Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sad ozbiljno, Napier je tokom priprema i na onoj utakmici Super kupa koju je odigrao izgledao kao rani kandidat za najbolju petorku EL. Igrac sa zaista ozbiljnim NBA iskustvom, možda i najjačim od igrača koje smo imali. Ako povreda nije ostavila traga bio bi brutalno pojačanje, bez ikakve dileme.

 

Duša će me boleti ako takvo pojačanje dovedemo sada, treneru početniku.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Marokanac said:

Je l' se meni cini ili nas ceka novi UPPR?

Pa imajući u vidu Čovićev karakter ne bi me začudilo da na kraju reši da nas vrati tamo gde smo bili kad je došao, samo po cenu još nekih rezultata i trofeja. 
A ako se desi taj UPPR i odnose nam koševe da nas puste da lepo odemo u stečaj pa od početka

Link to comment
Share on other sites

Ali kad imamo ok trenera dovodimo prosecne igrace...Ali zato kad imamo trenera pocetnika dovodimo dobre i skupe igrace,

Ja se stvarno nadam da ce Vlada uspeti ovo da iskontrolise i uklopi u timsku celinu.

Da nece biti nekog nekotrolisanog divljanja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdan said:

Da l su ljudi to nezadovoljni sa Nejpirom? Nerealno stvarno..

Ne verujem da su nezadovoljni, ali decko nije odigrao nijednu utakmicu prosle godine, rizicno je. Inace je suvisno govoriti koliko je dobar igrac ako je zdrav. 
 

Srecom Dr Gacevic je tu da proceni, nismo ga dzabe ostavili umesto Radonje

 

ja bih ipak Henrija ako moze nekako

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Morace Ponitka i Dzon Braun da pokrpe sve iza Shabaza i Kumare

U najmanju ruku takvi defanzivci.

Sabaz je ipak nedokazani napadacki dr za EL ali je opet midzet.Henri je dosta bolji fit za nas/Nedovica.

Svakako ne mozemo kriviti klub ako su uboli Sabaza i odmah prihvatili ne cekajuci Henrija ili neke druge opcije.

Edit malo si me pretekao sa slicnim upisom.Na kraju krajeva zbog tog rizika nam je i dostupan.EL ekipe i treneri su alergicni na nedokazane igrace,tu ipak spada i Sabaz plus izlazi iz povrede sto je jos jedan znak pitanja za njih a i nas

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Ne verujem da su nezadovoljni, ali decko nije odigrao nijednu utakmicu prosle godine, rizicno je. Inace je suvisno govoriti koliko je dobar igrac ako je zdrav. 
 

Srecom Dr Gacevic je tu da proceni, nismo ga dzabe ostavili umesto Radonje

 

ja bih ipak Henrija ako moze nekako

Nije odigrao utakmicu ali valjda je trenirao od pocetka vojne intervencije, igrac takvog kalibra moze da se vrati u formu u to sam siguran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

Ali kad imamo ok trenera dovodimo prosecne igrace...Ali zato kad imamo trenera pocetnika dovodimo dobre i skupe igrace,

Ja se stvarno nadam da ce Vlada uspeti ovo da iskontrolise i uklopi u timsku celinu.

Da nece biti nekog nekotrolisanog divljanja...

 

Pa sad nudli su strance sutere iz uprave i centre i Dejo je rekao ne treba nam suter mi imamo sutera, to je Dobric, sta ce nam novi suter. To je skoro izjavio za sportal.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

Ali kad imamo ok trenera dovodimo prosecne igrace...Ali zato kad imamo trenera pocetnika dovodimo dobre i skupe igrace,

Ja se stvarno nadam da ce Vlada uspeti ovo da iskontrolise i uklopi u timsku celinu.

Da nece biti nekog nekotrolisanog divljanja...

Radonjic je prosle sezone birao igrace koje je hteo. Sada ako su oni tebi prosecni to je sada licna stvar. Dokle ce ici ova mantra da Covic bira igrace. Niko Radonjica nije terao da dovodi Cirbesa i Markovica sam ih je birao

Edited by Mile1
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kum žoržo said:

                                  
 

 

 

                          Z

nakrivi šešir kume i uživaj u pogledu

1 minute ago, Mile1 said:

Radonjic je prosle sezone igrace koje je hteo. Sada ako su oni tebi prosecni to je sada licna stvar. Dokle ce ici ova mantra da Covic bira igrace

 

još manje ih bira vlada jovanović

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

2-minutni scouting kaže shooting guard, ali bez shootinga 😄

 

Duguljast guard koji cepa defense koliko sam ja vidio. Čekaju se stručni ljudi, da čujemo kako i šta.

 

Kad bi recimo doveli ovoga lika + Holland + Martin... Ako se izuzme Nedović, mi pojačanja za sad dovodimo onako baš po Radonjićevom ukusu. Zanimljivo.

 

Da je ostao Dejo, posle ovih dovođenja hvatala bi me ozbiljna euforija za sledeču sezonu. Ovako, videčemo šta če da bude...

Ja ne znam što te ovo čudi, on je 4 godine radio u mlađim selekcijama dok je Radonjić bio prvi trener. Pritom sve njegove ekipe su bile disciplinovane i odbrambeno i ofanzivno. Dajmo priliku čoveku da pokaže šta zna.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...