Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Osim mozda skoka ja ovde ne vidim neki sigurno neotklonjiv problem.Ne znam cemu ovakav pesimizam imam utisak da bi slicno pisali makar kako da se zavrsila utakmica.Mnogo ste subjektivni ali mnogo,kao oni spustili gas pa smo ih stigli,vazi.U tom periodu je Lazarevic imao takve defanzivne sekvence da je to za primer bukvalno,bili su primorani na jako teske suteve...Cak i jedna izolacija Lojda je bila dobro odbranjena pa smo primili kos kao i napad gde je Dzejms dao trojku iz kornera,sve je to taj period.Mi smo zasluzni za preokret.

 

Ja sam video dobre bljeskove,video sam da ima tu i jos prostora za napredak,sto individualno sto timski.I kao takvi dosli smo na kraju do egala sa vrlo vrlo mocnom ekipom.

Sad da li cemo stalno igrati samo na bljeskove,vrlo moguce ali daleko od toga da mozemo sada da tvrdimo tako nesto.Od igraca fantasticni Markovic i Lazarevic,prvi samo da se ne umori tokom sezone pa da padne forma.Nesigurnost kod Petruseva je maksimalna ali maksimalna,nije ni cudo sto je kod nas,u odbrani se cini dobar sve dok nije,doslovno prati igraca par sekundi pa onda niskim bbiq sve upropasti...Adamsu jasno smeta drugacija kosarka ali bilo je nekih izgubljenih koje nisu do toga,malo je psiha radila svoje.Martina treba proigravati...ne znam kada i da li cemo dostici taj nivo da iskoristimo njegov potencijal.Ostali igraci su poznati i/ili sigurni za neku ok igru,ovi navedeni su jos pod znakom pitanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Benito said:

Kaze Sarac Ponitku niko nece jer je problematican van parketa😁

Sarac se pita kako to da nijedna ekipa ga nije uzela a bio slobodan od JUNA.

AKo vec gviris u ono sto pisem barem prenesi kako samo napisao a ne da mi se jos  i  podsmevas sa tim smajlicem.

Zasto ga nijedna ekipa nije potpisala, ili smatras da je Regio Emilija jedina prepoznala taj talenat dok ovih ostalih 18 trenera u EL pojma nemaju. 

Posle ove partije veceras, videcemo da li ce negde ubosti ugovor ako ima izlaz iz ugovora. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Sarac se pita kako to da nijedna ekipa ga nije uzela a bio slobodan od JUNA.

AKo vec gviris u ono sto pisem barem prenesi kako samo napisao a ne da mi se jos  i  podsmevas sa tim smajlicem.

Zasto ga nijedna ekipa nije potpisala, ili smatras da je Regio Emilija jedina prepoznala taj talenat dok ovih ostalih 18 trenera u EL pojma nemaju. 

Posle ove partije veceras, videcemo da li ce negde ubosti ugovor ako ima izlaz iz ugovora. 

 

Imao je losiju sezonu u Zenitu i sigurno nije bio prvi pik za jacu polovinu Evrolige. Od slabijih 7-8 timova EL bar pola ima resenu poziciju, znaci pricamo oko 3-4 tima kojima je mogao biti ozbiljna opcija.

Mi smo medju ta 3-4 tima i ako je izbor provereni polovnjak od igraca dobar decko ili Ponitka onda deluje da nismo napravili bas dobar izbor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbte koliko su bili losi svi stranci danas, nisam gledao stats, ali one Holandove promasene trojke udju kao 0/2, a covek jedva tablu kačio. Ovaj "plej" je lost in translation. Od domacih noviteta- Petrusev ne moze nista da odbrani na niskom postu.

 

Da nije bilo stare osovine, otislo bi ovo na 25+ sa sve opustanjem Monaka.

 

Pozitiva: Raduje Pefi posle odigrane sezone + pripreme...drugi covek. Lazarevic puca od konfidensa, moze to jos bolje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Sarac se pita kako to da nijedna ekipa ga nije uzela a bio slobodan od JUNA.

AKo vec gviris u ono sto pisem barem prenesi kako samo napisao a ne da mi se jos  i  podsmevas sa tim smajlicem.

Zasto ga nijedna ekipa nije potpisala, ili smatras da je Regio Emilija jedina prepoznala taj talenat dok ovih ostalih 18 trenera u EL pojma nemaju. 

Posle ove partije veceras, videcemo da li ce negde ubosti ugovor ako ima izlaz iz ugovora. 

 

Šarac, kako se tebi čini ovo protiv Monaka večeras?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Ponitka je jako ozbiljan igrač, ne samo od večeras ... za one koji prate košarku.

Vrhunska radilica,jedan od par onih u evropi koji dobija utakmicu a da to ne vidis na papiru a sada se jos ovako ofanzivno probudio.

 

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ko su to bljeskovi majketi?

bukvalno anemija od pocetka do kraja

A nemoj ovako subjektivno stvarno nema smisla,jos sam i napomenuo i opisivao bljesak i kako se okrenula utakmica.

Gledaj naredne utakmice ali da nemas pre toga pripremljen stav nemamo trenera,divljacka ekipa itd.Docices do mnogo objektivnije slike.

Ne znam kako bez bljeskova da stignes -15 i das skoro 100p jako ozbiljnom EL timu.Napisao sam i rezultate ostalih pripremnih Monaka,stalno postizu ovaj br poena,da smo primili 70 80 ja bih bez pola briga usao u sezonu.

Ovako je potencijal potvrdjen,jasno je da moze bolje sto je opet dobro a o kontinuitetu ,koji je najvece pitanje rekao bih,apsolutno ne mozemo da pricamo sada.

 

Ja volim kontrolisanu kosarku,sa drugacijim igracima ali ako ova daje ovakve rezultate i egale protiv Monaka ja mislim da mozemo da ocekujemo da dobro prodjemo protiv slabijih,a ima ih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...