Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, uini said:

meni izgleda kao da projektuješ na kupicu svaki svoj post, al' ko sam ja da sudim (i samo bog može da ti sudi)

Vas dvojica idete zajedno smajlijem na skoro svaki post čika Uini ali sam Vas, iz poštovanja, izostavio. To su neke naše klinačke fore, zna kupi.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Sector said:

Lorenzo trenutno vrijedi bar 2 puta više nego kad je dolazio kod nas iz gej lige. 

 

Neka ga onda prekoputa ... taman da Zelimir fasuje novu purple varijantu.

Nekako mi je old school, ne izgleda kao ljubitelj ovih modernih tokova ... za Kupicu vec nisam siguran 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Dilejni uvek bio precenjen igrac. Mozda ga nisam dovoljno gledao, ali utisak mi je da je solidan napadac za EL nivo i ispodprosecan dodavac za poziciju plejmejkera.

 

Zo Braun mi je nekako bas nacrtan za Partizan s obzirom da oni imaju pik na nase bivse igrace i da im treba plej. 

 

Inace, Kalates slobodan igrac. 

 

 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

buenas noches

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/2880947/crveno-beli-i-zvanicno-bez-trenera-rastali-se-zvezda-i-dejan-radonjic

Quote

Radonjić je takav rasplet najavio po završetku uspešne sezone, u kojoj je sa Zvezdom osvojio triplu krunu, a sada je i definitivno jasno - saradnja je završena

 

Edited by Dropkick Murphys
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Ponovljeni prekrsaj. 20 dana. ^

😄

1. Onaj osećaj kad se smeješ svojoj glupoj fori dok postavljaš, pa makar samo tebi bilo zanimljivo. 

2. Sinoć sam možda nekog presekao, obradovao se, pa razočarao...sad sam morao obratno, čisto da vratim univerzum na početnu poziciju. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Prodaja sezonskih od utorka.
Ili ide neka bonba ili ne znaju sta rade.
Po avansnoj kuknjavi vascelike ciganie reklo bi se da nama idu petarde, u najboljem scenariju neki topovski udar...a bonbe će padati preko plota ko na Kandahar.

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Pisu neki da smo produzili Holinsa na najmanje godinu dana?

@Šarac

No. covek je na  hrvatskom primorju uziva. 🙂

 

pisu neki? 

A ko pise, 1001 IG stranica koja prepisuje jedne od druge sa porukom zapratite nas jer mi znamo sve lajklajklajk

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

taj fakat je više "veruj mi".

U pravu si, tesko je naci bilo kakve izvore kada su partizanovi igraci u piitanju, pa se sve svodi na "veruj mi" i nagadjanja.

 

Ali kako kod da okrenes...koliko se ja secam Kalinic kod nas igra za milion jer "to je njegova trzisna cena i zasto bi on oprastao bilo kome pare"

 

Po toj logici Zeljko Obradovic sam vredi kao vise od pola Zvezdinog rostera, a sa Panterom i Lidejom su vec preskocili vrednost celog rostera. Ostale i da ne racunas.

 

Sad, da li je to  "veruj mi" ili ima zdrave logike u tome odluci sam, mada me ne bi cudilo i da se na kraju zakljuci kako Kalina igra za profi pare, ali Zeljko i Panter su sentimentalci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dropkick Murphys said:

😄

1. Onaj osećaj kad se smeješ svojoj glupoj fori dok postavljaš, pa makar samo tebi bilo zanimljivo. 

2. Sinoć sam možda nekog presekao, obradovao se, pa razočarao...sad sam morao obratno, čisto da vratim univerzum na početnu poziciju. 

Ti se smejes a moje srce pati. :D

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...