Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, Čvarkov said:

 

Tako je, Dobrić je ovde glavni problem.

Naravno da nije glavni problem ali pokusava se nesto sa njim sto prosto ne moze on da izvede,nema kontrolu lopte i jednostavno to je to,njegova uloga je najbolja kao ona za sta je doveden Holand,da bocne neku trojku i kraj,volim i ja Kobru i sam i realan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Naravno da nije glavni problem ali pokusava se nesto sa njim sto prosto ne moze on da izvede,nema kontrolu lopte i jednostavno to je to,njegova uloga je najbolja kao ona za sta je doveden Holand,da bocne neku trojku i kraj,volim i ja Kobru i sam i realan.

nije dobric kriv sto nemamo nikakvu igru pa se od njega ocekuje da bude jordan loyd

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo mi bez Deje i kad je Tomic bio trener i kad je Obradovic bio trener i kad je Alimpije bio trener, ali nikada nismo delovali ovako pogubljeno, bezidejno i jadno na terenu. Izbor stranac je pod znakom pitanja. 

Zaradice Covic dosta , od mogucih silbovanja, bice tada valjda love za nekog kasvetnog playa. 

 

Adams zalutao, onaj Trent Frejzer iz FMPa je Kris Pol glavom i bradom za njega. 

 

Uzasna selekcija, Covic je pristao da bude ikebana i statista u ovom ruznom filmu Povratak Robije, pristao je da mu vezu ruke i noge i da ga kecaju. On mozda jeste, ali navijaci nisu. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svaki minut koji Lazić provede na parketu je ubistvo rezultata i cele ekipe.

Gledao sam poslednje 3 il 4 utakmice gde je svaka jebena sekvenca sa njim na terenu donosila 

nama minus.Nepogrešivi minus.

Ali na žalost taj ce da guli svaku tekmu po 15-ak minuta minimum.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini3112 said:

Naravno da nije glavni problem ali pokusava se nesto sa njim sto prosto ne moze on da izvede,nema kontrolu lopte i jednostavno to je to,njegova uloga je najbolja kao ona za sta je doveden Holand,da bocne neku trojku i kraj,volim i ja Kobru i sam i realan.

 

Trener dodeljuje igraču ulogu. Da bi imao adekvatnu ulogu, trener mora selektovati tim u skladu sa mogućnostima svojih igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jaka blazic said:

evo malo i mi njih pustamo, da se laranzakisu podugne samopozdanje

idemo zajedno!

 

ljudi ekipa je manje vise potpuno nova i neuigrana, bez najboljeg igraca i sa novim trenerom. ovo su pripremne, jos se trazimo, neuigrani smo, igraci se ne razumeju na terenu itd...

ja im dajem fore pola godine, tek tad cu moci da sudim sta, ko i kako. 

do tad, samo podrska. 

 

 

Mali problem je što mi nemamo pola godine. Sezona počinje za nedelju dana. Za mesec, dva možeš da sjebeš sezonu tako da ti uigrana ekipa za šest meseci ne treba. Milivoje Lazić, Tomić za par nedelja, Gargamel par meseci ali je Radonja nekim čudom izvukao Aba. Da se razumemo puna podrška Vladi Jovanoviću, jedini krivac ovde je Čović. Od osvajanja Aba, kad smo imali sve na svojoj strani, za mesec dana je uspeo da razjebe sve da ne ostane kamen na kamenu.

Link to comment
Share on other sites

Једно од лошијих полувремена, једино када је Митровић у игри имамо неку идеју и добро се лопта креће. На минус 10 смо после хаотичне игре што је и ок како је могло да буде. 

Link to comment
Share on other sites

Dobra sekvenca na kraju, ali opet smo nestali s parketa povratkom raspalog Lazica i Adamsa, ciji govor tela ne obecava, svi su skakali sa klupe na ona Lukina kucanja sem njega.

 

Dosta iritira Bentilovo iracionalno samopouzdanje, ima potencijala za odlicno pomocno osoblje, ali nazalost tripuje neki skill i protagonizam. Sto pre ukapira da je bezglavo june bez trunke talenta, bice bolje i po njega i po nas...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

oly kao i uvek f4 ekipa. 

vezenkov navikao da trpa na ep i sad samo nastavlja, bice opasan ove sezone. 

mi. mi smo ekipa u nastajanju, jos tu ima da se radi i iskristalise sta i kako. 

pola godine fore, do tad samo rad i da rastemo iz meca u mec. 

 

kako to mozes da sjebes sezonu za mesec-dva?

koliko ja znam trofeji se dele u aprilu/maju i u plej ofu.

ni u el ni u aba nemozemo izgubiti bilo kakve sanse ni zasrati toliko da nemamo sanse za po. 

ekipa je nova, ne znam sta ocekujete. ljudi se ne razumeju, ne razumeju kretnje jedni drugih u odbrani i napadu, jednostavno neuigrani smo, trener ekperimentise, isprobava petorke. plus najvece pojacanje nam se totalno jos nije ukploio, a najbolji igrac jos nije ni zaigrao.

tako da, polako, utakmicu po utakmicu, bitno je da u aba izvlacimo pobede, a u el je manje vise uvek bilo sta se uradi uradi. braniti domaci teren, pokusati doci na 15+ pobeda...

polako!

mada vec prvo kolo u aba ce biti zajebano, mtz se vraca i bice 101% napaljeni da nas dobiju. 

 

 

Edited by jaka blazic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Што ли смо доводили Илића ако не може ни минут да добије а стално је у 12. Са Мартином на центру доста би Илић значио за скок. Доста губимо на скоку када је Мартин центар а Лазаревић се спусти на 4 када нема Бентила и онда после сваког офанзивног скока наравно иде њихова тројка. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...