Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 hours ago, Bishop said:

Ledej je dobar igrač, ali je nevidjeni smrad. 

 

I prenesite onom grobaru koji prati ovu temu i koji me stalno banuje da me tačno boli K ako me opet banuje.

 

Ledej je SMRADINA. TAČKA!

 

10 dana

 

Kao da je znao! hehe


ponovljeni prekršaj + mačovanje sa moderacijom

 

  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gb92 said:

Necu uopste da zalazim na vasu temu al evo da odgovorim komsijama ovde. Svake al jebeno svake godine crtate metu i imate nekog neprijatelja iz KK-a.  Dule .. Zeljko... Lesor .. Ledej...  

 

Ledeju se prakticno crta meta u ovom nesretnom gradu gde MUP kaze da nema informacije o sacekusama oko arene.  Cak i komentator sa Arene kaze znamo dobro sta je i ko je Ledej. Valjalo bi i njega malo pritisnuti po mrezama da vidi kako to izgleda..   Ledej je za svoja dva nesmotrena poteza kaznjen propisno.  Celu utakmicu se islo agresivno na njega u zelji da se isprovocira i uspelo se u tome.  Njemu se mora skrenuti paznja da je meta protivnickog kluba i da se ove stvari vise ne smeju ponavljati.   Lazic ga nabada dva puta kolenom i jos drami sto mu je sviran faul. Nije ni cudo sto je izveo toliko bacanja.  Mogao je jos toliko da ih sutne. 

 

Mi smo za poraz sami krivi. 21 razlike posle 11 minuta ne bi smelo da nam se desi pa da igramo protiv GSW a ne protiv komsija.  Posle jurisanje po svaku cenu me ne zanima. Super je sto smo se vratili isto tako smo mogli da odemo na -40. 

 

Sad malo o kosarci..  11 sec je valjda bilo pred poslednji napad.. Ja bih isao na faul.  I to sam govorio pre kosa. Bilo je dovoljno vremena za jedan lep napad. Mozda bi se promasilo bacanje pa bi moglo i za 2 da se igra. Ne bi smeli da fauliraju. 

 

Sada ide duplo golo.  Jedna pobeda bi bila premija. Nazalost mislim da cemo odigrati jos 2 slicne utakmice kao ova sto je.  Sreca ide pauza.. ako pobedimo Bajern opet nije los presek stanja. Bice vremena da se trenira. 

 

5 dana - da je ostalo samo na osudjivanju tog targetiranja bilo bi ok. Osudis a onda pozelis da se nekom to isto desi...Da se oseti...Nece biti dozvoljeno.

17 hours ago, Mirage93 said:

Zek Lidej - Dokaz Darvinove teorije.

 

 

5 dana

Edited by Don Dusko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Cooper - trajno

 

Iako ne mislim da treba neko preterano obrazloženje, ajde -

maltene ceo opus mu se sveo na bacanje udica i provociranje, uz poneku dobru foru. Praktično je izgubio smisao postojanja na ovom forumu onog trenutka kada je ukinuta Tata tema, a prethodnih nekoliko banova je bilo samo odlaganje neizbežnog.

 

Broj banova je bio dvocifren, a nakon skoro svakog je sledilo i pravljenje "situacija" sa moderacijom.

  • Like 23
  • Thanks 1
  • Tuzno 14
  • WOW 5
Link to comment
Share on other sites

@crni_bombarder - 15 dana

 

Opus u poslednjih par dana mu je na nivou navijačkih foruma, a od sinoć se posebno raspištoljio sa tatisanjem i flejmovanjem, bez namere da stane. Zbog toga ovaj put jača kazna, uz dobronameran savet da se po povratku fokusira na čisto pisanje o košarci, jer kada to radi ima prilično interesantne postove i kvalitetan content. Na njemu je izbor kojim putem će dalje ići, a ako nastavi sa onim zbog čega je sada kažnjen nije isključeno i da se trajno rastanemo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Grobarcina1992 said:

Srecan sam jer je patosirao provokatora i laznog Himaru 

 

20 dana i poslednja opomena pred trajni

 

Na osnovu do sada viđenog postoji solidna verovatnoća da je promašio forum, al' će dobiti još jednu šansu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Firga said:

Za Don duska.

 

To sto se neko vredja i smatra provokacujom moje misljenje, ne daje ti nikakvo moralno pravo da bilo kom sudis. Moc da banujes imas, ali molim te sledeci put bez smesnih objasnjenja. Znam sta sam napisao i napisacu opet.

 

Cinjenica je da komsijski klub ima za 5 miliona veci budzet. To su javni podaci. Izneti od celnika klubova. Nezvanicni, ako tu racunas skoru izjavu da se najbolji igrac ne placa iz budzeta, ta razlika je i veca, verovatno 7 ili 8. Sto se druge stvari tice, ako nakon vecerasnje utakmice i sudjenja nije jasno ko ce biti ikebana, a ko sampion, ozbiljno mu treba isprati oci kamilicom, bar.

 

Eto, ponovljeno. A ti nastavi sa svojim pendrecenjem.

 

Quote

U tom napadu gde je naneli dobio 3 bacanja se vidi zapravo sva zelja sudija da zadovolje komsijskog trenera. Najpre nece da sviraju faul nad nanelijem u prevodjenju lopte, jer im treba trojka a ne 2 bacanja. Zatim ne sviraju duplo vodjenje lopte koje je vise nego ocigledno, posto videh da neko i to dovodi u pitanje (mora kamilica da se koristi vise). Na kraju su izmislili faul za 3. Sve u par sekundi. Ali jos veci utisak mi je da se sekta zali da su pokradeni. Kakvi ljudi ...

 

 

 

30 dana i opomena pred trajni

 

Nastavljanje po starom zbog čega je prethodno dobio kaznu, prozivanje moderacije, promašena tema, itd...

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MarkoB said:

Uspeo bi koliko je uspela zvezda u fudbalu, kad naposti teritoriju srbije.

 

Taj fenomen se vuce kroz sve sportove u nasim prostorijama. "Dominacija" u domacoj ligi, a onda otreznjenje u ligi sampiona u fudbalu ili u evroligi u kosarci. 

 

I dokle god se ne bude radilo na sportskom sektoru, nego na okolnostima i stvaranju atmosfere da samo jedan tim sme da dominira, zvezda ce da nastavi da gubi od mocnog  asvela i albe, a da osvaja kupove u revijalnom mecu protiv fmp.

 

 

 

11 minutes ago, MarkoB said:

Ispasce na kraju da zvezdini igraci placaju da bi igrali za zvedu....  Verovatno su igrali Campazzo, Beron, Loyd (ili ne igrali ali bili placeni....) iz ljubavi prema klubu (cekaj, ljubav prema klubu, to je ipak onaj drugi klub)...

 

50 minutes ago, MarkoB said:

Pa ako su igraili najcistiju odbranu, a odbrana donosi titule, zasto zvezda nije ni prismrdela tituli? 

 

Ili smatras jednom igranje top 8 gde je zvezda bila razmontirana 3:0 od CSKA uspehom? 

 

1 hour ago, MarkoB said:

Pa od ovog kriterijuma je zivela zvezda godinama. Niko im nije mogao nista, zato sto je "radonjiceva defanzivna klinika", tacnije rukometaska odbrana, sve zakljucala. U sustini, ta "klinika" je funkcionisala dok su Sudije to dozvolile (naravno, to se samo desilo u ABA ligi, a ne u EL). Iz tog razloga niti je zvezda ikad uradila iskorak u EL, niti se radonjic proslavio van prostora aba lige. 

