Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Moje misljenje je da se dovode dobra pojacanja da bi mogli i boljeg trenera da potpisemo da ima garancije konkurentnog tima, plus ce biti i prostora da novi trener potpise jos bar 2-3 nova igraca, a moguce i da se pojacanja rade na ticu u dogovoru sa novim trenerom a trenera objavimo kroz koji dan kao slag na tortu, vreme ce pokazati.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

I sada će Vlada Jovanović kome je najbolji igrač kog je do sad trenirao Roko Prkačin da tu nešto muštra Nedovića i slične. Čovićeva sujeta je za proučavanje na nekom univerzitetu ako bude opet preslikana Alimpije sezona.

A polakoooo jbte, ako bude dosao on knda cemo kukati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

Moje misljenje je da se dovode dobra pojacanja da bi mogli i boljeg trenera da potpisemo da ima garancije konkurentnog tima, plus ce biti i prostora da novi trener potpise jos bar 2-3 nova igraca, a moguce i da se pojacanja rade na ticu u dogovoru sa novim trenerom a trenera objavimo kroz koji dan kao slag na tortu, vreme ce pokazati.

Mislim da se trenee vec uveliko zna i da je tu,sad pitanje samo ko je taj trener "iz senke"

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Predragdjape said:

Iskren da budem, nece Nedovic i ostali igraci da buse neiskusnog trenera niti da mu ruse autoritet i izgiravaju Peru Antica. 100%. Jednom je Covic napravio gresku kada mu se desila situacija sa Alimpijevicem, sada nece. Ti si igrac, placen si za to, imas da slusas  trenera i kraj price. 

Pa da, ima smisla Nedovićev potpis, on je Filipov kum i kao svaki kum i čovek od poverenja on je tu sa zadatkom Pere Božića, da druka Čovićima (kad ne)ko buši trenera :high_five:

Link to comment
Share on other sites

Ма тренер је Јовановић. Само неће да га озваниче док не потпишу сва ова звучна појачања како би цигани што лакше прогутали.😀

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:

Pa da, ima smisla Nedovićev potpis, on je Filipov kum i kao svaki kum i čovek od poverenja on je tu sa zadatkom Pere Božića, da druka Čovićima (kad ne)ko buši trenera :high_five:

Nedovic kum sa Filipom, Guduric odlican ortak sa Dobricem, Kalinic i Raduljica takodje odlicni ortaci. Plus Raduljica i Keselj su kumovi( neko je ovde pisao ). Markovic se poznaje sa svima njima. Porodicna atmosfera... Sta kaze Bjelica? 😄

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

A gde ce Raduljica onda?


Na Kopaonik, i da razvozi Kalinu kad treba beba da se vodi na preglede, vakcinacije i ostalo, pošto beše Kalina vozi nešto smešno tipa smart

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Nedovic kum sa Filipom, Guduric odlican ortak sa Dobricem, Kalinic i Raduljica takodje odlicni ortaci. Plus Raduljica i Keselj su kumovi( neko je ovde pisao ). Markovic se poznaje sa svima njima. Porodicna atmosfera... Sta kaze Bjelica? 😄

Bjelica i Pefi su kumovi😁

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Predragdjape said:

Nedovic kum sa Filipom, Guduric odlican ortak sa Dobricem, Kalinic i Raduljica takodje odlicni ortaci. Plus Raduljica i Keselj su kumovi( neko je ovde pisao ). Markovic se poznaje sa svima njima. Porodicna atmosfera... Sta kaze Bjelica? 😄


Ako neko ima potencijal za Pero Antić ulogu to je Bjelica

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:


Ako neko ima potencijal za Pero Antić ulogu to je Bjelica

Ja sam u jednom od prethodnih postova pisao protiv proglasavanja igraca Perama Anticima pre no se vidi trud na terenu, ali ovo potpisujem. Posebno kada se pogleda kako je Bjeli nonsalantno izperoanticio svaku reprezentativnu akciju u kojoj se nasao vec par godina, ocekujem da bi u klubu bio jos gori.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Telesport je juce izbacio vest za Jovanovica i Raduljicu, a nisu znali za Martina koji ce po svemu sudeci biti ozvanicen vec danas, tako da nije to bas tako sigurno..

Hvala ti 😇 

Slusajte covjeka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sada sam prosto ubedjen da ne dolazi Raduljica.

 

Vec sam pisao dosta puta da ima dosta logike da se ove sezone ide all in (dozvoljen all in da se tako izrazim, samo malo vecim rizikom u ulaganjima, nista krucijalno da bi se kasnije raspali ili prezaduzili) i tako se po svemu sudeci i sklapa tim.

 

Ocekujem jos jednog centara razlicitih karakteristika od Mitra i Martina. U najgorem slucaju ostanak Kuzmica.

 

Ili cemo gorostasa Kuzmica zameniti jos vecim gorostasima Tarzuskim ili Jusufom ili cemo dovesti centra koji sutira za 3 i siri igru poput Tobija, Petruseva ili Bjelice. Imam jos nekoliko pikova "ispod radara" o kojima cu kasnije.

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...