Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Koliko sam srecan sto se vratio sigurno jedna od najsvestlijih tacaka is onog sumornog perioda kada nismo imali sponzora na dresu.Jedan od retkih koji je odbio Partizan iz tog perioda 

I zato hvala ti jos jednom sto si se vratio kuci

  • Like 18
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Koliko sam srecan sto se vratio sigurno jedna od najsvestlijih tacaka is onog sumornog perioda kada nismo imali sponzora na dresu.Jedan od retkih koji je odbio Partizan iz tog perioda 

I zato hvala ti jos jednom sto si se vratio kuci


Sta je sa Kalinom?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Ako je Nedovic nisam zadovoljan...

Znaci moracemo da zivimo sa tim njegovim povredama...

 

 

Nema tu garancija. White nikad povređen, padne sa koša polomi ruku, nema ga celu sezonu. Bobi dodje sa staklenim kolenima, odigra 70 utakmica i pita ima li još.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nekako je prirodno da 2 igraca koja su bila u klubu u najtezim trenucima dodju opet kad je tesko i pokazu koliki su zvezdasi.

 

Nemanji samo zelim da sto vise vremena provede na terenu, a dobre partije nece izostati.

 

Nadam se da ovo nije kraj 2. epizode "Necu da ostavim drugove na cjedilu" 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Nema tu garancija. White nikad povređen, padne sa koša polomi ruku, nema ga celu sezonu. Bobi dodje sa staklenim kolenima, odigra 70 utakmica i pita ima li još.

 

 

Znam.Ali Nedovic svake sezone propusta odredjeni deo sezone zbog tih povreda jbg.

Nadam se da ce izgurati sezonu sa minimum odsustvovanja i ako vec bude odsustvovao da to bude kad se ne lomi sezona.

 

Mnogo what ifs....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

Nekako je prirodno da 2 igraca koja su bila u klubu u najtezim trenucima dodju opet kad je tesko i pokazu koliki su zvezdasi.

 

Nemanji samo zelim da sto vise vremena provede na terenu, a dobre partije nece izostati.

 

Nadam se da ovo nije kraj 2. epizode "Necu da ostavim drugove na cjedilu" 😉

Ne znam ko je drugi igrac na kojeg mislis? Ako mislis na Belog on je u Feneru valjda...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dragan Mićić said:

Не знам ко је други играч на којег мислис? Ако мислис на Белог он је у Фенеру ваљда...

I meni se cini da se Beli krije iza ovih redova...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...