 

3 hours ago, MarkoB said:

Usao na forum kk partizan da vidim sta se pise o derbiju iz perspektive grobara, kad ono vise zvedzinih navijaca pise na nasoj temi nego mi. Vidi se ogromna mrznja, i to je tuzno. Umesto da ljudi uzivaju na svom delu topika, u tome, da su nas jedva dobili na kraju, intenzivno se kritikuju nasi igraci itd. Niko nije savrsen, ali kad se ocenjuju igraci i njihovo ponasanje na i van terena,  ipak najvise kredibiliteta ima anketa gde ocenjuju svi igraci evrolige. Ko je tu ubedljivo ocenjen kao nesportski igrac a ko ne, svi forumasi znaju.

 

Sa sportske strane ostaje zal da smo izgubili od ekipe koju su rutinirali dve najlosije ekipe evrolige. Sportski gledano i po kvalitetu, tamo im je i mesto. I dokle god im bude bio highlight sezone mec protiv partizana u areni, borice se za top 16.

 

 

 

19 hours ago, MarkoB said:

Zvezdi dozvoljeno da igra rukomet. Ovo se ne sme dobiti, zamisli da zvezda izgubi i protiv albe i derbi....

 

On 1/19/2024 at 9:50 PM, MarkoB said:

Odnos faulova 24 14, u korist panathe, ovo je smesno...

 

On 1/19/2024 at 8:51 PM, MarkoB said:

Klasika u EL, navlaci se vec ocigledno u pravcu kluba tri zemlja. Nema vise smisla igrati protiv SPANSKIH, turskih i grckih klubova.. moras biti bolji za 15 poena da bi bilo egal. Odnos faulova 12 prema 5 u korist panathe

 

On 1/9/2024 at 7:11 PM, MarkoB said:

Fener igra rukomet a tek 3ci faul sada...

 

15 dana i opomena pred trajni

 

Konstantno pisanje o sudijama, suđenju, pa malo red teorija zavera, provokacije, itd, itd...

6 hours ago, Mat Cauthon said:

Hoće li se targetirati jedan igrač na jutarnjim programima nacionalnih frekvencija ili je i Arena dovoljna?

Usput, zašto ne pomenuti i dvoličnosti jednog trenera, njegove (ne)ljudske kvalite, licemjerstvo... Morao bi to neko javno reći i upoznati ostatak Evrope. 

 

5 dana

 

Iako tek 20. post već je uspeo u dosta njih da tatiše, pa se nadamo da će smanjiti sa takvim načinom pisanja.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DrMV said:

Komšije,drugari, sugrađani, Srbi...

Razumem navijačke strasti, sa obe strane, simpatisanje ovog ili onog igrača, kluba, trenera.... Ali pobogu ajmo malo realnosti, ljudske empatije!

Sinoć (kao i mnogo puta pre), ali sinoć najočiglednije vidljivo uživo gledajući, od prvog momenta, čak i pre sudijskog podbacivanja, videla se (negativna) energija kod vašeg igrača ZL. Treba li da napominjem da se nije uopšte pozdravio (kao i još neki vaši igrači) sa igračima CZV, što bi trebalo da bide osnovno načelo sporta, sportskog duha i fer-pleja.

U 1/4 ,neki 3-4min, pri rezultatu 11:2 mislim(kada se još nije rasplamsala borba), na prvim dosuđenim bacanjima nad njim, dotični kreće na ulaz(dvokorak), sa jasnom namerom da prvo "nabode na lakat" čuvara (ne sećam se ko je bio), a potom da izvuče bacanja. Ko je iole objektivan,može da vrati snimak i pogleda ovu situaciju, uživo je bilo više nego očigledno da je ušao u meč sa idejom (kao i u nekim ranijim derbijima) da napravi neku vrstu cirkusa i tako "pomogne" svom timu.

Da ne pominjem ostale situacije, pre svega sa Nedovićem, ruku na srce tada je sankcionisan, ali situacija gde se Pukl baca na parket (ovo nisam nikad video) ne bi li sprečio dalje "dejstvovanje" ZL, koji tada ima već 1 nesportski faul, i ta situacija ne bude uopšte od strane sudija razmatrana, jer je već tada ZL zaslužio ranije tuširanje u svlačionici....

Iz aviona se videlo da je samo pitanje trenutka, kada i da li će biti isključen, uz neki veći ili manji cirkus, eventualnu povredu nekog Zvezdinog igrača ili uvlačenje u neku opštu tuču na parketu, što je na kraju zamalo eskaliralo, pogibljenim i nesportskim udarcem u stomak Rokasa, u "mrtvom vremenu" nakon već (opravdano) dosuđenog faula u napadu Bolomboja. Nepotrebno,divljački,mučki i nesportski...

 

Svako pravdanje (pa i veličanje) ovakvih poteza pomenute persone (koji ima podebelu istoriju sličnih), govori najviše o osobama(velikoj većini vas navijača KKP) i vašim karakternim osobinama i vašim pogledima na košarku i sport u celini. Čast izuzetcima, onim navijačima Partizana koji imaju snage da osude ovakav čin jednog tzv.sportiste, za razliku od onih odgovornih u vašem klubu koji bi trebali/morali ne samo da osude već i da spreče ovakvo divljačko ponašanje jednog igrača, košarkaša, sportiste koji (bi trebao) da bude uzor mlađim naraštajima koji tek ulaze u svet sporta.

Ukoliko ikad primetim da neki igrač SDCZV, kluba za koji navijam i volim, na ovaj ili sličan način bude "davao primer" mladima, javno ću osuditi takav čin i označiti ga kao nekoga za koga ne treba i neću navijati i podržavati, pa bio mi i brat rođeni. Srećom, na takav "primerak" još nisam naišao u našem KK, pa je zadovoljstvo navijanja za KKCZV tim veće. Da napomenem da sam sa gnušanjem i sramotom, onomad, gledao izvesnog Gobeljića i njegov performan na terenu, iako taj "seljober" svojim potezom ninikoga nije fizički ugrozio.

Sportski pozdrav!

 

 

15 dana - uglavnom ceo post ne valja ali ovaj bold...

  • Like 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2024 at 3:34 PM, DOXA said:

 

Ovakva podeljenost nije nikad postojala. Disproporcija u favorizovanju jednog kluba je dovela do toga da navijaci tog kluba uzimaju prvo mesto kao nesto sto je garantovano i u kosarci i u fudbalu. Ako se to ne dogodi, ili ne dogadja u toku godine, dize se buka kroz medije, uvek dostupne da podrze vodjin klub. Pa tako dobijamo saopstenja na dnevnom ili nedeljnom nivou sto stampano sto verbalno ispiranje mozga poznato pod kodnim naslovom "cetiri skakaonice". Tu gazda coki objasnjava stadu kako su ugrozeni i pokradeni bez dinara na racunu ali ipak nekako nalaze nacin da podmire porez drzavi za razliku od drugog kluba koji pliva u sponzorstvima a ne placa porez. 

 

On 1/29/2024 at 11:42 AM, DOXA said:

Nemoj tako, vidis da je covek Dr. Verovatno Union ili Singidunum.

 

On 1/29/2024 at 11:30 AM, DOXA said:

 

Da li je moguce objasniti nesto coveku koji ovako nesto napise? 

Mozemo se samo sloziti s njim da je coki legenda i da radi u korist ozdravljenja srpskog sporta.

 

On 1/29/2024 at 10:16 AM, DOXA said:

Sad ce uini da dodje da objasni da je njihov "portfolio sranja" ipak prihvatljiv.

