Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Hrvati svakako prolaze dalje, a ako žele na OI nije neka razlika da li će na Grke u polufinalu ili finalu.

 

Slovenci će sad morati da jure i koš razliku pored pobede, a određena će im omogućiti i da izađu kao prvi.

 

Edit: U ostalim vestima, napred braćo moja Filipinci!

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

Samo da pozdravim Fibu i mozgove u istoj koji su složili ovaj raspored. Ajde što igraš dan za danom, ali onda barem prvi dan nek utakmica bude u ranijem terminu, a drugi u kasnijem, a ne ovo kao što su nama napravili. Da cirkus bude veći još je utakmica sinoć puno duže potrajala radi onog problema sa semaforom, maltene smo imali malo više od 12h razlike između utakmica. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Dusko said:

@neko me sabotira budi blag.


Ma ja sam se samo tješio vašim ohrabrujućim prognozama (ko je rekao @Pero_Cameron). Nisam gledao zadnjih 15 min ali sam bio uvjeren da bi mogli izgubiti. Ne znam zašto je tolika kvota bila na NZ (čak i preko 20!). Slabo pratim košarku ali njihov adut bi trebala biti fizička sprema a mi smo igrali nekih 17 sati nakon što smo se fizički a možda i mentalno potrošili protiv Slovenaca. Još jednom - sramota za organizatore da su tako postavili raspored. 
 

Slovenci da budu prvi u grupi trebaju dobiti NZ 29 razlike a NZ da bude prvi u grupi treba bilo kakvu pobjedu. “Problem” iz HR vizure je da ovaj naš poraz ponajprije ne odgovara Slovencima* a oni prije mogu iznenadit Grke u polufinalu negoli NZ.

 

Još jednom ću ponoviti; kako je mogla biti tolika kvota na NZ, pa oni su i Amere i Grke na SP vodili većim dijelovima susreta…

 

Edit:* osim ako dobiju 29+ razlike

Edited by neko me sabotira
Link to comment
Share on other sites

Gilas Pilipinas vode +13 protiv Letonaca u Rigi ❤️ 

4 minutes ago, neko me sabotira said:


Ma ja sam se samo tješio vašim ohrabrujućim prognozama (ko je rekao @Pero_Cameron). Nisam gledao zadnjih 15 min ali sam bio uvjeren da bi mogli izgubiti. Ne znam zašto je tolika kvota bila na NZ (čak i preko 20!). Slabo pratim košarku ali njihov adut bi trebala biti fizička sprema a mi smo igrali nekih 17 sati nakon što smo se fizički a možda i mentalno potrošili protiv Slovenaca. Još jednom - sramota za organizatore da su tako postavili raspored. 
 

Slovenci da budu prvi u grupi trebaju dobiti NZ 21 razlike a NZ da bude prvi u grupi treba bilo kakvu pobjedu. “Problem” iz HR vizure je da ovaj naš poraz ponajprije ne odgovara Slovencima* a oni prije mogu iznenadit Grke u polufinalu negoli NZ.

 

Još jednom ću ponoviti; kako je mogla biti tolika kvota na NZ, pa oni su i Amere i Grke na SP vodili većim dijelovima susreta…

 

Edit:* osim ako dobiju 21+ razlike


Slovenci sa +21 imaju +5. Vi ste na +12.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...