Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

U Tomicevoj drugoj sezoni smo isto igrali sa Olimpijakosom prijateljsku, u njihovoj hali, i pobedili smo ih Gistovim poenima nakon akcije koja je nacrtana na tajmautu. Kada je pocela sezona vec posle par utakmica je Tomic odustao i dao otkaz jer nije znao sta radi. 

 

Ne kazem da ce sigurno biti dobro kada pocne sezona, ali je tesko tvrditi bilo sta u ovom momentu jer malo ko ovde zna sta se stvarno u ovom periodu radi na treninzima, kako se igraci osecaju fizicki, a tu je i cuveno potrebno vreme da se tim uigra s obzirom da smo imali dosta promena u rosteru. 

 

Veliki broj izgubljenih lopti na gotovo svakoj utakmici sigurno nije posledica toga sto nam je trener neiskusan ili igraci nekvalitetni. 

Link to comment
Share on other sites

  ako crmo iskreno, mi uvek pred pocetak sezone delujemo bas tanko za el, pa uvek tu plivamo nekako...

  ova ekipa ima jak defanzivni potencijal, sto je uvek dobra osnova da bi se nesto nadogradilo na to...

  jedino mi smetaju izgubljene lopte na bazicnim stvarima...mogu da se setim 2-3 izgubljene na urucenju, adams lenj pas i 2 cini mi se u spustanju na post...to ozbiljnim timova ne sme precesto da se deaava, jer su neke bazicne stvari....

  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, hakeem said:

  ako crmo iskreno, mi uvek pred pocetak sezone delujemo bas tanko za el, pa uvek tu plivamo nekako...

  ova ekipa ima jak defanzivni potencijal, sto je uvek dobra osnova da bi se nesto nadogradilo na to...

  jedino mi smetaju izgubljene lopte na bazicnim stvarima...mogu da se setim 2-3 izgubljene na urucenju, adams lenj pas i 2 cini mi se u spustanju na post...to ozbiljnim timova ne sme precesto da se deaava, jer su neke bazicne stvari....

  

 

Ako cemo iskreno mi smo skoro celu proslu sezonu delovali tanko za EL. 

Juce odgledao deo poslednje cetvrtine. Broj minuta koje sam gledao bio je manji od broja izgubljenih lopti 😧, link poceo da secka i odustao.

 

Videcemo nakon MZT-a gde smo.

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, hakeem said:

  ova ekipa ima jak defanzivni potencijal, sto je uvek dobra osnova da bi se nesto nadogradilo na to...  

hm, da vidimo...od plus defanzivaca spolja imamo...lazarevica eventualno?

lazic...za koga je maltene konsenzus da treba da igra sto manje?

pefi...u 36-oj?

 

unutra, ajde da kazemo bentil...nije vrhunski ali moze biti ok u sistemu

hasan...koji ima hendikep u visini i def. skoku

ilic...na koga se izgleda slabo racuna

kuz...koji je 4. centar

 

ukupno...2 ipo defanzivca?

meni to lici na nedovoljno da se igra neka ozbiljnija EL odbrana

naravno, moze opet da se napravi i neka dobra timska odbrana koja ce da pokrije individualne nedostatke

ali gde se to tacno coach vlada pokazao sa nekim svojim defanzivnim sistemom?

 

edit:

posto ce opet biti prozivka za mracenje...hajde neka napise neko konkretno cemu se to nadamo?

koji su to pozitivni momenti u ovom trenutku koji ukazuju da mi imamo sjajan defanzivni potencijal

jedino sto ja vidim jeste mozda neka ideja da se u odbrani switchuje non stop, i trci u ledja u svaku cenu

ali hajde da imamo neku diskusiju na temu, a ne sta mracite, meni ovo je odlicno

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, bodo said:

Ajmo malo manje drame malo više vere u naše momke. I lani  smo bili puni skepse pa smo se opet radovali na kraju.

Taj argument je besmislen na vise nivoa. Osim sto dve odvojene sezone nemaju veze jedna sa drugom, moze se i rasclaniti i reci:

 

- nisu svi mracili prosle godine iako neki jesu

- Partizan je bio za klasu slabiji (+ neuigraniji i sa novim trenerom) i to je cinjenica

- u EL je sezona bila prilicno bedna, tako da je jedino cemu smo se radovali pobeda nad tim Partizanom za koji sam vec naveo kakve promene je doziveo

- na sve to mi smo sada ti koji su da novim trenerom i neuigranom ekipom (na stranu sta ja mislim o nasim igracim pojedinacno, to je tek druga tema)

 

Tako da prosto reci: i ranije se mracilo, pa kako se zavrsilo?

nije neki argument

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Taj argument je besmislen na vise nivoa. Osim sto dve odvojene sezone nemaju veze jedna sa drugom, moze se i rasclaniti i reci:

 

- nisu svi mracili prosle godine iako neki jesu

- Partizan je bio za klasu slabiji (+ neuigraniji i sa novim trenerom) i to je cinjenica

- u EL je sezona bila prilicno bedna, tako da je jedino cemu smo se radovali pobeda nad tim Partizanom za koji sam vec naveo kakve promene je doziveo

- na sve to mi smo sada ti koji su da novim trenerom i neuigranom ekipom (na stranu sta ja mislim o nasim igracim pojedinacno, to je tek druga tema)

 

Tako da prosto reci: i ranije se mracilo, pa kako se zavrsilo?

nije neki argument

Besmislen za tebe ,smislen za mene. To je stvar percepcije. Ne postoje dva ista iskustva iste stvari . Ja sam pozvao na  samo malo više poverenja u naše.nista više ništa manje.  A ti meni šta pokušavaš artikulirati , govoriš o besmislenosti mojeg posta a ja sam samo skrenuo pažnju na lekciju od prošle takmičarske sezone. iskreno briga me ako ćeš mraciti ove godine ili ne . i da mi navedes stotine argumenata ja ću reći ok. tvoje pravo ali ja sam biram svoje misli ,stavove i uverenja . E jbg sad šta su drugacija od tvojih šta da radim sad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...