Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Kakav easy win? 08 ekipa je bolja na bekovima i to je sve, ovogodišnji tim je znatno jači na krilima i pod košem, not even close.

Znatno jaci na krilima? '08 imas Lebrona, Mela u samom prajmu, imas Bosha koji je bio zajebana 4 a onda imas defanzivnog specijalca u vidu Prince.

 

Sada imas Lebrona od 40 ljeta, KD od 35 ljeta i sa ozb povredama, Kawhi koji se moze povrijediti dok stoji i Tatuma koji je u prajmu.

 

Na C definitivno prednost imaju '24 usled 3 kvalitetna visoka igraca ali Dwight u svom prajmu je bio miCka zver. Ne bi se Embiid tu najeo ljeba, osim ako mu ne bi svirali i poprijeki pogled Dwighta za faul.

 

Na bekovskim pozicijama je no contest. Sami prajm Kobe, DWade, Deron, CP3 i iskusna macka JKidd. 

Link to comment
Share on other sites

Bilo koji od ovogodišnjih krila > Melo

Prince i Redd su smešni naspram ovogodišnje rotacije.

Embiid + Davis + Adebayo >>> Howard + Bosh + Boozer

 

Na bekovima su 2008e bili jači, to nisam ni sporio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Bilo koji od ovogodišnjih krila > Melo

Prince i Redd su smešni naspram ovogodišnje rotacije.

Embiid + Davis + Adebayo >>> Howard + Bosh + Boozer

 

Na bekovima su 2008e bili jači, to nisam ni sporio.

Napisao si da su '24 jaci na krilima sto se ne bih slozio.

 

Melo je tada bio jbn zverka. Lebron tada i Lebron sada, no contest. Kobe je isto isao na 3 jer su igrali cesto sa CP3, DWade, Kobe, Lebron, Howard.

 

Zanemari imena, da su u pitanju Kawhi '19, KD '17, Lebron '16 onda i da te razumijem ali '24 verzije tih igraca nisu ni primaci '08 Melo i Lebronu posebno.

 

Na C kao sto sam i napisao prednost '24. Da je '08 imala KG/Duncana taj tim bi na crtu izasao i '92. Bosh mi je bolji igrac od Bama ali ne od AD naravno tako da je tu bas prednost '24. Ipak moram opet napisati da se zaboravlja koja je zivotinja '08 Dwight, posebno u defanzivi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Napisao si da su '24 jaci na krilima sto se ne bih slozio.

 

Melo je tada bio jbn zverka. Lebron tada i Lebron sada, no contest. Kobe je isto isao na 3 jer su igrali cesto sa CP3, DWade, Kobe, Lebron, Howard.

 

Zanemari imena, da su u pitanju Kawhi '19, KD '17, Lebron '16 onda i da te razumijem ali '24 verzije tih igraca nisu ni primaci '08 Melo i Lebronu posebno.

 

Na C kao sto sam i napisao prednost '24. Da je '08 imala KG/Duncana taj tim bi na crtu izasao i '92. Bosh mi je bolji igrac od Bama ali ne od AD naravno tako da je tu bas prednost '24. Ipak moram opet napisati da se zaboravlja koja je zivotinja '08 Dwight, posebno u defanzivi.

 

Ne igra se sezona od 82 utakmice nego turnir od 6, 7 utakmica, tako da godine i sklonost povredama ne igraju neku ulogu. Nijedna verzija Mela nije bolja ni od Duranta ni od Leonarda ni od Tatuma. Lebron na mali broj utakmica može i danas isto što i tad. Kobe na 3 def nije neki argument u poređenju sa najboljim krilnim igračima koje Ameri imaju danas. I na bekovima sam prednost ekipi iz 08 dao zbog Kobe/Wade tandema mada ova ekipa ima fine replike u Booker/Ant varijanti plus Steph koji je svemirski bolji šuter od bilo koga iz 08 ekipe al ajde ipak mala prednost na bekovima 08 ekipi. Krila i centri su no contest u korist 24 ekipe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne igra se sezona od 82 utakmice nego turnir od 6, 7 utakmica, tako da godine i sklonost povredama ne igraju neku ulogu. Nijedna verzija Mela nije bolja ni od Duranta ni od Leonarda ni od Tatuma. Lebron na mali broj utakmica može i danas isto što i tad. Kobe na 3 def nije neki argument u poređenju sa najboljim krilnim igračima koje Ameri imaju danas. I na bekovima sam prednost ekipi iz 08 dao zbog Kobe/Wade tandema mada ova ekipa ima fine replike u Booker/Ant varijanti plus Steph koji je svemirski bolji šuter od bilo koga iz 08 ekipe al ajde ipak mala prednost na bekovima 08 ekipi. Krila i centri su no contest u korist 24 ekipe.

