Jump to content

Sljakasti mastersi 2022 - Madrid i Rim


wwww

Recommended Posts

3 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam da li ima neko podatak, da li je neko ikad pobedio Nadala i Đokovića na istom turniru na šljaci, ja sad ne mogu da se setim, a potrebno je češljati istoriju.

rekose da nije niko na sljaci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mali ima da bude strah i trepet. Pored kompletne igre ima i stav, neku divlju harizmu koja ce, kako mi se cini, da preraste u aroganciju koja ce nas nervirati za koji mesec/godinu. Ali sada stvarno moze da uziva u euforiji koju je stvorio.

A Novak valjda moze  i dalje (mnogo) bolje od ovog danas, ako misli da bude i dalje konkurentan na sljaci.

Nadam se da danas nije pala izreka : kraljevi su mrtvi, ziveo kralj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Fantastičan meč, može se reći najkvalitetniji u 2022. godini. Alkaraz definitivno ima srca da se bori. Šteta je što nakon ovakvog meča nije i šampion.

 

Novak i da je kojim slučajem prošao, ko zna kakav bi bio sutra u odnosu koliko se potrošio danas. Ovakav meč mu je bio potreban za nredne turnire. Ovo je već stari Novak.

 

A

Nisi valjda ozbiljan za najbolji meč . Pa Novak u drugom setu imao dva vinera, ne može da čita servis kao da je Isner sa druge strane. Stoji metrima od osnovne

Link to comment
Share on other sites

Ipak je za najbolji mec potrebno da obadvoje budu na msksimumu ili tu negde.

Ovaj Novak danas to nije bio. Pogledajte statistiku, iako je izgubio za 4 poena, svi segmenti su na Karlosovoj strani.

Bilo bi odlicno da je Novak ceo mec igrso kao u zadnja dva gema recimo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

za sljaku nema podatka a za ostale podloge :

 

Quote

Players to beat Nadal and Djokovic back to back:

Alcaraz

Federer (2010 ATP Finals)

Soderling (2009 ATP Finals)

Davydenko (2009 Shanghai)

Roddick (2008 Dubai)

Ferrer (2007 ATP Finals)

Nalbandian (2007 Madrid)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Keira said:

Nisi valjda ozbiljan za najbolji meč . Pa Novak u drugom setu imao dva vinera, ne može da čita servis kao da je Isner sa druge strane. Stoji metrima od osnovne

Reci mi koji je drugi bio kvalitetniji da idem odmah da pogledam.

Link to comment
Share on other sites

bilo je slucajeva kad u SF se sastanu dvojica od Big3 (i ubiju jedan drugog), pa onda onaj koji pobedi izgubi finale od preostalog od Big3. to znam da sam negde gledala.

ako se ne varam Novak je imao neka 3-4 turnira gde je pobedjivao Nadala I Federera u SF pa u F (na betonu, ako se ne varam), Fed valjda jedan (valjda u WTF), a Nadal naravno na RG par komada (sad me mrzi da idem da proveravam).

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Reci mi koji je drugi bio kvalitetniji da idem odmah da pogledam.

Alcaraz Kecmanovic. 

Msm ok tvoj utisak ali mislim da preteruješ.

Novak je bio malo više od solidnog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nego, da li je neko ispratio strane komentatore, jesu li koji put pomenuli da je Carlos mladji 16 godina?

Alcarazova igra neme veze s Nadalovom. Totalno drugi tip igraca. Zajednicko im je sto su iz iste zemlje i sto su borci.

Link to comment
Share on other sites

Medvedeva ne primati u Francusku!!!

 

Vreme je i da Alkaraz ima svoju fan temu, jer je ipak u pitanju budući višestruki osvajač slema.

 

Vidim da su već krenuli komentari da bi mogao biti GOAT, ne razumem šta je sa ljudima.

Link to comment
Share on other sites

A sutra vec pocinje glavni zreb Rima, igra Krajinovic protiv Tijafoa, plus Lajovic i Djere u poslednjem kolu kvalifikacija.

Evo ko ih je sve pobedio, samo je moguce da nije bilo back to back

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...