Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

po meni je holland vise 3 nego 2, sto neko rece, u bursi je igrao i na 4. siguran sam da ce opravadati pare ulozene u njega.  neko ko ce dobro da oguli kolena na svakoj tekmi, ali iskreno sam se nadao boljem igracu. hollins za sirotinju

 

jbg, neko dovodi pojacanja iz barse, neko iz burse😔

Link to comment
Share on other sites

Za sad ovo mi izgleda kao da pravimo jednu finu EC ekipicu. Kao da sam na topicu Cedevite.

Uzimamo igrace eto samo nek se nesto uzme,daj jednog naseg preplati nek malo divlja za publiku i kamion rolle playera. 

Opet kazem za sada jer 2-3 dobra igraca mogu sve okrenuti naopacke al sve manje verujem u to.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa trazimo rezervnu opciju na poziciji 2. To znaci da se Dobric trajno seli na 3 gde ce deliti minutazu sa Holandom. Jos su u rotaciji Lazic i Lazarevic i to je to, 6 igraca na dve pozicije.

To jeste logicno ali marketing(najavili Holanda kao sg) i moje neko nadanje da ce Holand biti igrac sa klupe me je navelo da ce on biti rezerva na 2.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

Kolko bi nas koštala egzibicija zvana Napier? U Zenitu je djelovao nezaustavljivo prije povrede, mada je pauzirao godinu dana.

 

On i Nedović bi bili opasnost spolja i za najjače el timove.

Necemo valjda i njemu traziti dlaku u jajetu😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...