Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Predragdjape said:

Spominje se Crnogorski reprezentativac Vladimir Mihailovic. Prosle sezone igrao u Mornaru. E sad, koliko ima istine u tome... 

Jel' to onaj šta nas je napunio u Pioniru

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

approved na konto frizure

 

FMIhJpi.png

 

5 minutes ago, Mile1 said:

Dobra stvar za Jovanovica je sto ostavlja prostor za razvojnu ligu

Piše po vokaciji shooting guard. Jel' to ideja da se Hollanda pomakne na tri ako ovoga potpišemo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Pitao sam vas  u nedelju ujutru za Holanda.

 

Sad da vas pitam za - Charlie Brown JR?

 

Sta da radimo s jos jednim bekom?

 

Ako vec trazimo igraca na poziciji Brauna, John Brown III je ono sto nam treba...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nemam pojma ko je, ali podržavam več samo zato što je mačka u džaku

 

2-minutni scouting kaže shooting guard, ali bez shootinga 😄

 

Duguljast guard koji cepa defense koliko sam ja vidio. Čekaju se stručni ljudi, da čujemo kako i šta.

 

Kad bi recimo doveli ovoga lika + Holland + Martin... Ako se izuzme Nedović, mi pojačanja za sad dovodimo onako baš po Radonjićevom ukusu. Zanimljivo.

 

Da je ostao Dejo, posle ovih dovođenja hvatala bi me ozbiljna euforija za sledeču sezonu. Ovako, videčemo šta če da bude...

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

na temu centra se slazem sa chaosom

hasan, luka, kuz zvuci prilicno komplementarno, i mozda najdublja centarska linija u dugo dugo vremena

ja bih dao gro para na pleja i u zavisnosti od white situacije trazio ili kvalitetnu startnu 4 ili neku 3/4 opciju

ako white ostaje, a ilic dolazi onda sve pare na pleja

 

Tako je na papiru. U stvarnosti, može lako da bidne da su Kuz i Luka > Martin, Kuz i Luka

 

Hoću da kažem da igra Kuzme i Luke dosta zavisi od toga koliko su empowered od strane trenera. Ukoliko su marginalizovani, ne posveti im se pažnja, budu nebitni za koncept -- vrlo lako mogu da skliznu u to da ne budu igrači na za FIBA LŠ.

 

Jovanović ima nekoliko baš specifičnih izazova glede domaćih igrača -- ne samo kako uklopiti Nedovića u tim, već i sa drugim saigračima (deluje npr da nema potrebe da Ivanović i on budu zajedno na parketu ni jednog sekunda); koju ulogu nameniti Dobriću; Lazić je očigledno u padu, dok je Lazarević pokazao da je životinja za naše uslove -- mada Lazić i dalje može da metne trojku za razliku od Stefana; kako Kuzmu i Luku održati na nivou da budu korisni članovi rotacije.. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Samo sto ja Hollanda ne pamtim kao nekog bas prefinjenog igraca sa loptom, koliko on moze da kreira u EL na dva to je pitanje.

 

I translated what did you say... Bro you have Nedovic for 1 on 1 situation one of the best in Euroleague very good ballhandler... Also Ivanovic ok, and probably you''ll have one good PG.

 

And Holland is better then Hollins with the ball, Nedovic much more better then Dobric. What you guys want? Jordan Loyd and Nedovic on 2? Come on, be real.

 

I have just started become one of the biggest fan of Red Star!

 

WE SOME DOGS, NOT JUST ANY DOGS, WE ARE SOME PITBULLS AND WE GONNA WIN AGAIN AGAINST DISCO PARTIZANI !

 

Probably good defensive new PG+Holland+Lazarevic+Ilic+Martin everyone here pitbulls + coach Jovanovic as a real underdog in Euroleague.

 

LET'S GO RED STAR!!! UNDERDOGS RED STAR!

 

 

Edited by Luke Kornet
  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

........

 

Jovanović ima nekoliko baš specifičnih izazova glede domaćih igrača -- ne samo kako uklopiti Nedovića u tim, već i sa drugim saigračima (deluje npr da nema potrebe da Ivanović i on budu zajedno na parketu ni jednog sekunda); koju ulogu nameniti Dobriću; Lazić je očigledno u padu, dok je Lazarević pokazao da je životinja za naše uslove -- mada Lazić i dalje može da metne trojku za razliku od Stefana; kako Kuzmu i Luku održati na nivou da budu korisni članovi rotacije.. 

calculating-talking.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

 

Tako je na papiru. U stvarnosti, može lako da bidne da su Kuz i Luka > Martin, Kuz i Luka

 

Hoću da kažem da igra Kuzme i Luke dosta zavisi od toga koliko su empowered od strane trenera. Ukoliko su marginalizovani, ne posveti im se pažnja, budu nebitni za koncept -- vrlo lako mogu da skliznu u to da ne budu igrači na za FIBA LŠ.

na temu luke i kuza se necu sloziti

ja bih rekao da su njihove losije igre u 2. delu sezone dosle upravo kao posledica toga sto si bili previse empowered

tako je kuz igrao vise minuta nego sto fizicki moze da iznese, a luka morao na parket i kad mu matchup nikako ne ide na ruku

specificni su i jedan i drugi i ja zapravo ocekujem mozda i bolji doprinos kada nijedan nema teret 1. centra vec se situaciono koriste

 

edit: stoji i ono sto sam napisao pre par strana - luka je do sada samo kod radonje bio svoj na svome i pruzao najbolje partije

videcemo kako coach vladanebojsa planira da ga koristi

 

ostalo na temu domacih igraca i uloge se slazem

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...