milanu i cenim da će im to biti najjače pojačanje sto se tiče same igre. Ne bih se iznenadio da Dejvis bude starter.

 

Sve u svemu od prvog pleja će zavisti i plafon do koga će doseći za sada veoma dobri Milano.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, propolis said:

 

Ne secam se ekipe koja je sa 10 novih igrača uspela da stvori hemiju za samo jednu sezonu i napravi ozbiljan rezultat sa trenerom pocetnikom u evropskim takmičenjima.

Jedino ako nesto super kliknu Zo i Baldwin u šta sumnjam.

Zo je prosle godine imao defanzivne zveri iza sebe Hezonju i John Browna koji kao da su ga boostovali da razbija u napadu. Prošlogodišnji Uniks je bas lepo kliknuo i verujem da je to većini igrača bio igrački pik. Šteta sto nisu ostali u El jer ih je Peras bas lepo poslozio,a sa obzirom da imaju kesha verovatno bi bili još jači ove sezone.

 

Da se vratim na Makabi🙂 ne verujem im 🙂

 

svi su potpisani na 2-3 sezone, sto znaci da nije prva make or break ali ja ih svejedno ocekujem u borbi za top8, sto nije naročito visoka lestvica ali i da budu konkurentni u borbi za f4 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, propolis said:

 

Ne secam se ekipe koja je sa 10 novih igrača uspela da stvori hemiju za samo jednu sezonu i napravi ozbiljan rezultat sa trenerom pocetnikom u evropskim takmičenjima.

 

 

Najbliže ovome je Zenit sa Xavi Pascual-om...sa razlikom da Xavi nije bio početnik u EL. Ali komplet nova ekipa, ekstra kliknuli odmah, dobrano namučili Barsu u borbi za F4.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...