 

On 1/29/2024 at 9:41 AM, DOXA said:

Kako vole komsije da pisu na ovoj temi i da nam objasnjavaju sta je fair play i sportsko nadmetanje. 

Onaj jak i nesportski faul nad Gidraitisom je zaista skandalozan i obogacuje "portfolio sranja" Ledeja. Dobrom i postenom Gidraitisu nije preostalo nista drugo nego da jurne na Ledeja. 

 

On 1/13/2024 at 12:18 AM, DOXA said:

Ovakav 'come back' sa ovakvim sudjenjem jos nije vidjen. 

Ponavljam da je Partizan tim sa najgorim sudjenjem ove sezone. Kako Zeljko kontrolise emocije meni nije jasno.

 

On 1/9/2024 at 8:26 PM, DOXA said:

Verovatno smo tim sa najlosijim sudjenjem ove sezone.

 

On 1/9/2024 at 8:10 PM, DOXA said:

 

To je sve rezultat diverzije oca mirote.

 

trajno

 

Lik je očigledno došao samo da tatiše, piše o suđenju, "ćokiju", "ocu miroti" i sl, pa mislimo da  nema šta da traži ovde

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2024 at 3:41 PM, fedor said:

Sto se tice same utakmice Partizan nije zasluzio da je pobedi i stvarno bi bila nepravda da se otislo u produzetak i da smo dobili. Pri tom ne mislim da je Zvezda nesto poginula za pobedu sinoc, oni su to sto jesu, igraju kako igraju stalno, niti su sinoc igrali nesto specijalno, niti su iznenadili, odigrali su svoje i bilo im je dovoljno, a bilo im je dovoljno samo zato sto je Partizan igrao osam minuta kosarke i 32 minuta alibi kosarke. 
Kao protiv Igokee, Mege, Zadra, igras utakmicu protiv ,uz duzno postovanje nekvalitetnijeg protivnika, 2-3 cetvrtine sa rukama u dzepovima. Tako se ne moze ni ekipa sa termina pobediti. Ni u EL ne pocinjemo nista bolje, ali kada krene "povratak" navijaci daju jos malo vetra u ledja, taman da se preskoci ta zadnja stepenica koji sinoc nije uspela da se preskoci. Ocajan pristup, govor tela i odnos prema utakmici dobrog dela ekipa, opet ponavljam ne samo danas, kumuje da ova bas talentovana ekipa dve trecine vremena izgleda ocajno, a onda trecinu kao potencijalni sampion evrope i samo jak domaci teren je razlog sto ove godine malo bolje stojimo od Armanija koji ima isti problem.
U toku utakmice i sam kritikujem i Zeljka i taktiku i milion losih stvari koje ponavljamo, a onda kada dodju ti dobri minuti shvatis da to sve funkcionise, da ima i te kako smisla, da to sve moze da ide kako je on zamislio, ali ne ide iskljucivo zbog tog alibi pristupa. 
Uglavnom poraz u debiju koji je najmanje znacio od ova prethodna tri i narednih ko zna koliko. Zvezda prednost domaceg terena svakako izgubila ne bi jer ce ovakav Partizan da kiksne jos koji put sigurno, a i ruku na srce nakon 4 prethonda poraza u abi nisu ni zasluzili da imaju ikakvu sansu za domace navijace. Ono cemu se ja nadam je trece mesto iz dva razloga, a to je manji broj derbija u abi jer su jako zamarajuci, a i raniji susret sa Zvezdom jer smo pretrpani stranim igracima koji aposlutno padaju sa formom cim se EL zavrsi. 

Dalje sto se tice navijaca, ja mislim da je ovaj forum jedno od retkih mesta gde se kao nesto trudi da se unormali situacija, da to bude civilizovano, bla bla. Gde se ljudi kaznjavaju za najvece gluposti jer cemo da glumimo neko preterano uzajamno uvazavanje. Prvo ne postoji nacin kada je takva ljubav i takva strast u pitanju da situacija bude normalna. Normalno ce biti onda kada pobeda i poraz ne budu zivot i smrt, kada utakmice voljenog kluba budu lepa mala razonodica, gde se malo tuguje posle poraza, malo raduje posle pobede i normalno nastavlja sa svojim aktivnostima tog dana. To ce se mozda desiti nekad, a verovatno nikad jer smo svi previse zagrizeni i previse invesitrani, ali zato i postoji ta draz i to ludilo. Zato napusavamo i divljamo i vredjamo i dok god niko nije fizicki ugorzen tako i treba da bude jer je to ono sto kosarku u ovoj siromasnoj i nikakvoj zemlji drzi na ovako visokom nivou.
I niko ko kaze da navija za Zvezdu, a moze da smisli Ledeja u stvari uopste ne navija za Zvezdu vec kao navija, isto kao sto svako kome Ledej nije najveci car na svetu uopste ne treba sebe da smatra navijacem Partizana. Svi mi znamo da bi ako je uslov da nas klub bude sampion i ispred ovog drugog da svi igraci suparnika slome noge aposlutno iz sveg srca zeleli da se to desi i radovali se kao mala deca kad se to desi, pa boga mu poljubim da je uslov da Partizan bude sampion i ispred Zvezda da moja rodjena majka slomi noge, licno bi joj polomio obe. 

 

 

10 dana - iako razumemo sta je forumas hteo da kaze ovo je ipak bas preko granice dobrog ukusa.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2024 at 2:06 PM, uini said:

@uvrnuto & moderacija , ovim akumuliranjem prekršaja dovodite sebe u vučićevsku poziciju da svakoga možete da odstranite kada vam se ćefne.

ne znam zaista (zaista ne znam, puno je postova danas) šta je toliko grdno napisao da bi dobio trajni ban ali je ovo baš bizaran način sprovođenja pravila i ostavlja baš onako mučan ukus neslobode, odnosno osećaja da zavisiš od milosti moderacije.

 

ostavljam mogućnost da je danas postovao nešto izuzetno grdno (mada opet cenim da biste onda to i citirali). ako je tako, ja se izvinjavam.

 

ako je ovako kako mali perica uini zamišlja, ja nemam nameru da pišem ubuduće, ne zato što sam nešto društveno angažovan, niti zato što ne mogu da živim bez kupera, već zato što mi je ovo prilično mučno, bez obzira na to što verujem da imate neke uvrnute najbolje namere iza ovakve odluke.

 

ali je jako neprijatno. 

 

On 2/1/2024 at 11:34 AM, uini said:

 

jasan je meni modus operandi, nije da ga nisam pomenuo, samo, kad ste vec obecali reply a do sada niste smislili dobar, tesko da cete ovih dana.

 

banovan je trajno za jpg leday fan cluba 🤪

 

On 2/2/2024 at 7:40 AM, uini said:

 

samo jos da nakon 5 (pet) dana, saznamo koji post ili postovi su doveli do bana, cak i po ovoj bizarnoj logici akumulacije proslih kazni;

 

koliko uspevam da zakljucim sistemom dedukcije, kao sherlok holms, reportovan mu je post/postovi od kojih pamtim jpg sa transparentom leday fan club, a koji je posadio na partizanovoj temi, nakon sto je nas 15, ostavilo 45 postova, pola od toga na partizanovom topiku, na temu "zasto sve prezirem ledaya".

 

pa ako je sherlok, u nedostatku opipljivih informacija, za koje je uvrnuto u ime moderacije, napisao da "nema potrebe objasnjavati" (ko li to jos iz srbije ima takav pristup a poznata je licnost?) a zatim naveo "konstantno bacanje udica" - da li je uopste tehnicki moguce da odgovor na postove xy korisnika o ledayu, bude udica, ako je u sustini reakcija na napisano?

