Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

15 minutes ago, berti said:

Nema to veze sa bilo kakvim zaverama. Mozda imamo iste novce, mozda i vise, sve ok. Mozda je Covic nesposoban to da uklopi. Ali, fakat je da njihovo ucesce u el moze da dovede do toga da mi to ne igramo.

Sada smo kao prvi u selu, a 13-15. u gradu. E, sada moze da se desi da budemo drugi u selu, a da grad ne vidimo uopste.

 

za mene je i u tome draž sporta, da možeš da uspeš a možeš i da omaneš. ako je sve garantovano, bilo da je to titula ili nešto drugo kao el, okej, razumem da i to neko voli, samo ja smatram da te konkurencija čini boljim, pa nekada pobediš a nekada izgubiš.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nije boj na kosovu. Ne znam da li namerno trolujes ili ne razumes.

 

Na osnovu cega su oni igrali evrokup? Na osnovu cega igraju evroligu? Na osnovu cega su dobili toliki budzet od drzave?

 

Kad pobede posteno, respekt, skidam kapu. Ovo nije posteno. Ne mozes ludacki sipati nekome novac a onda kad konacno pobedi, reci kako je pobedio posteno. Novac od drzave treba da se da spram rezultata. Lepo ti je gore napisao Berti. Oni osvoje titulu, mi ne dobijemo WC za evroligu i sta to je posteno sad? Pa necemo doveka imati dva tima u evroligi, vratice se Rusi vec sledece sezone.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Jedno je imati tradicionalnog sportskog rivala, a drugo je fiksirati se na njega kao da ništa drugo ne postoji, uključujući naš tim i sve ostale timove koji nas čekaju u sezoni.

Nemam pojma da li će Partizan biti jači u ovoj sezoni, ali ako su i deset puta jači to mi nije važno, jer mi i dalje možemo da napravimo dobar rezultat.

Lično, mnogo više bi mi značilo da prođemo u top 8 EL, nego da uzmemo ABA titulu.

Uostalom, siguran sam da bi nas EL tada zvala u takmičenje, jer ovo sa Rusima nema šanse da se završi za godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

 

Bukvalno smo ostali bez cele startne postave - Volters, Holins, Kalinic, Davidovac, Kuzmic, to je petorka koja nam je uglavnom pocinjala. Niko od njih vise nije u Zvezdi, kojih 70 posto? Il cemo da racunamo da su Volters i Pefi, i Holins i Lazic, glava za glavu?

Pa dobro i neka smo ostali, sta sad..Ostali smo i bez trenera koji je vodio tu ekipu, pa teramo dalje..A dokle cemo da teramo, videcemo. Volters je igrao na 120% i on to moze samo da igra kod Radonjica.Holins je na pocetku bio rupa od igraca, ali pred kraj sezone, fino, nema sta, ali nije da je nezamenljiv iako bi voleo da je ostao.Kalinic..Vanserijski igrac sa iskustvom, koji nesto na kraju nije znao ni gde bije..Pricaju svi kao o njegovoj energiji ali ja to ove sezone nesto nisam ni video.Samo nesto kuka na sudije, zali se na faul (u nekim slucajevima je naravno i bio), Zagorac ga zakljucao.."natrti" se na postu i kao daj loptu i omasi..O bacanjima da se ne prica.Davidovac, u pocetku kao i uvek, ko kada nije ni igrao, a kasnije, kao po obicaju, doktorski.Malo je skroz u slow motion-u, ali dere.Steta sto je otisao, ali ajd, docice neki brzi, taman da se razmrdamo malo.A Kuzmic..Solidno drvence koje mozes da koristis samo na pocetku dok igra ne postane brza.Tako da na kraju, ako su otisli, ne treba zaliti ko da se ne znam ni ja sta desilo, jer nista nece promeniti.Cekamo nova pojacanja pa cemo videti sta ce bi ti..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CoCaniggia said:

