Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

3 hours ago, wwww said:

https://www.reuters.com/lifestyle/sports/djokovic-buys-80-danish-biotech-developing-covid-19-treatment-ceo-2022-01-19/?utm_medium=Social&utm_source=twitter

 

U Reutersovom tekstu nema detalja o mehanizmu delovanja leka koji razvijaju, na kojim principima se zasniva.

Stoga je interesantno procitati kakvi su komentari na, u osnovi, vest da ulaze u nalazenje leka za covid-19 za one koji se zaraze (u tu kategoriju spadaju Paxlovid, Molnupiravir, remdesivir se valjda jos uvek koristi...). A komentari su uglavnom negativni. Jedni kazu kako ce sve da uradi da izbegne vakcinu, drugi kazu da bi trebalo da se mane tih gluposti (kome treba lek kad imamo vakcinu?)...

 

This is rich. Anything but take the shot that already protects to the degree possible.

What the fuck lol. He must just be super against the the vaccines.

Just get vaccinated

This guy has no shame

It’s so much cheaper to just get vaccinated

PR team at work!

I'm beginning to think that all the tantrums against the vax is also part of a publicity stunt for his newly acquired company. (ova osoba nje procitala da je firma osnovana u 2020)

Why doesn’t he start at the root and prevention rather than treatment after infection, such as vaccination?!

Aren’t you guys a little early for April‘s fools

Wait, so does he like big pharma or not?

So his choosing to be unvaccinated, unmasked and in public while infected(?) was to create a growing market for his new company. Got it.

LOL so Djokovic is against the vaccines cause it’s better for his business. And y’all screaming against big pharma HAHAHAHAHAHA

He’s gonna sell that medicine cheap everywhere except for a high premiuml to Australia :lol_2::wicked:

 

 

covek bi pomislio da je i Fajzer mlatio praznu slamu s razvojem leka za covid-19 :smiley33:

 

🦜

 

uvek zanimljivo procitati misljenje "naroda" :classic_biggrin:

 

 

Slusajuci njih I kengure, imas osecaj da su se oni mnogo zrtvovali zato sto su se vakcinisali, a sad djokovic nece. Kao ono, ja placam porez, moras I ti. 

 

Ja sam mislio da se ljudi vakcinisu za svoje dobro a ne zbog zrtve. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, diego said:

 

Ovo je strasno, ima li ko vise da ga udari mokrim peskiron po glavi da se okane vise kovida.

Link to comment
Share on other sites

Forbes:

FJfhz6JXoAArBU7?format=png&name=small

 

ono kad novinar nema pojma o cemu pise: nema pojma cemu sluze vakcine, a cemu lekovi koji se daju zarazenom :twak:

sta je preventiva a sta tretman zarazenog. bitno da se opljune.

 

mislim Fajzer i Merk takodje razvise "non-vaccine COVID-19 treatment", za ocekivati je da vrli novinar napise i analogni clanak o tome. :classic_dry:

(obratiti paznju: ja ovde ne pisem o metodu/tehnologiji koju nameravaju da koriste za proizvodnju "leka"  koliko to sve imam smisla, pisem o elementarnom nerazumevanju doticnog novinara sta je funkcija i kad se daje vakcina a kad "tretman" iliti lek. sto je jos tragicnije njegov clanak je odobrio tamo neki editor :twak: )

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vanjabarsa said:

cekaj pa taj loncarevic/ preduzetnik neki sportski novinar sa sk ?? ivan loncarevic, zna li neko nesto o njemu ??

 

Po CV-ju na Linkedinu bi se reklo da taj duže vreme živi u Danskoj baveći se svim i svačim, tj. da nije u pitanju taj novinar.

https://www.linkedin.com/in/ivan-loncarevic-5a46a25/

 

Zanimljivo je što u tom CV-ju kao naziv firme stoji QuantumBioRes, a firma se zapravo zove QuantBioRes.

 

Dakle, lik ne zna kako mu se zove firma.

 

https://www.quantbiores.com/

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

 

Ovo je strasno, ima li ko vise da ga udari mokrim peskiron po glavi da se okane vise kovida.

Sto tako negativno ? ovo znaci da ne negira covid nije antivakser nego ulaze pare u medicinu, razvoj lekova - zasto mislis da je ovo negativno? Nece biti ni prvi ni poslednji koji ce ulagati u lekove koji verovatno nece delovati (koliko je samo drzava Francuska ulozila u razvoj svoje vakcine za covid pa nista) ali po meni ovo je naprotiv dobro za imidz, steta sto to nije ranije pricao, moze tu sasvim pozitivna prica da ispadne

5 hours ago, wwww said:

https://www.reuters.com/lifestyle/sports/djokovic-buys-80-danish-biotech-developing-covid-19-treatment-ceo-2022-01-19/?utm_medium=Social&utm_source=twitter

 

U Reutersovom tekstu nema detalja o mehanizmu delovanja leka koji razvijaju, na kojim principima se zasniva.