 

pri cemu ta reakcija nije ni uvredljiva, niti gadja nekoga od zvezdinih fanova kolektivno i pojedinacno, vec je totalno navijacka u smislu treba samo jos vise voleti ledeya

 

...

daklem, nije ovde tema da mu se oprosti sto je napravio neki prekrsaj, kada izgleda kao da nije nikalav ni napravio.

 

4 hours ago, uini said:

 

ne razumem šta hoćeš da kažeš ali verovatno si zauzet sa uvrnutoom i guruom ako pisanja fewlinersa koje ste obećali pre 6 dana na temu eksplikacija kuperovog bana, pa zato 

 

evo recimo, šta znači "tad milion" kada je šabaz i tad i onomad koštao dva miliona?

 

20 dana

 

Stalking moderacije, pa još i bezobrazno poređenje sa jednim čovekom.

  • Tuzno 4
  • WOW 5
Link to comment
Share on other sites

Obaveštenje u vezi sa Cooper-ovim trajnim banom

 

Najviše postova se svelo na pitanje šta je to bilo konkretno pa da je ovaj put Cooper zaslužio trajni.

 

Problem sa čitavim njegovim opusom je to što niko od moderatora, ni pre, a ni sada, nije ni čekao kap koja će preliti čašu, bili smo svesni njegove igre i mi i on. U nekoliko navrata smo i napisali da je usavršio tu igru na granici (ne)dozvoljenog. Sve to je moglo jedino da prekipi.

 

Imate prava, postovi koje je taj dan pisao su prilično bezazleni, ali opet, prilično tata nastrojeni.

 

@Kooineeperk ih je fino obradio. Ne moram da ih citiram, nisu brisani, možete da ih nađete kod njega na profilu.

 

Kao što je napisano, samo je odlagano neizbežno. Moglo je ovo da se desi kad je dobio 10. ban, a moglo je da sačeka i 40.

 

I nikada se taj “grdni” post ne bi pojavio, pametan je to bio forumaš.

 

Ne razumemo postove pojedin(a)ca da zavise od milosti moderacije i da možemo da nekog trajno banujemo kad nam se ćefne. Opstanak forumaša na ovom forumu jedino i isključivo zavisi od pisanja samih forumaša.

 

20+ prekršaja (banova, upozorenja), X privatnih prepiski, X opomena pred trajni, XY izbrisanih postova i gledanja kroz prste, X dizanje tenzija nakon odrađenog bana, pa onda i korišćenje klon naloga da se objasni sa moderacijom dok je u banovini nije “kad nam se ćefne”.

 

Kao što vidimo da pojedinci nisu znali zbog čega je npr. Tito trajno banovan, a sve je bilo javno, tek ne znate ni mnoge druge stvari. Pogotovo kada su to u pitanju obrisani postovi, privatne prepiske i sl. Jednostavno, možda je to u neku ruku loše, ali moderatori drugačijim očima gledaju na sve vas.

 

Nije da nikad nismo promenili odluku. Desilo se to sa @DameTime, a takođe i sa @Pacino kada je i pored kloniranja ostavljen na forumu. Da ne pominjemo da npr. za sve vreme dok je koristio taj profil nije napravio ni najmanji problem, za šta, verujemo, od Coopera ne bismo dobili.

 

Rešeni smo da ostanemo pri odluci. Drugo je pitanje da li ima smisla bilo koga banovati trajno, ali ovako mislimo da je Cooper apsolutno to zaslužio.

 

Još jednom se izvinjavamo na čekanju na ovih par ispisanih linija, ali iza njih stoje i neke diskusije i razmišljanje o samoj odluci.

Na kraju krajeva, svi mi imamo i privatne živote, želeli bismo da uživamo u duplim kolima EL, pa na kraju krajeva i da napišemo koji post, a da to ne bude na temama za žalbe i obaveštenja. A opet treba uskladiti vreme sve trojice i odrađivati tekuće report-ove.

  • Like 14
  • Thanks 2
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2024 at 4:57 PM, Naša posla 2.1 said:

Kevin Hervey dobio otkaz u Reggio Emiliji…

 

Svađa na poslednjoj utakmici sa trenerom…

 

Neka javi neko Dozetu…

 

 

11 hours ago, Fromthecorner said:

 

Kevin Hervey je volšebno dobio otkaz pre dva dana iako je jedan od najboljih igraca Italijanske lige u ovoj sezoni, mozda je on nase novo pojacanje. 

 

5 dana zabrana postovanja 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2024 at 7:07 AM, Brat od Korneta said:

 

Pisao sam jos prosle sezone da postoji admin Partizanovac na El instagramu, tada je delovalo smesno nekima, ali je sada vise nego ocigledno.

 

Ako nekom nije jasno nakon ove objave ne znam sta bih rekao. 

 

I ove sezone je bio jos jedan od dokaza u vidu pesme sef stanice koja je poznata samo ljudima odavde i zbog cega se kaci, zanimljivo je to su kacili u komentar tek nakon sto je Dusko otisao iz Zvezde.

 

Malo li je Partizanovac na celu El plus Zeljko koji je tatko na organizaciju Evrolige i verovatno ima i veci uticaj nego Bodiroga ili onaj litvanac direktor Evrolige zaboravih kako se preziva, malo je sto nam dodeljuju abaligaske sudije u El a znaju da se trazilo izuzece svega par tih sudija i mogu da nam dodele 37 ostalih sudija (i da se zna da Zvezdi i Partizanu jedinima sude Aba sudije u 2 takmicenja a drugima ne sude sudije iz domacih liga u El), pa onda se desavaju previdi al koga briga znaju da se to se sve zaboravi jer se ne kraju samo tabela pamti. Malo su tekstovi sa B92, onaj presmesan sa Sport Kluba gde su sudije rekle nekom a oni prenose i u naslovu stavljaju kao da su se sudije licno oglasile, da ne idem do nekih telesportova i ostalih, sve do Tegeltije koji je zaposlen u Partizanu i kaci oni objavu da se bude Zek Ledej jer sa njima ne moze drugacije ( protiv cega tacno, protiv igraca i trenera koji niti se tuku niti povredjuju druge igrace niti pevaju pogrdne pesme niti pokazuju srednjake, dolaze do centra da se pozdravljaju, ne daju neprimerene izjave, stite protivnicke igrace kada izlaze iz hale itd.) , sve to je malo, dajte da ih zajebavamo i provociramo i sa zvanicnih Evroliginih naloga. Ali zna se ko je jedini krivac za ovakvu atmosferu i ta mantra se vrti neprekidno... Mozda nekom ko moze da potisne sve sto ima kod sebe. Teren i oni koji direktno ucestvuju u sportu su najvazniji, to ko ne razume, ne gleda na sport na pravi nacin.

