Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

dajte neke respektabilne hajlajce tog šaolin šajoka, da me ne prevari infernet, pojma nemam ko je baja

 

Evo iz Burse, jer se u Feneru nije proslavio. Baby Durant.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, prasac said:

 

Pa reče mi čovek koji je blizak sa njim. Nažalost voleo je da kocka. U prenosu ste mogli da čujete kada komentarise neke igrače a ishod odavno poznat.

 

Ozbiljne stvari iznosis o coveku a izvor ti je neki covek koji je blizak sa njim.

Manimo se Plavsica, sve i da je tacno to sto kazes covek je pravi zvezdas i top3 komentara u Srbiji.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kankkunen said:

Svi su počišćeni, čak i Kosović koji je godinama u klubu ...

 

A jbt da nisu bar ostale negde Radonjine carape pa da ih stavimo samo malo blizu klupe?Kosmar jbt. 😖

Link to comment
Share on other sites

Za Kalinica cu da verujem da je otisao tek kad mu Barsa bude pisala dobrodoslicu po tviterima. Do tada se nadam, ko i svaki cigan. Za mene je on najzahvalniji igrac na svojoj poziciji u EL - i kad na to dodamo da jeste istinski NAS, ciganstura - jako, jako bi bilo tesko zakrpiti tu rupu na odgovarajuci nacin. Ja ne vidim igraca kojeg bih jednako rado video u nasem dresu i od njega imao takva ocekivanja kao sto je Kalina. I nije sve samo u kosarkaskim kapacitetima - ima tu i onog "necega" posebnog - karaktera, kaprica, inata - cega malo igraca ima, a sto nam je neophodno da bi sa neiskusnim trenerom i jos neiskusnijim stabom ponovo pokvarili Obraefekat zabavu komsijama.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Sajoka maltene da nisam video na terenu prosle sezone, al videh da je u Bursi imao opasne statse.

 

Sta mu je forte, jel ga gledao neko?

Sad mi deluje da kum zapravo njega najavljuje jer su Gudura i Henri nerealni, a Petrusev ce kod Radonje ili kkp.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

засто?

 

4 minutes ago, Benito said:

Ста фали, одлицан играц.

Igrac je okej, ali to znaci da nije najavljen Henry kao sto smo se svi ovde ponadali...

Edited by Dzonii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...