Stoga je interesantno procitati kakvi su komentari na, u osnovi, vest da ulaze u nalazenje leka za covid-19 za one koji se zaraze (u tu kategoriju spadaju Paxlovid, Molnupiravir, remdesivir se valjda jos uvek koristi...). A komentari su uglavnom negativni. Jedni kazu kako ce sve da uradi da izbegne vakcinu, drugi kazu da bi trebalo da se mane tih gluposti (kome treba lek kad imamo vakcinu?)...

 

This is rich. Anything but take the shot that already protects to the degree possible.

What the fuck lol. He must just be super against the the vaccines.

Just get vaccinated

This guy has no shame

It’s so much cheaper to just get vaccinated

PR team at work!

I'm beginning to think that all the tantrums against the vax is also part of a publicity stunt for his newly acquired company. (ova osoba nje procitala da je firma osnovana u 2020)

Why doesn’t he start at the root and prevention rather than treatment after infection, such as vaccination?!

Aren’t you guys a little early for April‘s fools

Wait, so does he like big pharma or not?

So his choosing to be unvaccinated, unmasked and in public while infected(?) was to create a growing market for his new company. Got it.

LOL so Djokovic is against the vaccines cause it’s better for his business. And y’all screaming against big pharma HAHAHAHAHAHA

He’s gonna sell that medicine cheap everywhere except for a high premium to Australia :lol_2::wicked:

 

 

covek bi pomislio da je i Fajzer mlatio praznu slamu s razvojem leka za covid-19 :smiley33:

 

🦜

 

uvek zanimljivo procitati misljenje "naroda" :classic_biggrin:

 

mazohisticko mi je ovo citiranje komentara, cemu? ima on hejtera koliko hoces i budala medju njima, zasto im davati vaznost citirajuci ih? 

Link to comment
Share on other sites

Ma treba da pocne da keep his mouth shut o svemu van tenisa, dosta je bilo vise toga. Nek kaze onda necu vise da se bavim tenisom, nego cu da spasavam svet.:classic_ninja:

Ima jedna jako pametna bosanska, Nije majka kunula Muju sto se kockao, nego sto se vadio.

Link to comment
Share on other sites

Cuti on, bas sam citala neki tekst gde kazu da je potpuno neverovatno kako on tokom cele ove situacije rec nije rekao a kako je cak na aerodromu u Dubai valjda gde ga je presrela grupa fanova cak uspeo da bude ljubazan i nasmesi se i fotka se sa njima a covek bi ocekivao da besni i bude nadrndan. I ovo nije da je on rekao, to je jednostavno podatak, i to da je to od valjda juna 2020 znaci nije od juce, ulaze covek u borbu protiv covida.

A za Muju i kockanje nazalost potpuno se slazem da je vise nego istinito, uostalom to se pokazalo i u ovoj situaciji

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ciao said:

Nece biti ni prvi ni poslednji koji ce ulagati u lekove koji verovatno nece delovati (koliko je samo drzava Francuska ulozila u razvoj svoje vakcine za covid pa nista) ali po meni ovo je naprotiv dobro za imidz, steta sto to nije ranije pricao, moze tu sasvim pozitivna prica da ispadne

Trenutno nikakva pozitivna priča ne prolazi, sve može da se izokrene. Reakcije koje ja vidim su tipa "eto zašto je protiv vakcina, hoće da zgrne pare na lekovima" :ajme:

 

Nema druge nego sačekati da se ovo malo smiri, da se uskoro pojavi neki drugi skandal i da nađu novu žrtvu, trenutno šta god se kaže ispada kontraproduktivno. Uostalom on nije ništa ni rekao, deluje mi više kao potraga nekih rotenberga za prljavim vešom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jos jedan "novinar" "zaboravio" da stavi sve relevantne informacije u "breaking news"

 

naravno, oni koji komenarisu ponovo pokazuju da takodje pojma nemaju ni o cemu (najmanje o tome cemu sluze vakcine, a cemu terapije protiv bolesti), ali je bitno da su spremni odmah da opljunu i da se pridruze medijskoj hajki i lincu (sve pozivajuci se na nauku i "u ime nauke" :twak:🦜 ) .

i onda im svima na kraju kriva "nauka" kad im ne ispuni "ono sto je obecala", iako ta ista nauka nista slicno nije "obecala" novim "vernicima" (koji oksimoron), samo nije imao ko ni da slusa ni da razume sta im se kaze...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...