Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Da mi je neko pocetkom leta ponudio da biram pojacanje izmedju Nedovica i Gudurica birao bih ovog drugog, ali sada bih pre izabrao Nedovica sa sve rizikom od povreda. Nakon odgledanog EP samo mi se pojacalo nesto sto mi se motalo po glavi vec neko vreme, a to je da je Gudura nekako neubedljiv, mlak, nekonstantan igrac. Znam da je imao dobrih partija za Fener koje nisam uzivo gledao, ali dosta utkamica koje ipak jesam gledao sto za Fener sto za reprezentaciju je ipak bio ovakav kakvim sam ga opisao. On je meni jedan od najdrazih nasih bivsih igraca pa mi je verovatno zato i bilo tesko da sebi ovo priznam. Ima on ogroman talenat i svaki njegov potez izgleda lepo, ali produktivnost je mala. Na EP je kao igrac sa klupe i otprilike peta opcija u napadu mogao bez pritiska da odigra i donese poene kada se protivnik najmanje nada, ali on nista. Kako bi se tek snasao u ulozi prve napadacke opcije koju bi imao u Zvezdi ne smem ni da zamislim. On je i u drugoj sezoni kod nas krenuo ozbiljno da baguje, ali znao s vremena na vreme da bljesne (npr kad je natrpao Barsu, finale KRK, one ludacke trojke protiv Cedevite..) pa su losi momenti ostali u drugom planu. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Da mi je neko pocetkom leta ponudio da biram pojacanje izmedju Nedovica i Gudurica birao bih ovog drugog, ali sada bih pre izabrao Nedovica sa sve rizikom od povreda. Nakon odgledanog EP samo mi se pojacalo nesto sto mi se motalo po glavi vec neko vreme, a to je da je Gudura nekako neubedljiv, mlak, nekonstantan igrac. Znam da je imao dobrih partija za Fener koje nisam uzivo gledao, ali dosta utkamica koje ipak jesam gledao sto za Fener sto za reprezentaciju je ipak bio ovakav kakvim sam ga opisao. On je meni jedan od najdrazih nasih bivsih igraca pa mi je verovatno zato i bilo tesko da sebi ovo priznam. Ima on ogroman talenat i svaki njegov potez izgleda lepo, ali produktivnost je mala. Na EP je kao igrac sa klupe i otprilike peta opcija u napadu mogao bez pritiska da odigra i donese poene kada se protivnik najmanje nada, ali on nista. Kako bi se tek snasao u ulozi prve napadacke opcije koju bi imao u Zvezdi ne smem ni da zamislim. On je i u drugoj sezoni kod nas krenuo ozbiljno da baguje, ali znao s vremena na vreme da bljesne (npr kad je natrpao Barsu, finale KRK, one ludacke trojke protiv Cedevite..) pa su losi momenti ostali u drugom planu. 

A sa druge strane imamo olicenje konstante i pouzdanog igraca koji je uvek tu, maksimalno fizicki i psihicki spreman za velike utakmice.


post bi ti timao smisla da poredis Gudurica i Bogdana Bogdanovica, ovako nema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh jaka stvar, izgubili u utakmici gde su im dva juniora imala po 20+ minuta i gde im nisu igrali Papapetru, Naneli, Avramovic i Gos :)))

 

da, Kampaco je pred vratima Reala

 

I ja zahtevam da budem izuzet od grupe Kukaci jer je ogroman deo grupe kukao i proslog leta (i svih leta otkad sam ja ovde), a ja sam jasno isticao da nas onaj i onakav Partizan nece dobiti. Mozda ne toliko zbog nas, nego zbog svojih izrazenih nedostataka, ali svejedno, tako je i bilo.

