Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, leki bg said:

Izvinjavam se ako si kritikovao nacin na koji je oteran Obradovic, ne pratim sve forumase I upise.

 

S druge strane, ne vidim i dalje kako je moguce da mu se isplate 2 godine ugovora dok on radi u Monaku. Ako imas ikakav papir koji to dokazuje (neki izvestaj koji dobijete na skupstini, STA GOD), priznacu da sam kupio svaki ispit na faxu i ceo pravosudni, izvinicu ti se i licno uzivo i javno na svakoj drustvenoj mrezi, svim forumima, gde god kazes (analogija sa mobilnim operaterom je besmislena, jer jedno spada u domen radnog prava, a drugo nema veze s istim).

Na primer, Murinjo je dobio od Mančestera 20 miliona za raskid ugovora (otkaz) i onda otišao u Totenhem za platu za koju se tamo dogovorio (15-17 miliona).

U svojoj karijeri, zaradio je preko 100 miliona eura samo na račun otkaza, ne računajući plate koje je dobijao dok je radio u klubu. 

 

Meni u praksi deluje da je i te kako moguće ovo što Šarac priča. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam pravnik i ne znam kako izgledaju ti ugovori, ali očito da nije definisana mjesečna plata, već ukupni iznos, koji onda može da se isplaćuje u mjesečnim ratama. Očito, on ima pravo na ukupan iznos ako u bilo kom trenutku u te dvije godine dobije otkaz i da njegov novi posao, kad god da ga nađe, nema nikakve veze s tim. Možemo na to da gledamo kao na jako dobru klauzulu o otpremnini.

Prilično je jasno ovo što je Šarac napisao, ne znam zašto se više vraćamo na to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Nisam pravnik i ne znam kako izgledaju ti ugovori, ali očito da nije definisana mjesečna plata, već ukupni iznos, koji onda može da se isplaćuje u mjesečnim ratama. Očito, on ima pravo na ukupan iznos ako u bilo kom trenutku u te dvije godine dobije otkaz i da njegov novi posao, kad god da ga nađe, nema nikakve veze s tim. Možemo na to da gledamo kao na jako dobru klauzulu o otpremnini.

Prilično je jasno ovo što je Šarac napisao, ne znam zašto se više vraćamo na to.

Imaš i slučaj Vujošević-CSKA.

Dobio je otkaz u novembru 2010. i nije hteo da preuzme ni jedan klub do 2012. kad je postigao konačni dogovor sa CSKA. Vujošević je izjavio da je izgubio 1,4 miliona evra. Ceo ugovor je bio 5 miliona na 3 godine. Ako je sve to tačno njemu je isplaćeno više od w godine ugovora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...