Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, necke said:

Dok je igrao u Megi sa Petrusevim i Simonovicem Miskovic je bio neka moja potajna zelja, od tad mu karijera nije krenula uzlaznom putanjom ali ne vidim sta bi falilo da se pokusa

Igrac iz ABA 2 da igra EL?

Momak je tezak cigan i cale mu je igrao u Zvezdi ali on nema sta da trazi kod nas, sramota sta se radi u klubu.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Perkos2 said:

rekoh već po onom što je pokazao te sezone u dresu Bjerna i Zvezde nije ni zasluživao da mu se ponudi ugovor, momak je kasnije pronašao sebe, verovatno ga i neki trener prepoznao kao kvalitetnog beka i uspeo je u košarci 

To je druga stvar i o tome može da se diskutuje. 
Ali kakogod ne može posle svega da se porekne da je Radonjićev fail (ne znam šta je toliko problem da Radonjić može da greši i da ima mana). 
Na kraju krajeva ako ćemo tako posle sezonu ipo na Zvezdinoj klupi za većinu je Radonjić trebao da bude bivši trener, što se na sreću nije desilo. 

U procenama se ne može biti uvek u pravu, kao što ne može verovatno ni u krivu, 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baš sam u dilemi da li odmah da stavim katanac na temu ili malo kasnije. Šta se sve ovde neće pročitati, u dijapazonu od Miškovića do Pangosa (ne znam da li se "ozbiljno" pominjao možda i neki nba superstar, ko zna).

 

Usro nam se Nebojša u život, umesto da gledamo kako Radonja sa krvavokolenašima 2.0 obesmišljava i drugu godinu tzv trogodišnjeg ciklusa. 

 

Kouču Vladi mnogo sreće, jbga izabrao je da bude kolateralna šteta.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Baš sam u dilemi da li odmah da stavim katanac na temu ili malo kasnije. Šta se sve ovde neće pročitati, u dijapazonu od Miškovića do Pangosa (ne znam da li se "ozbiljno" pominjao možda i neki nba superstar, ko zna).

 

Usro nam se Nebojša u život, umesto da gledamo kako Radonja sa krvavokolenašima 2.0 obesmišljava i drugu godinu tzv trogodišnjeg ciklusa. 

 

Kouču Vladi mnogo sreće, jbga izabrao je da bude kolateralna šteta.

Gledaj, da bi ova tema imala ozbiljnost, moze da se zakljuca i otkljuca kada je neko pojacanje blizu ili potpisalo i da se prokomentarise. A da se otvori nova tema sa zeljama itd, gde bi se pisalo svasta. Ali, onda bi to bilo slicno kao RSB forum. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, daba said:

Mile džaba pišeš brate ljudi skoro pa ne čitaju imaju svoje vlažne snove i danima pišu o Guduriću, Pengosu.... a njih ne da nije realno dovesti nego.

Ali stvarno su pretvorili ovu temu u jedno vašarište.

Pratitie Mileta, Marcossa, Mozzart sport oni šta vam kažu ljudi to vam je.

Ćović je na skupštini rekao biće pet stranaca ako u njih računamo crnogorce ako ne racunamo tri.

Vajt je tu ali nije siguran.

I na osnovu toga pravite projekciju stranac ce biti 100% plej i neko ko dolazi mesto Kaline.

Dabo sta to znaci za poziciju 4,ukoliko White ne ostane? Ne vidim domace resenje koje moze tu da odgovori..Dalibor kao druga cetvorka,ali prva bas fali...Ukoliko bi i to bio stranac bilo bi ih cetvorica bez Crnogoraca.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ridji said:

To je druga stvar i o tome može da se diskutuje. 
Ali kakogod ne može posle svega da se porekne da je Radonjićev fail (ne znam šta je toliko problem da Radonjić može da greši i da ima mana). 
Na kraju krajeva ako ćemo tako posle sezonu ipo na Zvezdinoj klupi za većinu je Radonjić trebao da bude bivši trener, što se na sreću nije desilo. 

U procenama se ne može biti uvek u pravu, kao što ne može verovatno ni u krivu, 

Nema bezgrešnih, sem AV i Čovića naravno😄

ja sam samo hteo da kažem da Vasa koji je igrao u Zvezdi i Vasa posle dve sezone nisu isti igrač, naravno da je moglo da se pokuša sanjim i pruži mu se šasna još sezonu -dve ali u KKCZ se vrlo retko rizikuje sem u slučaju kad Čović bira trenera.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Delija96 said:

Dabo sta to znaci za poziciju 4,ukoliko White ne ostane? Ne vidim domace resenje koje moze tu da odgovori..Dalibor kao druga cetvorka,ali prva bas fali...Ukoliko bi i to bio stranac bilo bi ih cetvorica bez Crnogoraca.

Ne znam iskreno ja sam preneo sta je receno.

Pitanje je bilo za Markovica i Vajta.

Rekao je Markovic ostaje ima ugovor Vajt je tu ali nije sigurno dal ostaje ili ne,

To za crnogorce je bilo jer je bilo pi pitanje koliko ce stranaca biti u timu.

Odgovor sam vec napisao.

Dublje od toga se nije islo niti su oni govorili o konkretnim imenima niti su hteli da kazu koja su potencijalna pojacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Nema bezgrešnih, sem AV i Čovića naravno😄

ja sam samo hteo da kažem da Vasa koji je igrao u Zvezdi i Vasa posle dve sezone nisu isti igrač, naravno da je moglo da se pokuša sanjim i pruži mu se šasna još sezonu -dve ali u KKCZ se vrlo retko rizikuje sem u slučaju kad Čović bira trenera.

 

Jeste ali tad je Čović eto hteo da rizikuje, verovatno jer je u pitanju domaći igrač. 
Dobro se zna moj stav prema Čoviću, tako da ne moram da objašnjavam na čijoj sam strani kad je u pitanju Radonja Vs NČ, ali eto i u tom slučaju objektivno je DR napravio promašaj, ma koliko možda u tom trenutku to logično delovalo. 

Link to comment
Share on other sites

Sad ovo jako deplasirano zvuči s obzirom da ponovo pokušavamo sa konceptom bez trenera, ali meni je ok potez zadržavanje Markovića, posebno ako se dovede u dobru fizičku formu. Iskusan, defanzivno orijentisan, dobar za svlačionicu a i dalje može da pomogne na parketu, plus sad njegov ugovor izgleda kao prava sića naspram onoga što se sipa i kod nas i u komšiluku. Plus uvek može ako zagusti da preuzme u toku sezone mesto prvog trenera. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio, da li se i kako Danilo oporavio od zdravstvenog problema koji je imao? Delovalo je ozbiljno u jednom trenutku.

Tacno je da je umeo da nas ubije u pojam trojkama, ali ne vidim neki veliki smisao tu ako zavrsavamo Ilica. Definitivno njih dvojica nisu duo koji moze da pokrije poziciju jednog evroligasa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Benito said:

Da nije taj crnogorac Danilo Nikolic?

Neko je jos pre 10-15 dana napisao na Twitteru "nastavlja se trend dovodjenja igraca iz Buducnosti"

Edited by Aleksa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Pero said:

Kao covek sto zaradjuje za hleb od skautiranja igraca ja cu i dalje objavljivati interesantne opcije dok mi neko ne zabrani 🙂

Pero brate imal' neki plej za nas. I ako si u kontaktu sa gazdom, kaži mu da ne jede govna i da se isprsi za prvog pleja, to je po meni ključan potpis! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...