Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Taj neki romantizam u meni zeli Todosica u Zvezdi.

 

U sezonama raspada sam ga volela kao Novaka.

 

A kakav god da je, ne moze da bude los. 

 

Teodosic je to ❤️

 

Za mene je on kosarkaski Pirlo. On se gleda zbog lepote sporta.

 

Edited by Dobar Los Milos
  • Like 8
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dolazak Napiera i Tea jedino ima smisla ukoliko, u paru sa Ivanovićem i Nedovićem, pokušavamo da napravimo najslabiju defanzivnu bekovsku liniju u istoriji Evrolige.

 

Sama "vest" toliko nema logike, iz više različitih perspektiva, da mi je teško da poverujem da bi bilo ko to pokušao i na nekom NBA 2k22 patchu. 

 

 

 

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Dolazak Napiera i Tea jedino ima smisla ukoliko, u paru sa Ivanovićem i Nedovićem, pokušavamo da napravimo najslabiju defanzivnu bekovsku liniju u istoriji Evrolige.

 

 

 

 

 

 

Mijenjamo folozofiju, od krvavih koljena do svi u napad😀 Daju 60, primimo 50. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajoj brate dajte nemojmo se zajebavati, znam da smo svi u erekciji sada zbog imena i patkometrije, ali gde moze ovo da prodje sa 7/8 uzasnih defanzivaca spolja i Lazicem

 

pa kad bismo doveli Goberta na 5 otrcao bi peske u Jutu i vikao VRATITE MI MICELA I KLARKSONA

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Ne bi znacilo nista, imali bi opciju vise na 1 i 2, pa bi se kombinovalo. Ako dovedemo i Sabaza i Tea, time smo zatvorili spoljnu liniju. 

Sta bi kombinovali?  

Kako ce Ivanovic na 2 bilo sta da pruzi, odnece ga svi ali svi bekovi u El, covek je hodajuci mismec i na pleju a kamoli na beku. 

Ja ne viidim tu opciju da uparimo nekog sa nekim i da to valja, osim Markovica. 

Nappier-Nedovic- Busna odbrana, pobice se za loptu 

Nappier-Teodosic- Busna odbrana 

Nappier- Ivanovic- Jos busnija ako je to ikako moguce 

 Nappier-Markovic- Nekako i moze s tim da ce tu Markovic da bleji i ceka, tesko da ce imati loptu u rukama 

 

Teodosic- Nedovic- Busni opet 

Teodosic- Ivanovic- Busni jos vise 

Teodosic-Markovic- Moglo bi da funckionise da je ovo 2015-ta godina ili maks 2019-ta 

 

 

Ivanovic- Nedovic- Pucamo za 3 pa sta pogodimo,  valjda damo 1 vise od protivnika 

Ivanovic-Markovic- Videsmo ove sezone malo toga 

 

Markovic u principu moze sa svima al' ne moze bas possto ce tesko biti spremniji ove sezone 

 

Znaci 4 pleja i Nedovic. Ja ne razumem majke mi, sta cemo mi da igramo? Da se ispucavamo pa ako ubaccimo vise idemo. A necem ubaciti. Jer ovo sto mi imamo imaju jos 13 ekipa na bolje nivou pored nas.  

 

Kad na to dodamo Hollanda koji nije neki defanzivac, Dobrica koji je blago dezorijentisan u odbrani, Lazica za kog snamo svi na sta lici bez Radonjica.. 

Nama kao defanzivci ostaju samo Lazarevic i Singleton, ako se vi nadate da oni mogu da pokrpe ovoliko rupa, samo napred, nadajte se. Bice mamika hvata me panika

 

Link to comment
Share on other sites

Ali ljudima smeta što Šabaz nije neki defanzivac :lol_2: Najbolje da odbranu igra kao Lazić, i isporučuje 40 poena.

 

A pričate o izmenama na pleju kao da su hokejaške, znaš ovaj će napad, a ovaj nema veze što ne zna napad, njega samo za defanzivu da koristimo. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...