 

E vidite sad je KKP resio vecinu svojih nedostataka, ali smatram da glavni jos uvek nije (nemaju ko da vozi Ferari) i velika je steta sto jajarimo i ne iskoristimo taj nedostatak. 
Ovde ne pricam o Nedovicu, on je vec tu i ok, nadamo se cudesnom isceljenju Device Marije koja ce mu podariti zdravlje, nego pricam o nedostatku krila u ekipi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Uh jaka stvar, izgubili u utakmici gde su im dva juniora imala po 20+ minuta i gde im nisu igrali Papapetru, Naneli, Avramovic i Gos :)))

 

da, Kampaco je pred vratima Reala

 

I ja zahtevam da budem izuzet od grupe Kukaci jer je ogroman deo grupe kukao i proslog leta (i svih leta otkad sam ja ovde), a ja sam jasno isticao da nas onaj i onakav Partizan nece dobiti. Mozda ne toliko zbog nas, nego zbog svojih izrazenih nedostataka, ali svejedno, tako je i bilo.

 

E vidite sad je KKP resio vecinu svojih nedostataka, ali smatram da glavni jos uvek nije (nemaju ko da vozi Ferari) i velika je steta sto jajarimo i ne iskoristimo taj nedostatak. 
Ovde ne pricam o Nedovicu, on je vec tu i ok, nadamo se cudesnom isceljenju Device Marije koja ce mu podariti zdravlje, nego pricam o nedostatku krila u ekipi.

 

Ma jasno nego da smo mi izgubili 30 razlike potpisujem da bi prvi pljuvao no dobro 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, sto se ne otvara tema za sezonu 2022/23, evo sredina septembra, tolko ste kmecali ko da je otvori kao da je jebem li ga sta, i sad je niko ne otvara? Moj predlog za naslov teme: "KK Crvena Zvezda 2022/23 - The Long Night", aluzija na odbranu ljudi od Night Kinga Zeljka i njegove eskadrile hodajucih mrtvaca 🙂

 

Elem... otvarajte temu.

 

Dalje, jel smo mi zatvorili roster? Kapiram da ce na dvojci kada Nedovic bude na porodiljskom biti Holand, Dobric i Ivanovic?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Aham... e pa moze i tako, kad je to?

 

Jedva cekam da malo uozbiljimo (pun not intended) ove teme.

26.09.2022.

 

A do tada da se nastavi na ovoj temi  teranjem Nedovica,trenera, dovodjenje Ponitke,Kuzminskasa i xy igracia upisati po zelj gde nam fali. 

 

Ovaj forum ima ozbiljnu "moc" u donosenju odluka u KKCz sto je i ovaj aktuelni prelazni rok i dokazao. 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

26.09.2022.

 

A do tada da se nastavi na ovoj temi  teranjem Nedovica,trenera, dovodjenje Ponitke,Kuzminskasa i xy igracia upisati po zelj gde nam fali. 

 

Ovaj forum ima ozbiljnu "moc" u donosenju odluka u KKCz sto je i ovaj aktuelni prelazni rok i dokazao. 

Pravo da ti kazem, ako je ovaj prelazni rok nesto pokazao to je da ti (nadzorni odbor) nemas ni moci, a ni predstavu ko ce doci ili otici.

 

A za forumase sa Voxa smo znali i pre ovog prelaznog roka da nemaju nikakvu moc u donosenju odluka, sto je valjda sasvim logicno, obicno laprdanje i ubijanje vremena od teme vec godinama.

Edited by bosMan_jr
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bosMan_jr said:

Pravo da ti kazem, ako je ovaj prelazni rok nesto pokazao to je da ti (nadzorni odbor) nemas ni moci, a ni predstavu ko ce doci ili otici.

 

A za forumase sa Voxa smo znali i pre ovog prelaznog roka da nemaju nikakvu moc u donosenju odluka, sto je valjda sasvim logicno, obicno laprdanje i ubijanje vremena od teme vec godinama.

Obecao sam moderatoru ovde da necu vise pisati niti ulaziti u bilo kakve rasprave, povukao sam se sa foruma onog trenutka kada sam prvi objavio ovde da ce se otvoriti nova tema od uvazenog forumasa.

Povukao sam se istog dana kada je odrzana skupstina, jer sam odmah posle otisao na odmor, u mom odlasku na odmor banovan sam ovde jer sam uvazenog forumasa sa svojom temom nazvao imenom koji je smatran uvredom.