Pa dobro i neka smo ostali, sta sad..Ostali smo i bez trenera koji je vodio tu ekipu, pa teramo dalje..A dokle cemo da teramo, videcemo. Volters je igrao na 120% i on to moze samo da igra kod Radonjica.Holins je na pocetku bio rupa od igraca, ali pred kraj sezone, fino, nema sta, ali nije da je nezamenljiv iako bi voleo da je ostao.Kalinic..Vanserijski igrac sa iskustvom, koji nesto na kraju nije znao ni gde bije..Pricaju svi kao o njegovoj energiji ali ja to ove sezone nesto nisam ni video.Samo nesto kuka na sudije, zali se na faul (u nekim slucajevima je naravno i bio), Zagorac ga zakljucao.."natrti" se na postu i kao daj loptu i omasi..O bacanjima da se ne prica.Davidovac, u pocetku kao i uvek, ko kada nije ni igrao, a kasnije, kao po obicaju, doktorski.Malo je skroz u slow motion-u, ali dere.Steta sto je otisao, ali ajd, docice neki brzi, taman da se razmrdamo malo.A Kuzmic..Solidno drvence koje mozes da koristis samo na pocetku dok igra ne postane brza.Tako da na kraju, ako su otisli, ne treba zaliti ko da se ne znam ni ja sta desilo, jer nista nece promeniti.Cekamo nova pojacanja pa cemo videti sta ce bi ti..

Njegov odlazak je nenadoknadiv.

Ali sve kontam da se ono malo zajebavaš.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije isto kad te iste igrace imas na okupu dvije sezone i nadogradis ekipu sa dva do tri pojacanja. Kao sto se vidjelo da je nekim trebalo pola sezone da shvate sistem i proigraju i to bi ovu sezonu izgledalo nesto sasvim drugo. 

Ovako nabacas igrace koje trener vjerovatno prije nije nikad ni pogledao niti je razmosljao o njima kao mogucim pojacanjima za njegove ekipe jer ni u snu nije mogao da sanja da bi ih mogao voditi uopste i sad ocekujemo iskorak u EL i dobijemo pijane kk vajldkardse nadogradjene sa skupim pojacanjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Siki said:

Njegov odlazak je nenadoknadiv.

Ali sve kontam da se ono malo zajebavaš.

Predpostavljam da mislis na Radonjica, pa ako je tako, da, u pravu si, nema sta.Ali otisao covek, dovodimo novog, teramo dalje, nema poente da "kukamo".Ali ja sve mislim, ne mora ni blizu da znaci da sam u pravu, da je on onako fino sklonjen, kako bi velicanstveni uspeo i nesto da osvoji, da ne bude dus dibidus krompiric.Jer sobzirom da imamo fino povecan budzet, sa Radonjicem na klupi i njegovim sistemom, prosli bi makar slicno kao i prosle godine.A ovako, mlad trener, prva sezona, dosta im je povoljna situacija, ali videcemo.Inace, Radonjic moze da bude samo trener kod nas, nigde drugde ni priblizno, kao sto i neki igraci mogu samo dobro da igraju kod njega.Dosao je mlad trener, naravno, prerano kod nas, preskocio je ko zna koliko stepenica i videcemo kako ce to da izgleda.Ali i neka je dosao..Trebamo te mlade malo da dovodimo, pa mozda na tog nekog mladog, kasnije i racunamo u buducnosti.Ne moze samo Radonjic i Radonjic, pa kad on ode, ne znas kog da zoves.Ovako, ako iole krsten bude bio Jovanovic, mozes kasnije na njega da racunas, pa na Alimpijevica itd..Svakako je bolje nego dovoditi neke penzionere, iako stoji da nam je potreban "instant rezultat".

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CoCaniggia said:

Predpostavljam da mislis na Radonjica, pa ako je tako, da, u pravu si, nema sta.Ali otisao covek, dovodimo novog, teramo dalje, nema poente da "kukamo".Ali ja sve mislim, ne mora ni blizu da znaci da sam u pravu, da je on onako fino sklonjen, kako bi velicanstveni uspeo i nesto da osvoji, da ne bude dus dibidus krompiric.Jer sobzirom da imamo fino povecan budzet, sa Radonjicem na klupi i njegovim sistemom, prosli bi makar slicno kao i prosle godine.A ovako, mlad trener, prva sezona, dosta im je povoljna situacija, ali videcemo.Inace, Radonjic moze da bude samo trener kod nas, nigde drugde ni priblizno, kao sto i neki igraci mogu samo dobro da igraju kod njega.Dosao je mlad trener, naravno, prerano kod nas, preskocio je ko zna koliko stepenica i videcemo kako ce to da izgleda.Ali i neka je dosao..Trebamo te mlade malo da dovodimo, pa mozda na tog nekog mladog, kasnije i racunamo u buducnosti.Ne moze samo Radonjic i Radonjic, pa kad on ode, ne znas kog da zoves.Ovako, ako iole krsten bude bio Jovanovic, mozes kasnije na njega da racunas, pa na Alimpijevica itd..Svakako je bolje nego dovoditi neke penzionere, iako stoji da nam je potreban "instant rezultat".