 

Dokle to ide sa neprofesionalnoscu da je admin jedne popularne grobarske stranice (Krtola) juce okacio stori da mu El gleda storije koje kaci. Znaci ne samo da je neko ko simpatise Partizan u odnosu na Zvezdu, vec ocigledno Partizanovac i to vrlo verovatno i zagrizeni s obzirom da prati navedenu popularnu ostrascenu navijacku stranicu koja kaci slike recimo pre neki dan poput "sa njima ni u crkvu" i ostale oblike nenormalne da kazem bolesne mrznje koje prelaze sve granice sportskog rivalastva. Inace kad smo kod te parole da tako kazem, sad se setih, jedan forumas sto je pisao juce na zalbama o malicioznoscu, kakav paradoks,  je napisao isto ovo kad je bio slucaj Mirotic (nije dobio ni dana bana samo mu je bio izbrisan komentar) a najludje od svega je sto par meseci kasniije odnosno skoro kad je bio mec sa Armanijem pisao kako on i ne ide u crkvu i kako je komunista. Znaci kaze s njima ni u crkvu a ne ide u crkvu. Sta reci na to... Toliko daleko ni Kuper nije isao. (zapravo je generalizovao i napisao "mi smo komunisti i ne idemo u crkvu" a ne "ja" i tu takodje nije dobio ban za generalizaciju). Onda dobijem 25 dana gde se navede da nema nista konkretno u pojedinacnim upisima za ban, ali ima u celom opusu... Tako nesto nisam procitao u pravilnicima kao razlog za ban, no dobro, i to masala solidnih 25 dana. Samo mi je malo ludo da dobijem 25 dana gde nema nista konkretno u nekom upisu a taj forumas (siguran sam da bar neko iz administracije zna o cemu pricam) ne dobije ni dana, mrtav ladan ovde okaci "sa njima ni u crkvu" i "nikada nista vise", sa sve uzvicnicima i velikim slovima cak. Ono maksimalni oblik mrznje, cak se moze smatrati i verskom netrpeljivoscu sto je jedan od najtezih prekrsaja. Kao i ovo za generalizaciju sto nikada ne promice i za neke banalne stvari su se dobijali banovi za generalizaciju, ali tada je eto promaklo kod istog tog forumasa. I on dodje da prica o malicioznoscu i to mu takodje prodje. Ja sam dobio jedan ban i na upis na zalbama, cisto da udje u zapisnik.

 

Da se vratim na objavu, dakle ta stranica na kojoj mozete videti da im gleda objave admin sa El naloga cak nije ni stranica poput njuza koja je za siroke naredne mase i plus nezvanicno glasilo kluba (al i oni su neretko skloni trovanju a nezvanicno su glasilo kluba sto svi znaju, plus imaju ogroman broj pratioca i nekakvu dozu odgovornosti jer mnogo navijaca slepo prati informacije tamo i sta se napise a mogao bih da izvucem na desetine dokazanih neistina sta su pisali sto za nas klub sto i za svoj) pa bi razumeo da njima prate objave sa profila mada i to je nekako neprofesionalno ako ih vec ne pratis zvanicno a ne bi trebao. 

 

Bez obzira na ciju stranu navlace, cak bi mi bilo neprijatno da to rade za nas u takvom obliku i to u kakvom momentu kada su uzavrele tenzije pod kosarkaskim nebom Srbije zbog dosta naboja u derbiju i narednog dana, malo je rasprava na sve strane, svestan si da pola Srbije ne podnosi tog igraca jos i dodatno nakon ovog derbija i onda okacis naredni dan tog igraca posebno.

Mozda je to simpaticno navijacima Partizana masovno koliko vidim, ja razumem i da ga oni vole i kace na svoje stranice ili bilo gde ali zaista nije normalno da to zvanican nalog Evrolige radi to u ovom trenutku jer taj Partizanovac je to ocigledno svesno uradio. Pritom neosporno izlaze iz okvira profesionalnosti s obzirom da se radi o zvanicnom nalogu i da to nije neki portal kosarkaski dakle svesna provokacija navijaca (a i igraca zbog niza dogadjaja) naseg kluba ovim, sa zvanicnog El naloga sa nekoliko drustvenih mreza.

 

 

On 1/30/2024 at 1:36 PM, Brat od Korneta said:

 

Posto ces da se posvetis full time mojim upisima evo odmah da ti pomognem sa jednim duzim a nadam se da mogu da te drzim za rec da ces detaljno da procitas, pa kad budes imao vremena, ne zurimo nigde.

 

Ne sumnjam da posvecujete vreme mojim upisima sto sam uvideo vise puta, salio se sad ili ne. Kvoutovali 5 mojih poduzih upisa i u njima nema nista posebno za ban kako je navedeno, ali "ceo opus"... Uz naglasak na budzetometrisanje (iz izvora Ostoje i Covica koji su kakvi takvi su al su ipak zvanicnici klubova i to nije neko frljanje budzetima) i komentarisanje marketinga Partizana sto je provuceno kroz humanitarnu akciju a taj huminatarni deo sam 2 puta pohvalio u istom tom upisu... 

 

Ne sumnjam i da me sada vec otvoreno ne zelis visr na forumu iz tebi znanih razloga (tako barem naslucujem iz ovog upisa, mada mozda i tripujem) i da ces nekad pronaci razlog za trajni ban jer si mi naglasio na pp ranije "sada ide 15 pa 20 itd." pa bi i 25 za citav opus a ne za konkretan upis (sto bi trebalo da valjda znaci 30 pa 60 pa trajni ban ili kako vec te cu ocigledno imati jos jednu ili dve sanse ako sam dobro razumeo). Mada vidim i da je Kuper imao 20+ banova a ja 11 odnosno 10 i jednu opomenu, ne znam jel se gleda po ukupnom broju banova ili po danima. Tako da pre ili kasnije kapiram da ce se naci razlog da me trajno banujes i stavis u kos sa raznima kojima je citav opus bio patkometrisanje ili provociranje ili neki su vredjali protivnicke navijace, klubove ili cak i vas admine nekoliko puta neki drugi su to radili, prosto to necu uraditi nikada jer nisam takav.

 

Mislim da si imao 10ak upisa od leta na ovamo ovako provucenih ka meni. Ponekad duhovitih, kao sad, mada vise ne mogu da provalim kada si ironican a kada nisi. Suvise je tu ironije.

 

Dakle prethodni ban sam dobio na nekakav citav opus, da valjda ne pisem vise o budzetima, a za vreme mog bana je ispisano pune 2-3 stranice o budzetima na kkcz temi. 25 dana bana za to. Za ovo sam cak dobio 20 negativnih poena za sve ostale po 1.

 

Ban pre toga takodje nisam prekrsio niti jedno jedino pravilo, velicao sam Janakopulosa, dobio sam ban za tatisanje. Cak Don Dusko nije ni pokusao da mi objasni detaljno kao ti i u Uvrnuto sto imate kakva takva obrazlozenja, kaze alaudirao na sudjenje, ja napisao nesto u fazonu ziveo Janakopulos, nisam spomenuo sudije ako se dobro secam, a tatisao ne svakako. Malo se salio i to je sve. Pise ban zbog neprimerenog recnika a nikakvog neprimerenog recnika nije bilo. Cak nije ni citiran upis. 5 dana bana.

 

Ban pre toga sam dobio ban jer sam savetovao prijateljski nekom forumasu sta da radi, bas tim recima, ti si napisao da je to pokusaj uredjivanja foruma, kao da sam nekom dao neko naredjenje. Posto tako nesto nema u pravilniku razlog bana evo vidim stoji zloupotreba potpisa i avatara, ne kapiram. 20 dana bana.

 

Pre toga sam dobio ban zbog flejmovanja sa recenicom prestani da se igras moderatora. Niti sam pisao neka pravila, niti sam uredjivao temu, niti bilo sta sto vi radite. 15 dana.

 

Onda sam dobio jednu opomenu ali i negativan poen zbog komentara "mozda su i "oni" zenski dani" nista toliko uvredljivo, po meni nista uvredljivo. Ok neka je za opomenu, mada nisam mislio nista lose time, ali ne kapiram sto 1 negativan poen kao i za banove i to se obracunava sa svim negativnim poenima, osim ako vama ne prikazuje nesto drugacije.

