Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Zoran Nikolić je živio praktično kvart do mene dok nije otišao u Španiju, a kasnije u PG. Pristojan je momak, porodica mu je fina, kulturni i obrazovani ljudi u svakom smislu. Što se tiče igračkih kvaliteta, mislim da nema neki kvalitet za EL, uloga trećeg centra mu je maksimum. Ima visinu i snagu klasičnog centra, atletski je solidan, ali fali znanja i osjećaja za nešto više.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

zoran fakin nikolic. 

nemojte ljudi ko boga vas molim.

 

lepo neko rece, pa plus na to na cetvorci vajt i ilic. pakao. 

a vujcin rece tek se zagrevamo, a ono zoran fakin nikolic. ni fmp-u ga ne bi pozeleo, jedino komsijama. kuz je za njega igracina u svim mogucim aspektima igre.

a to da ce da bude treci centar i da igra 5 min sumnjam, jer luka ce imati problema sa teskim peticama i tad nece moci hasan koji je i sam undersized petica da pokrije. i onda na scenu stupa on. 

nemoj vesna, stopiraj kako znas i umes. 

 

ta petorka na 4-5 je ec nivo. cuj ilic i nikolic, koji el nisu igrali nikada, pa na njih dve undersized petice i pokojni vajt.

kuma bilo sramota da kaze dobar dan. 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

na ovom klipu mi deluje nesto bolje sa loptom od holinsa

mada je ostin imao bas neke cudne amplitude tu...od ne ume da spusti loptu na parket do ankle breaker + roling pa na drugi obruc

 

na skromnom uzorku gledanja 2-3 tekme, rekao bih da holland nije tako defanzivno versatile kao hollins ali da je daleko bolji spotup šuter za 3, pa mi to okej izgleda u teoriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vajt-Ilic

Martin-Mitrovic-Nikolic. Mozda je moglo i bolje ali svakako smo jaci nego sezone za nama. Ocigledno da se malo stedelo na visokim pozicijama da bi se doveo odlican plej i bek.  Ps, ne bih da podsecam forumase koliko su prozivali sirotog Kuzmica, istog onog za kim sada kukaju zato sto ide u Spaniju. 😄

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

na skromnom uzorku gledanja 2-3 tekme, rekao bih da holland nije tako defanzivno versatile kao hollins ali da je daleko bolji spotup šuter za 3, pa mi to okej izgleda u teoriji.

nemam vise lajkova, ali da, slazem se sa obe stavke

ne znam koji su dalji planovi pored pleja

ako ima prostora za jos jednog igraca, ja bih tu trazio neku 3/4 da ima neki upside/missmatch potencijal

Link to comment
Share on other sites

Inače Nikolić je stvarno bio veliki prospekt, znam provereno da Budućnost nije bila blizu da izjednači ponudu Cedevite za njega, on je njima rekao da čeka njihovu ponudu prvo i da će pristati za manje da ostane kod njih ali da ne bude velika razlika u ponudama. Kad sam već off topic Noris Kol se vraća u Budućnost.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

umesto 

White, Simonovic

Kuzmic, Luka, Cirbes

imamo

White, Ilic

Martin, Luka, Nikolic

 Po meni smo mnogo jaci ove sezone.

Nije baš tako.

Zaboravio si (ili selektivno izostavio) Kalinu i Davidovca koji su krpili na 4, s tim što je u small-ball varijantama Deda igrao i na 5 i to prilično uspešno.

Martin je bukvalno jedini razlog zbog kojeg se gleda kroz prste ovakva centarska linija.

Edited by Gavran
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Au glupost neviđena bi bila da dovedemo Nikolica i onog Brauna. A tek Napier je po meni los izbor. On je stvarno ofanzivno ubica ali ne treba nam takav profil igraca pored Nedovica i Ivanovica. Ako se vec ne mozemo osloboditi Vajta onda su ostale visoke skroz sve pogresno poslozili. Uz Vajta i Ilica na 4 i Mitrovica na 5 smo totalno promasili i Martina i Nikolica. Mitrovic je jedva za drugog centra za El, da ima sut za 3 mogao bi proci. Ovako imamo 2 skracene petice bez suta i i jedno klasicno drvo. 

Znaci na ovaj sastav:

Ivanovic,Markovic,

Nedovic,Holand

Dobric,Lazic,Lazarevic

White,Ilic,

Martin,Mitrovic

Samo da su doveli pleja sa odbranom i asistencijom i centra koji ima domet za 3 poena to bi vec bilo bolje. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

sreća te gazda čita forum, pa će videti da smo nezadovoljni i neće dozvoliti da se uđe u sezonu sa ovih 5 planiranih igrača na pf i c

 

ajde nebojša, možeš ti to i jače

Nebojsa urazumi se dok citas ovo👀

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...