Od tada sam vredjan, pljuvan i pracen sta pisem po twiteru i ovde nazivan svakakvim imenima, naravno nisam zeleo pisati vise ovde i da dokazum nedokazivo. Mnogo toga se izdesavalo u vremenu mog banovanja, i odlazak Radonjica, i "raspad" kluba, i odlazak Kalinica, do formiranja novog tima sa igracima koji su bili planirani, a kao sto smo imali prilike da se uverimo da nijedan od onih koji su se vrteli po mrezama nije dosao. 

 

Napisao sam mesec daa pre nego sto se i zavrsio KLS da ako Radonjic ostao/ili ne  da ce doci Petrusev, Ilic, i jos jedan centar Tarzesvski ili onog koga smo jurili prosle godine, ispostavilo se da je to Martin. Da cemo sigurno dovesti povratnika kapitalca poput Kalinica, Nedovic, Guduric, Teodosic, Bjelica, svako od njih je bio opcija, naravno dosao je onaj ko je mogao da izadje iz ugovora. Ne svi odjednom , 
Napisao zasto su vece sanse da Kalinic nece ostati nego sto ce ostati, sve ima ovde dokumentovano.

Ja sam odavno najavio novog sponzora ali zbog mnogo razloga nisam zeleo da napisem i ime tog sponzora.

Javno na twiteru sam demantovao pisanja ovde oko Shabaza, Singletona, Z Nikolica, ali NE, JA SAM PROZIVAN DA NE ZNAM NSTA I DA SAMO LUPETAM. Neka bude da sam promasio za nedelju dana oko potpisa ADAMSa, jednostavno su se ubrzali pregovori u obostranom interesu. ali nije moje da ovde najavljujem pojacanja, imate vec dezurnog koji je bacao rime i zagonetke ovde pa vi se saberite koliko je on imao pogodaka sa kineskim slovima, sa ZZZZZ i ostalim Nikolicima, jutarnjim pozdravima i pozdravima za laku noc. 

Znaju pojedini ovde a i na twiteru da se znalo da ce Holland doci ako Kalinic ode. Drago mi je da je i Kalinic svojom izjavom i objasnio razloge odlaska u Barselonu i da KKCZ tu se nije pitao puno oko njegovog ostanka.



Vi ostajte mi dobro sa vasim informacijama  pa vi verujte kome god hocete, meni ne mora niko da veruje niti imam nameru da bilo koga ubedjujem u bilo sta. Ne svidja vam se neka informacija koju prenesem, pa se ja ovde ispuljujem, ok, vise od mene nece biti ni komentarisanja, niti bilo kakvih poziva na podrksu timu, treneru, igracima, mozete kratka vest i to je to. Ovde nikoga nisam reportovao, nikoga nisam prijavljiivao sto su na dnevnom nivou prenosili sta pisem po twiteru, ne vidim problem da mi se u dm na twiteru jave i pitaju sve sto treba, Samo nijh 30 se uredno javljalo dok sam bio u Berlinu na odmoru sa pitanjima dok sam bio banovan. Mozda je neko od vernih pratiliaca ovde bio i medju njima, ne znam, ali neka okaci ovde sta sam to slagao ili pogresno rekao. 


Da zalkjucim, od mene necete imati bilo kakvih problema u buducnosti, nemam vise ni  vremena zbog problema na poslu, javicu su kada budem smatrao da ima nesto korisno da se kaze, ili da demantujem neke ordinarne gluposti koji se budu zapatili sa nekih IG stranica a ovde se prenosili kao sigurica, naravno na Cooperove gluposti cu obilaziti koliko god mogu.
Otvoricu temu jer sam od strane ljudi ovde izabran, mozda neki sada se kaju sto su mi dali glas, vec uveliko radim na otvaranju i necu je sigurno uraditi eto samo da bi se otvorila tema, Cerka moja kao buduci novinar mi vec uveliko priprema sve sto je potrebno da bi se tema otvorila kako treba, Ako vec ne mogu da uticem da se Nedovicu da otkaz i dovede Ponitka, onda mogu barem da otovrim temu kako treba. 

 

pozdrav. 

  • Like 12
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...