 

Pre toga ban gde sam koristio rec patologija, sto sam detaljno i objasnio sta znaci u psihologiji u tom upisu ali ok to spada pod postavljanje dijagnoza. Ok ovde sam vidno prekrsio pravila i dobio 10 dana gde si ti naveo da sam ponovio prekrsaj pa zato 10 dana a tipa takav prekrsaj je bio godinu i nesto dana pre toga i to u drugacijem kontekstu. Ali ok, nema sta da se zameri ovom banu.

 

Pre toga sam dobio ban od 10 dana zbog flejmovanja bez ikakvog objasnjenja.

 

Pre toga sam dobio ban od 10 dana jer sam napisao Don Dusku kada je okacio neki snimak Korneta a ja mu napisao u sali "sto ste banovali coveka". Sve i da nisam u sali, a jesam, svi znamo sta je bilo oko tog profila te ne kapiram sto je zabranjeno da se to napise. Takodje ban bez obrazlozenja.

 

Pre toga zbog komentara "bas postaje patologija ozbiljna". Tada sam dobio 5 dana, bio sam nov na forumu i nisam znao da to spada u deljenje dijagnoza niti sam citao detaljno pravilnim. Izvinuo sam se tadasnjem adminu Chaosu. Onaj put kad si mi dao 10 dana sto je 2. put za deljenje dijagnoza (nakon dugo vremena i vise od godinu dana) mislio sam da cu smeti da iskoristim tu rec ako je objasnim psiholoski. Ali ok, deljenje dijagnoza. Sve ok za oba bana. Jednostavno prvi put nisam znao pa nisam dovoljno razumeo dal je samo ta rec zabranjena ili cu mozda smeti ako opisem detaljno, no i tu sam pogresio. Sve ok za ta 2 bana.

 

I prvi ban je neki od 3 dana bez objasnjenja i ne mogu ni da dodjem do tog upisa kao do ostalih. Verovatno sam prekrsio neko pravilo, bio sam nov.

 

Dakle 11 banova, odnosno 10 banova i 1 opomena od kada sam na ovom forumu a uskoro ce 2 godine od kako sam se prikljucio. To zvuci puno ali s obzirom da sam napisao do sada skoro 2700 upisa mislim da nije strasno, valjda.

 

Od tih 10 banova ok 2 su direktno vezana za pravilnik i ticu se deljenja dijagnoza, mada smatram da nema nista toliko strasno u tim banovima i cak nisu bili upuceni direktno nijednom forumasu niti sam sveo nesto na licni nivo to deljenje dijagnoza. Za ostale banove vi smatrate da sam krsio pravila, negde se ne slazem sto sam pojasnio iznad, vasa se svakako vrednuje, moje ne i sve ok. Ipak smatram da u svim tim banovima nema nicega tako epohalnog niti bilo cega da bi preslo crvenu liniju, cak ni blizu. Ovo pisem iz perspektive da osecam da sam i ja jedan od onih koji moze da zaradi trajni ban zbog ukupnog broja banova, a u tim banovima nema nicega sto je prekrsilo teza ili najteza pravila za koja slede najvece kazne. Mozda gresim, tako vidim situaciju.

 

Zaista mi nikada nije palo na pamet da se namecem da moderisem temu ili izigrivam moderatora kako je jednom navedeno.

 

Nisam imao licnih uvreda ni prema forumasima, ni prema Partizanu ili nekom drugom klubu, cak ni prema sudijama. Ne znam dal sam opsovao par puta, svakako nijednom neke teze psovke. Nisam imao nikakve teske prekrsaje poput rasnih, verskih ili nacionalnih netrpeljivosti. Imao sam zapravo jednu salu, sad se secam jos pre dosta vremena, nesto tipa Partizan-Zagreb neki video cak nisam nista ni napisao ako se dobro secam, video sam da su se mnogo puta ovde salili ljudi na tu temu cak i navijaci Partizana prevashodno ali za mene niste imali razumevanja. Moguce da je to taj 1. ban ili onaj jos jedan bez objasnjenja gde pise flejmovanje. Svakako davno bese i nije bilo nista slicno ni pre ni posle.

 

Izbegavao sam rasprave na licnom nivou sa bilo kime iako si svedok ne malog broja puta da me uvuku u tako nesto. Pa i sam komentarises nacin mog pisanja vise puta ovako ironicno, mada ovo je cak i duhovito a jasno mislim na izrazito negativne u nipodastavajuce komentare evo imas primer na prethodnoj stranici gde me doticni forumas zali kao coveka, nisam siguran dal bi moj takav post stajao i dalje.

 

Prosto moj rezon je da ako krsim neki pravilnik banuj me, slozicu se i izvunuti ako sam bas pogresio, ako ne, moje misljenje je da je bezveze kao admin ismevas nacin mog pisanja i to vise puta, mada verovatno svako ima prava na tako nesto. Ok aj da kazemo i da mi ne smeta nesto to.

 

Ovo je jedno od pravila foruma:

 

'Uporno stavljanje reakcija na postove određenog forumaša u vrlo kratkom periodu, u cilju njegovog unižavanja ili ruganja. Ova pojava predstavlja vid stalkinga, te će ubuduće tako biti tretirana i sankcionisana.'

 

Neprekidno mi isti forumasi lupaju po difoltu reakcije u vidu ruganja i unizavanja. Nikada nisam video da ste opomenuli bilo koga. Sad ces verovatno reci sto nisi prijavio, pa racunam ako citate moje dugacke upise do detalja valjda primecujete i ove sitnice. Forumas pod nazivom nikola980 ako sam dobro naveo brojeve je lupio 50ak takvih smajlija u tipa mesec dana pre ovog mog bana a uglavnom je bio i jedini kome su ti upisi bili smesno ono bas na svaki je u jednom periodu koristio smajki koji se smeje. Ne znam kako niste primetili, jedino ako ne gledate reakcije. Samo jedan primer navodim. Generalno nemam problem s tim da je nekom ponekad smesno kad nesto napisem ozbiljno, ponekad i sam upadnem u tu zamku mada ne tako cesto i trudim se da to ne radim, al ipak se neki ponavljaju u nedogled vec mesecima da ne kazem godinama sa takvim reakcijama. Mada ok ovo je i najmanji problem realno, samo pisem iz perspektive da stoji u pravilniku a da ja dobijam banove za stvari koje uopste ne pisu u pravilniku ni pod jednom tackom, ne znam kako bi to nazvao, neka special edition Kornet pravila, tako barem ja dozivljavam.

 

Nikada nisam ni poluvredjao ni jednog admina, cak sam uvek ukazivao postovanja, kao i prema manje vise svima. Iako ocigledno iz vama znanih razloga ne funkcionisemo u dobrom pravcu i mislim da ide ka tome da i ja uskoro pocivam u miru sa recimo najsvezijim primerom Kuperom, forumasem kom sam takodje ukazivao postovanje gotovo svaki put iako on meni recimo nikada, ulazio u diskusije sa njim dobronamerno u smislu uvek mi postavi pitanja a nikad ne odgovori na moja iako mi je x ljudi pisalo javno da tu nema nikakve diskusije razumne i to je tako stajalo, bez obzira sta ja mislio o njegovom opusu, nisu se brisali takvi nipodavstavajuci upisi ka njemu kao sto nije xy upisa ka meni gde mi nicim izazvani pisu ljudi na licnom nivou. Mozda sad gresim i razvijam teorije zavere, moje predvidjanje jer uvidjam da dobijam banove po 15-20-25 dana za odredjene stvari a da neki za najgora psovanja i uvrede prema dal prema nekom igracu, sudijama, trenerima ili cak i forumasima sa manje dana banova. Mislim da je to znacajno neprimereniji recnik (a na to je fokus u jednim od pravila o primerenom recniku) nego nekakvo budzetometrisanje i slicno.

