Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

4 minutes ago, berti said:

Slazem se, samo sto je prebacivanje nekome da napada Novaka samo zbog navijanja za drugog tenisera odmah docekivano na nož. Oni koji su ga prozivali za srbovanje, poreze, foliranje, glumatanje, laziranje problema sa socivima, zuljevima, iscrpljenoscu na plus cetrdeset, probleme sa disanjem nisu bas bili raspolozeni da kazu da ga napadaju jer su fanovi drugih. Niti oni koji su mnoge slemove koje je Novak uzeo pripisali greskama  drugih jer se tu Novak nista nije pitao  nisu bas radi da priznaju da je to jer vole Fedal  drugare.

 

 

I to ponovo nema veze sa ovim zbog cega su se u njega razocarali i njegovi najveci navijaci.

Sve ovo sto ti nabrajas je pokusaj neke revitalizacije, a za druzenje i za podrsku ovdasnjim kriminalcima koji su vrhu vlasti, jednostavno nema opravdanja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

I to ponovo nema veze sa ovim zbog cega su se u njega razocarali i njegovi najveci navijaci.

Sve ovo sto ti nabrajas je pokusaj neke revitalizacije, a za druzenje i za podrsku ovdasnjim kriminalcima koji su vrhu vlasti, jednostavno nema opravdanja.

Relativizacija je ukazivanje da je napadan i pre svega ovoga? A sa kojim krimosima se on to druzio, bas me zanima? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJORDJE said:

Citam jutros u vestima da je prijavljen za Indian Wells, sto  lako moze da se pretvori u ponovnu borbu  protiv  tradicionalnog neprijatelja. 

 

Prijavljen je po automatizmu jer je u pitanju masters, sa tih turnira se igraci samo odjavljuju, nikad se ne prijavljuju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Prijavljen je po automatizmu jer je u pitanju masters, sa tih turnira se igraci samo odjavljuju, nikad se ne prijavljuju.

Mnogo me nervira kako naši mediji, a bogami i dosta stranih, iz godine u godinu čim izađu entry liste za veće turnire izveštavaju kao da je to dokaz da će taj i taj sigurno učestvovati, i da je učešće zvanično potvrđeno. I to se ponavlja godinama već po x puta godišnje, ako u početku nisu veze imali s tenisom mogli su za toliko godina da nauče :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak je spreman da propusti velike turnire ako je za učešće na njima potrebna obavezna vakcinacija.

 

Srpski teniser je u intervjuu za "BBC" rekao da je to cena koju je spreman da plati.

 

"Da, to je cena koju sam spreman da platim. Nikada nisam bio protiv vakcinacije, primio sam ih kao dete, ali sam uvek podržavao slobodu izbora šta stavljate u svoje telo. Principi donošenja odluka o mom telu su važniji od bilo koje titule ili bilo čega drugog. Pokušavam da budem u skladu sa svojim telom koliko je god to moguće", rekao je Đoković na tu temu i dodao:

 

"Moj um je otvoren kada je u pitanju mogućnost da budem vakcinisan u budućnosti jer svi zajedno pokušavamod a pronađemo najbolje rešenje kada je u pitanju borba protiv kovida. Ponavljam, nikad nisam bio protiv vakcinacije i nadma se da ćemo svi vrlo brzo videti skori kraj ovog virusa. Trudim se da držim um otvorenim jer se svi trudimo da pronađemo najbolje moguće rešenje. Niko ne želi da bude u ovoj situaciji u kojoj smo mi kolektivno već dve godine. Deo sam globalnog sporta koji se igra svake nedelje na različitim lokacijama. Razumem posledice svoje odluke. Jedna od posledica je da ne idem u Australiju, bio sam spreman na to. Razumem da danas ne biti vakcinisan, znači da ne mogu da putujem na većinu turnira".

 

Đoković je govorio i o deportaciji iz Australije.

 

"Bio sam zaista razočaran i tužan načinom na koji se sve završilo po mene u Australiji. Greška u viznoj dekalaraciji nije namerno napravljena. To su prihvatili i potvrdili savezni sud i sam ministar u Ministarstvu za imigraciju u Australiji. Ono što malo ljudi zna jeste da ja nisam deportovan iz Australije na osnovu toga što nisam vakcinisan ili sam prekršio neka pravila. Sve je to zapravo odobreno. Razlog zbog čega sam deportovan iz Australije jeste taj što je ministar za imigraciju iskoristio svoje diskreciono pravo da mi poništi vizu na osnovu percepcije da bih mogao da stvorim neki antivakserski osećaj u zemlji ili gradu, sa čime se potpuno ne slažem", rekao je Novak za "BBC".

 

 

Dobro jutro Srbijo 😴

Edited by NikolaSRB93
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Sad mi tek nije jasno. Spreman je da ne igra najveće turnire da ne bi primio vakcinu, ali ne isključuje mogućnost da je možda primi nekad u budućnosti :smiley5:

the-office-steve-carell.gif

 

ma to je dodao onako tek da malo ublazi ovu antivax kvalifikaciju koju je zaradio

nema sanse da se on vakcinise, pored pocetnih razloga ovde je sad i inat na delu

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

Sad mi tek nije jasno. Spreman je da ne igra najveće turnire da ne bi primio vakcinu, ali ne isključuje mogućnost da je možda primi nekad u budućnosti :smiley5:

Sada nece jer vakcina nije obavezna, ako jednog dana postane obavezna (mandatory) izmedju primanja vakcine i zavrsiti zivot u zatvoru vakcinisace se - tako ja razumem, za sada zvanicno ima izbor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

A šta ako ne želi u zatvor?

Pa onda ce valjda da je primi, ja tako razumem ono "ali ne isključuje mogućnost da je možda primi nekad u budućnosti " - ako bude smrt streljanjem (ili zatvor) ili vakcina on ce se vakcinisati

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ciao said:

Pa onda ce valjda da je primi, ja tako razumem ono "ali ne isključuje mogućnost da je možda primi nekad u budućnosti " - ako bude smrt streljanjem (ili zatvor) ili vakcina on ce se vakcinisati

Uvek postoji i opcija oružane pobune, prvi Novak već ima sasvim dovoljno novca da isfinansira elitnu vojsku i nastao bi građanski rat. 

 

Novak je već pokazao da je spreman javno da brani svoje stavove i interese.

 

Ne može se narodu baš pretiti puškom, jer koliko god vakseri želeli da budu svi vakcinisani, isto tako antivakseri ne žele i spremni su to braniti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...