Slozicemo se da se ne slazemo👍

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Miki28 Teoljub said:

 

Nadam se da su ih Zubac i Saric dobro nalupali

Šarić dobio sucker punch dok je pokušao smiriti raspravu između Zupca i nekog lika (vjerojatno njih 5 , jer ne ideš sam bit agresivan prema Zupcu). Tukli se navodno Zubac, Jedvaj, i još par igrača s redarima i tim debilima. To Grci pišu.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Predrag Šarić bio je legenda Šibenke u nekadašnjoj košarkaškoj ligi SFRJ. Rođen je u dalmatinskom srpskom selu Đevrske, kao i njegova supruga Veselinka, devojačko prezime Crvak. Oboje su se bavili košarkom, Veselinka je igrala za šibenski Elemes, a iz braka su dobili sina Darija i ćerku Dejnu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekada je važilo.....  šutneš kamen, a ispod njega tri kamiondžije koji traže posao.

 

Sad šutneš kamen, a ispod njega tri poslodavca traže kamiondžiju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki8 said:

Sta imas protiv kamiondzija , zahvaljujuci njima nisi gladan nego si sit🙂

 

Ništa protiv, samo sam mu naglasio karijerni put, čovek i dan danji živi od toga, samo sad ima špeditersku kompaniju :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

I uleće Vajt koji je verovatno u boljoj formi.

2 hours ago, Miki8 said:

Sta imas protiv kamiondzija , zahvaljujuci njima nisi gladan nego si sit🙂

To važi za ljude koji žive u gradovima.

Link to comment
Share on other sites

Vajt je ozbiljan downgrade u odnosu na Leonarda. On je u onoj kategoriji americkih igraca koji su cinili gro njihove reprezentacije na SP prosle godine.

 

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Miki8 said:

Vajt je ozbiljan downgrade u odnosu na Leonarda. On je u onoj kategoriji americkih igraca koji su cinili gro njihove reprezentacije na SP prosle godine.

 

 

Ne mora da znaci, ako igraju dobro timski White moze da bude bas na mestu.

Link to comment
Share on other sites

Video sam da je Jaylen Brown nedavno prešao u islam i da je prošlog meseca išao na hodočašće u Meku. Prilično čudan izbor za navodno pametnog momka koji se bori za neke slobode da pređe u religiju koja je verovatno najrestriktivnija što se sloboda tiče. 

 

Inače, u USA timu su Edwards (adidas), Curry (underarmour) i Embiid (sketchers) koje ne sponzoriše Nike, a bio bi i Kawhi da je zdrav (new balance).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Video sam da je Jaylen Brown nedavno prešao u islam i da je prošlog meseca išao na hodočašće u Meku. Prilično čudan izbor za navodno pametnog momka koji se bori za neke slobode da pređe u religiju koja je verovatno najrestriktivnija što se sloboda tiče. 

Predjose i Cassius Clay, Malcolm X.... i dosta njih pre njega - pitanje je da li su nasli svoje mesto i smisao u predhodnoj religiji?

Isto kao i za gomilu njih koji predjose u Budizam: Richard Geere, Gile (El. Orgazam)....

Religija i razocarenje predhodnom ne cini coveka.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

Predjose i Cassius Clay, Malcolm X.... i dosta njih pre njega - pitanje je da li su nasli svoje mesto i smisao u predhodnoj religiji?

Isto kao i za gomilu njih koji predjose u Budizam: Richard Geere, Gile (El. Orgazam)....

Religija i razocarenje predhodnom ne cini coveka.

:default_coffee:


Black Nation of Islam, pa i Nation of Islam ima veze sa islamskom verom kao ja sa frakcijom "bravo komsije".

Procitaj malo o verskim osnovama i tvrdnjama BNOI, neki zli beli demon je citavo (crno) covecanstvo stavio pod ropstvo nekom voodo kletvom na nekom grckom ostrvu itd. 😄 
To je socijalni i politicki pokret a ne vera. Koliko znam islam odbacuje da oni imaju bilo koju vezu sa njima. Tako da je Brownov prelazak u islam dosta drugaciji od spomenutih primera.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...