 

Ruku na srce bilo je i par korektnih vasih obracanja drugim forumasima, da ne bude da samo kritikujem, pre svega Uvrnutog jer je on vise puta, da ne komentarisu u nedogled nacin mog pisanja i da ne moraju da citaju ako ne zele. Mislim da ste i vas dvojica po jos jednom skretali paznju, ne mogu da se setim, svakako ne u skorije vreme jer bi se setio. Mada ni ne trazim takve stvari da se razumemo.

 

Nemam pojma dal ces procitati do kraja, kao i dal ces imati i malo razumevanja za ovo sto pisem. Moglo je ovo i na zalbama da se napise al kad si mi vec komentarisao pisanje na ovoj temi odgovoricu ovde.

 

Trudim se da pisem u okviru pravilnika, ako i prekrsim slucajno, sigurni necu da kukam na zalbama, kriv sam i to je to.

 

Da zakljucim. Mislim da niste skroz fer prema meni, sa naglaskom na tvoje upise i ako mozemo da resimo to nekom normalnom i razumnom pricom dal na pp ili na zalbama, super po obojicu rekao bih, ako ne sta da radim ja mislim da sam fer i korektan prema vama sve vreme, prema drugim forumasima i manje ili vise u svim upisima. Ponekad sam malo ostriji prema nekome ko je zapoceo prvi nesto, ali nista strasno i vredno pomena.

 

Smanjicu ubuduce kolicinu teksta ako je to nekakav odgovor i sigurno da to nije neki glavni problem medju nama da se ne lazemo.

 

Tako da tu sam za resavanje problema, ako ima volje sa druge strane.

 

 

 

 

 

30 dana i poslednja opomena pred trajni

 

Još jedna od odluka koje je tražila vreme, pa se izvinjamo na kašnjenju, pošto su postovi od pre nedelju dana.


Prvim postom provejava tata samo tako, plus mislim da je bio još jedan sličan, ali ne mogu stvarno da ga tražim (tj. da tražim delove). U fazonu "šta nam rade", o delegiranju sudija, itd.

U drugom citiranom postu opet osporava odluke moderacije, kao što činio već nekoliko puta, gde apsolutno ne želi da shvati gde je grešio i razume drugu stranu (ovaj put moderatorsku, a u većini slučajeva druge forumaše). I to radi na pogrešnoj temi.

 

Taj dan je napisao 14 stranica google docs (!), a to govori da je skoro nemoguće odgovarati mu, moderisati njegove postove i generalno učestvovati u diskusiji. Razmišljali smo da ne dobije MOP, ali zbog dužine postova to ne bi ni imalo smisla.

 

Naravno, jača kazna zbog prethodnih 10-ak banova.

 

S obzirom da se trudi da doprinese forumu košarkaški, još jednom bismo zamolili da se mane budžetometrije, tatisanja, deljenja forumaša u tabore, makar "dobronamerno" i, naravno, da povede računa o pisanju i dužini postova.

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2024 at 11:55 AM, dex said:

Mislim i da oni isto misle.Uz sudjenje Javora, Boltauzera i dodaj jos jedno smece kao treceg.Svim silama dan nas prvu dobiju.

 

On 2/6/2024 at 11:28 AM, dex said:

Pogledah raspored do kraja Aba lige.Ladno  se grobari namestaju da nas operu u polufinalu, uz kao i obicno licemerno obracanje ZOC-a i satro izvinjenje za prikazanu igru.

 

Trajno

 

Već je dobio 3 bana od po 10 dana u prethodna 2 meseca. Promašio forum što bi se reklo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, krzna said:

A jbt, od 300+ igraca u EL, ti se navadio na kancerasa...

 

11 hours ago, krzna said:

Hm. Nesto si zaboravio, mozda namerno...

 

11 hours ago, krzna said:

Nema tu testosterona. Da jebu, ne bi bili takvi kakvi su

 

Trajno

 

Već duži period se lomimo da li da ga trajno sklonimo, ali ovaj prvi post je stvarno odvratan.

 

Citirao sam još 2 koja smo mu sklonili u prethodnih pola dana, koja nisu ništa posebno, ali dovoljno govore o njemu, tj. problemima koje imamo s njim.

 

Postovi su mu uglavnom onelineri, skoro svi besmisleni, a ako i imaju nekog smisla to je da se "napadne" moderacija,  pravi tata ili da se podbode neki forumaš.

 

Naravno, gomilu obrisanih postova i 10-ak banova i to nekih dosta starih, tako da popravljanje ponašanja nije bilo u planu.

Edited by uvrnuto
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Magia said:

 

 

 

 

 

Bice manje mrznje u kosarci bolje na forumu kada Dule Kuper ode. 

 

 

Zaboravio si i sudijske kradje. Degutantno dozvoljavanje vecine da unistava forum se nastavlja, evroliga tema je tata volume 56.

 

@Magia upozorenje zbog pogrešne teme (prebačen post sa EL na žalbe) + izostanka report-a

 

Svi koje je citirao: @Miki28 Teoljub @MrTripleDouble @Losmi17 @dzakala @Molina23 - upozorenje zbog tatisanje

 

2 hours ago, Sector said:

Kad bi se moderacija držala striktno kriterijuma po kojima je Kuper otjeran sa foruma, vjerovatno bi na ovom pdf ostalo par ljudi da piše.

 

@Sector upozorenje zbog trolovanja

 

10 hours ago, pierre van hooijdonk said:

 

Ovako su isti likovi bolje mogli da ocene od nas samih koliko bi trebalo da budemo razočarani nakon prve sezone. 😄 

 

Mislim, da je Željko Obradović u obrnutoj dimenziji prekoputa, siguran sam da bih većinski identično doživljavao njegov lik i delo. Ipak treba imati granice, ne biti Lošmi, ne pakovati nakon baš svake konferencije, kada nema nikakvog smisla. Animozitet potpuno razumem, patološku potrebu isto donekle, ali očigledno nema nikakvih granica. To je neki teret veličine i pripadnosti, a ipak je najveći.

 

@pierre van hooijdonk upozorenje zbog svađalačkog nastupa i spuštanja rasprave na lični nivo

Edited by uvrnuto
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

A hoce se pokrenuti neki postupak u vezi odnosa sa Evroligom? Dokle da trpimo onakvo sudjenje na nasem terenu? Podrzavam da se iz hale odstrane ljudi koji prave incidente, ali jasno je zasto je do istih doslo. Nagomilalo se mnogo besa i frustracije zbog lopovcina iz EL, ali klub druka nase navijace dok moli EL za licencu. Je*ala ih i Evroliga i licenca, da je sreca da vise ne krocimo nikada u to mafijasko takmicenje.

 

5 hours ago, СтелаРоса said:

Ne nego ne mora se svaki put 50-50 situacija suditi u korist Zvezdinog protivnika. Ne zelim dalje da razglabam o ovome pogotovo ne sa navijacem kluba koji je u istoj toj ligi od strane istih tih sudija poguran vec deset puta za dve sezone.

 

14 hours ago, СтелаРоса said:

Nije, zato sto tih pola centimetra apsolutno ne bi uticala na njihovu odluku. Nema sanse da bi videli jasno da li je cepao ni u tom slucaju. 50-50 situacija, sude gostima u korist i to je to.