Mislio sam na boldovan tekst koji se odnosi na Kalinića.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CoCaniggia said:

Ali ja sve mislim, ne mora ni blizu da znaci da sam u pravu, da je on onako fino sklonjen, kako bi velicanstveni uspeo i nesto da osvoji, da ne bude dus dibidus krompiric.

 

mislim da je vreme da neko eksplicitno optuži čovića kako sarađuje sa partizanskim okupatorom u nameri da nas uguši u milionima evra.

sledeća teza koja logično sledi je da čović zapravo plaća sudije svih ovih godina da sude protiv nas ali niko nije uspeo da nam doaka ili retki.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

mislim da smo ovo vec imali na nekoj od prethodnih strana

 

dada ali nije se još primilo dovoljno. nemkako je stidljivo to za sada. mislim da se traži neka logika kako su ga ucenili životom, porodicom i sarmama.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, PERICA!!! said:

Pa nije isto kad te iste igrace imas na okupu dvije sezone i nadogradis ekipu sa dva do tri pojacanja. Kao sto se vidjelo da je nekim trebalo pola sezone da shvate sistem i proigraju i to bi ovu sezonu izgledalo nesto sasvim drugo. 

Ovako nabacas igrace koje trener vjerovatno prije nije nikad ni pogledao niti je razmosljao o njima kao mogucim pojacanjima za njegove ekipe jer ni u snu nije mogao da sanja da bi ih mogao voditi uopste i sad ocekujemo iskorak u EL i dobijemo pijane kk vajldkardse nadogradjene sa skupim pojacanjima.

Naravno da nije isto, cak ni blizu da bude, ali sta je tu je.Neke stvari ne mozemo da ispravimo i treba gledati napred i sto je najbitnije, prilagoditi se situaciji na najbolji moguci nacin.A o nabacivanju igraca..Sta znam, meni sve to deluje onako fino, sa nekom merom, uz naravno jos par dobrih pojacanja..Ali stoji cinjenica da ce Jovanovicu biti tesko prvo stvoriti autoritet kod igraca, a gde je posle tek sve ostalo..Ali Boze moj, nek su igraci a i mi zivi i zdravi pa kako bude.A o ocekivanju..Ocekujemo da ponovimo proslu sezonu koliko god je to moguce a nadamo se boljem rezultatu u EL.U sustini samo nek je borba, pa dokle stignemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

bolje tako za mladog trenera koji nije otisao dalje od zagreba

nema pritiska

zamisli prvi mec kuci, protiv albe ili ne daj boze pao

pun pionir, lozenje na max, zelimir prethodno vece dobio u berlinu

palo bi jedno ritualno spaljivanje sezonskih karata ovde

2 minutes ago, srlepajce said:

Procitao negde da sutra izlazi

Aa vec izasao 

ja na sajtu EL videh samo 1. kolo

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

bolje tako za mladog trenera koji nije otisao dalje od zagreba

nema pritiska

zamisli prvi mec kuci, protiv albe ili ne daj boze pao

pun pionir, lozenje na max, zelimir prethodno vece dobio u berlinu

palo bi jedno ritualno spaljivanje sezonskih karata ovde.

Prvi mec, oni lagano ulaze u sezonu. Potcenice nas i naseg strucnjaka a onda bam, pobjeda. Ludilo na forumu, lozana krece.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne mistifikujemo previše. Čović nije sklonio Radonjića, Vučić nije sklonio Radonjića . Čovek je otišao tamo gde misli da će mu biti bolje , promenio firmu.

 

Što se tiče odnosa države prema jednima, odnosno drugima to je direktno skopčano sa Čovićem/Ostojićem.

Čović je kočoperni, autoritativni povremeni dupe uvlakač ( sa tačno određenim ciljem). Ostoja je vojnik SNS-a. Logično je da svoje bolje pomažeš.

 

I to je tako.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Prvi mec, oni lagano ulaze u sezonu. Potcenice nas i naseg strucnjaka a onda bam, pobjeda. Ludilo na forumu, lozana krece.

To je Taj scenario! 😀 Mada nije  losa ova situacija.  Ulazimo kao outsideri, underdogs. PA kad krenemo sa sipamo Bice zurka na forumu. 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...