Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Quote

Imagine if instead of Australia it was China or Russia.

Imagine, if the #1 tennis player in the world was American/British/Australian & was being kept in a room without his phone for hours about a visa mixup.

 

 

6 minutes ago, Boxy said:

 

I nisu bas izucavali, lupili pecat samo 

pa sta su trebali da rade, idu u zemlju porekla dokumenta i sprovode policijsku istragu oko dokumenta koji je izdat tamo? nije mi poznato da i jedna drzava tako nesto radi kod ijedne osobe koja aplicira za bilo sta.

znaci li to da bi ti ladno bila ok ako bi za tvoju narednu aplikaciju za vizu ili sta god kod putovanja u neku drugu zemlju bila sasvim ok da se dovode u pitanje dokumenta koaj ti podnosis?

 

a da je hteo vec da nesto lazira sigurno mu je bilo lakse da u Srbiji "kupi" potvrdu o vakcinaciji sve s codom (ili sto neko rece ranije da posalje Marka da se zrtvuje i zavrne rukav, a da se potvrda izda na Novakovo ime - eno onaj neki Slovenac primio tuce vakcina za pare) nego da se zamajava s svim ovim panelima i posebnim procedurama.

Edited by wwww
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, wwww said:

ma naravno da je glupost.

nisam odavno aplicirala nigde za vizu, ali koliko je meni poznato pravila se nisu bas toliko promenila da pri predaji dokumenata (makar i elektronski) onaj ko ih prima ne prekontrolise sta si ti to sve predao i da li je to dovoljno dokumentacije i da li sve stima. sto znaci da su pri predaji njegovih dokumenata za vizu (pre bar 2 sedmice, ako sam shvatila to je rok za predaju dokumenata) morali da primete da mu tip vize i odgovarajuca dokumenta nisu u saglasnosti. pa nije on kupovao kartu za gradski prevoz na automatu, pa ga onda kontrola uhvatila s pogresnom kartom (umesto za odrasle on kupio kartu za decu).

 

ovo je sad cista politicka igra, premijer Australije je rekao/obecao da ce sef ganicne kontrole licno da isproverava Novakova dokumenta pa ako sve nije u redu da ga salje nazad kuci i to se upravo sad radi. Ako je ovo sve regularna procedura i ako Novak nema specijalni tretman (u ovom slucaju u veoma negativnom smislu) kog vraga ima premijer drzave da naredjuje sefu granicne kontrole da licno ide i kontrolise dokumentaciju tamo nekog tenisera?

 

Novakov problem (pored glupiranja oko vakcine) je i sto se on zakacio s centrima politicke mocu u teniskom svetu (oko raspodele novca teniserima) i oni se sad prave apsolutno mutavi i boli ih uvo, cak verovatno zadovoljno vrte palcima i uzivaju grickajuci kokice. Za Peng Shuai su se odmah svi angazovali (pa je i ATP imao neku izjavu, ma koliko nemustu), ovde nema sanse da i jedno tenisko telo i prstom mrdne i pomogne mu. Morao je da zna da je ovako nesto moguce, narocito posle epizode s Troickim i njegovim narusavanja antidoping protokola, kada ga je Novak javno podrzao pa su ga (NOvaka) onda ovi iz antidoping kontrole tokom DC meca (gde je Troickom bilo zabranjeno cak i da udje u salu kao obican posetilac da gleda mec) zamajavali satima oko davanja uzorka za antidoping kontrolu. Kao nije bilo dovoljno urina za dobru analizu, pa cekaj da se dovoljno urina sakupi u besici, pa onda kao ponovo cekaj da vidis rezultate. Ne moze sut s rogatim.

 

A kao sto rekoh nekoliko stranica ranije, Srdjana Djokovica je nemoguce zaustaviti da blebece cak i ako to ide na stetu negovog sina! :ajme: Kakav mamlaz! Zamislite da imate takvog oca. :twak:

da imamo takvog oca, neki od nas bi odavno bili minimum u top 15 ............................ 

Link to comment
Share on other sites

Inace, meni je najjaci ovaj argument “anonimnosti”  analize tih dokumenata kao da ta dva panela dobijaju 50k zahteva svaki dan za AO a ne da ce u 2 meseca dobiti fazon 20-30 ukupno… IMO, samo budala ne bi mogao da zakljuci ciji je zahtev pogotovo za Djokovica o kome se prica vise od mesec dana samo o tome.
 

p.s. Jos ako je Nolo poslao i cirilicni original dokument na uvid, sve legit anonimno 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Boxy said:

 

I nisu bas izucavali, lupili pecat samo 

Kao što rekoh, i najvalidniji dokument da ima proglasiće se falsifikatom jer su mediji sve odlučili unapred. Ako su oni sami nesposobni da utvrde valjanost dokumentacije čemu onda služe i zašto su organizovali celu ovu farsu?

Novak treba da sedne na prvi avion natrag čim ga puste.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Istog trenutka, kada ga budu stavili na povratni let, australijskom ambasadoru u Srbiji, kao jednoj od spona na relaciji Rio Tinto-naprednjaci neko treba da uskrati gostoprimstvo, ali ko zaboga, kada su svi oni u istom dilu? Posto ovo nije drzava, nego kolonija ....................

 

 

 

 

 

Edited by jevrem69
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, deez nuts. said:

Ali sto topic ekipa misli da se svuda sve resava tako sto tata Srki nazove Duha Koji Lebdi i resi problem. Propisi su propisi.

ne kaki vise .................... ja mislio da si ti vec sa svojom druzinom iz antifa na ulici i da demonstriras protiv nepravde .....................

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, deez nuts. said:

Ali sto topic ekipa misli da se svuda sve resava tako sto tata Srki nazove Duha Koji Lebdi i resi problem. Propisi su propisi.

 daj ne lupetaj, leba ti. ovde niko nije ljubitelj Srdjana Djokovica i njegovih izliva.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

australijski Srbi su velike patriote :classic_biggrin: tako da mislim da bi ti se bitno promenilo okruzenje...

 

Srbi su Srbi, ne vidim kako bi mi se promenilo, ali zao bi mi bilo mog komsiluka, uglavnom su to starosedeoci, ovde zive vec decenijama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...