 

14 hours ago, СтелаРоса said:

Logika je da ne bi to sudili ni da mu je noga bila pola centimetra levo i da je gazio 100%. 

 

15 hours ago, СтелаРоса said:

Nema sanse da su sudije mogle da budu sigurne u svoju odluku, kao sto vidimo ni mi nismo sigurni da li je cepao iako imamo ponovljen snimak i zamrznutu sliku. Sustina je da sve takve odluke u kljucnim trenucima nikada ne sude za nas. Jos su pre toga svirale nesportsku kojom su skoro pa odlucile pobednika i onda ovde kada imaju priliku da tu odluku na neki jacin kompenzuju jer se hala vec zapalila zbog sudjenja oni nastavljaju protiv nas. Mi smo valjda jedini klub u celoj evroligi koji nema domacinsko sudjenje.

 

15 hours ago, СтелаРоса said:

Cela utakmica razlika par poena za nas ili za njih. Svaka 50-50 situacija dosudjena u njihovu korist. Razlika.

 

Generalno dobra utakmica, kvalitetna i borbena, ali nama zbog ovih stvari nije mesto ovde. 
 

Jebi se Evroligo!

 

15 dana - konstatno se kroz postove provlaci TZ o sudjenju i kako neko ne zeli Zvezdu u EL. Duza kazna zbog prethodna 2 upozorenja sto se tice tatisanja i provlacenja TZ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ab1995 said:

Sudije +Nedović kad je bitno = katastrofa... Šta da se radi mi smo nula od ekipe bez Tea... Ona nesportska na 20s i preko pola na drugoj strani su samo primjer našeg tretmana u EL... Ovo smečarsko takmičenje ne treba ni igrati... Ljudi nas godinama kradu na domaćem terenu... Treba bar jednom sudiji oko proliti pa nek nas izbace... Jbš ovo više... 

 

4 hours ago, Ab1995 said:

Sačuvaj me Bože "realnih" zvezdaša... Oni po potrebi i oslijepe od mržnje prema Čoviću... Jbg treba dokazati tu svoju "realnost"... Možda su i ove sudije u EL "realni"... Čuj ti izraza koji se ovdje koristi "najverovatnije nije"... Nema trika da Evans nije kačio liniju čak je bio dodatni trzaj nogom nazad kada je izbacivao loptu, al' nije ni bitno na kraju krajeva, niti je poenta priče... Bitno je da su sudije generalno OČAJNE ove sezone u EL, pa o tome bruji većina igrača... Ljudi su svojom odlukama u centru pažnje od Atine, Istanbula, Beograda, Madrida.. Dovode igrače u poziciju da ih počinju napadati, ne poštuju igru, ne poštuju igrače, ne poštuju navijače... I ne pričaju ovo razmaženi navijači Zvezde nakon poraza, nego na desetine samih igrača... I jesu navijači frustrirani i imaju razloga za to... Jer je u proteklih 10 godina Zvezda u BGu od  "10 spornih situacija oštećena u 8"... I to niti je fraza, niti je teorija zavjere, nego realnost... I ne zahtjevam ja "solidarnost" po tom pitanju od navijača Partizana, jer njima se npr u Istanbulu sviraju/daju bacanja za pobjedu za minimalan kontakt, nego tražim "solidarnost" od svih zvezdaša koji su se svačega nagledali u posljednjih 10 godina kada je suđenje u pitanju... Solidarnost u smislu shvatanja, pjene na usta i frustracije za onu "liniju"...  Ko da nam nije dosta našeg jada sa Čovićem i pojedincima u ekipi... 

 

20 dana i poslednje upozorenje pred trajni.

 

Opet TZ o sudjenju i deljenje na realne Zvezdase i oni koji sve vide kako jeste.

A ono iz bolda ma koliko god da ste ljuti ovo nije forum gde se ovo dopusta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, daftpunk said:

Meni samo nije jasno kako neko moze da pravda ono juce i stvarno ne razumem potrebu da se bude politicki korektan.

Dakle jel ono prekrsaj u poslednjoj sekundi Lazarevica za njihova dva bacanja?

Jel udarac po glavi namerna? Zasto onda nema namerne nad Hangom i pogtovo Jagom na ulazu?

Jel ono nije prekrsaj nad Nedovicem na kraju trece kad idu dva kontakta telom i rukama pre sumnivo izbijene?

Da podsetim da je Zalgiris u tom trenutku, 10 sekundi pre kraja trece imao cela dva prekrsaja i da ovaj svesno ide na faul i pravi ga dva puta a sudije cute.

Istom tom Nedovicu odmah na pocetku cetvrte sude isti kontakt telom na prenosu i on dobija cetvrtu.

Svaki kontakt u cetvrtoj pri ulazu jima su sudili bacanja. Cak i kad Gilespi igra cistu odbranu a lik baca loptu iza glave. 

Sto se tice gazenja mogli su da sude jer je bilo milimetar tamo ili ovamo ali su svesno ocutalai i tako samo dovrsili svesno navlacenje za jedan tim.

Pa i pre tog gazenja Gedraitis ide na ulaz gde ostvaruje isti kontakt telom za kakve su oni dobili svaki put bacanja u cetvrtoj i nista se ne sudi. Bolomboj hvata loptu i to vec pada prekrsaj, ali se sudi tek posto su ga trojica overila.

Na -4 se naravno sudi neki minimalan kontakt Jagu na ulazu jer hej to je +4 sigurnih dva poseda.

 

Ljudi su jednostavno ceo mec tendeciozno sudili i navlacili za jedan tim, svi mi koji volimo kosarku i koji smo gledali na hiljade tekmi smo ovo videli sto puta i sramota je reci da nije tako bilo.

 

Treba ih gadjati ali ne ovako, nego onim sto im je najbitnije. 

Lepo sledeci mec svako nek ponese sitne novcanice od 10, 20, 50 dinara i na teren. 

Ni toliko ne vrede, ali da im se na pravi nacin pokaze ko su i sta su.

I tako svaki mec do kraja.

I svaki put kad vecaju i gledaju i ne sude ocigledne stvari. Smecari ljudski.

 

 

 

7 dana

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2024 at 11:09 PM, berti said:

Cekaj, koja je granica jebavanja? Toliki trud, toliki stres i onda ti se neko usere u sve to. Jebe te u mozak i ti valjda treba da mu aplaudiras. Necivilizovan si jer gadjas razbojnike, a oni koji te kradu i podjebavaju su civilizacija. Kako da me.

 

7 dana - relativizacija.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2024 at 11:08 PM, Clash said:

Nije tvoj problem ali ti druze izgleda imas veci problem od toga.

 

5 dana

 

Možda ne može da se povede pod deljenje dijagnoze, ali definitivno može na spuštanje rasprave na lični nivo sa primesama uvrede.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nažalost, ipak je bilo nekoliko reportova, pa da počnemo...

 

On 2/18/2024 at 8:59 AM, Patriota iz kauca said:

Ovo sto je Željko uradio/rekao večeras je bilo potrebno da se kaže još prošle godine jer oni isto kradu već par godina pa ako prođe prođe.

 

Izrečeno večeras je potez očajnika gde ovi i dalje kradu isto ko prošle godine a tvoj tim za razliku od prošlogodišnjeg nije toliko dominantan da kompenzuje to.

 

Cela ova sezona je pogrešna.

 

15 dana

 

Krađe, teorije zavera, tatisanje. Ovo bi bilo za mnogo manju kaznu da forumaš nema već nekoliko sličnih banova ili opomena koje je dobijao čak i u slučaju pobeda svog tima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...