Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Quote

Naravno. Samo si možda malo zvučala, kao da možda bude malih kaznica i tome slično.

 

Ali ovde se radi o računarima, poenta je da je Unix vreme jedinstveno.

 

Barem bi trebalo da bude.

 

posto ovde vecina tvrdi da je lazirao rezultat testiranja, sta sledi ??

zato sam i napisala to sto sam napisala.

nikom ovde nije za verovati, dok novak licno ne potvrdi ili demantuje navode, sve ovo sto se pise je/ trlja baba lan, da joj prosje dan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, erwin said:

Evo sad neki naš tvrdi da je to vreme downloada testa, a ne generisanja.

 

 

 

 

Samo sto i dalje ostaje pitanje broja testa, pozitivan je veci od negativnog i sto se za negativni sve slaze, a ovde i ne bas.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Juan said:

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjene.

...pa slobodno nastavite.

Ovo su fajlovi izvadjeni iz dokumentacije koju su prilozili njegovi advokati na sudjenju i samim tim ih ucinili javnim. Tako da nema nikakve kazne.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vanjabarsa said:

posto ovde vecina tvrdi da je lazirao rezultat testiranja

 

Ne pišemo da jeste, samo (malo) liči na to.

 

5 minutes ago, vanjabarsa said:

sta sledi ??

 

Nemam pojma. Svašta i ništa. :classic_biggrin:

 

4 minutes ago, vanjabarsa said:

nikom ovde nije za verovati, dok novak licno ne potvrdi ili demantuje navode, sve ovo sto se pise je/ trlja baba lan, da joj prosje dan.

 

Uvek bude na kraju kao u prvom delu rečenice, za drugi deo dočekaćemo jednog dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bem ti iris tv  kad neki kanali ne mogu da se vracaju kao CNN, ladno su Bogdana Obradovica pozvali da im gostuje, dal je bbio u onoj trenerci sa kineskom zastavom:lol_2:

 

Saltam kanale i na hepiju kazu evo vraca nam se Bogdan , bio je uzivo na CNN, on se vraca u studio sa trenerkom na kojoj pise Kina i nalepljena njihova zastava.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Juan said:

Ja nisam mod i nemam pojma šta planirai da li planira. Samo napominjem da ja kačenje i objavljivanje medicinskih izveštaja bilo koje vrste, o ma kome da se radi, strogo zabranjeno bez dozvole.

Prvo može da bude gonjen vlasnik foruma, a zatim i lica koja su te podatke objavila. 

 

Ja se zezam, a sa' ću i malo ozbiljno, (odma' nek me demantuje neko digitalno pismeniji): digitalno, sve što dobijamo od euprave (a i sa ovog foruma, Instagrama, bilo čega što nije statični veb sajt) je sa naše, klijentske strane, ono što nam server "servira". Nekakvi logovi o datumu upisa ovoga ili onoga, mogu se videti samo sa serverske strane.

 

Još jednom: nema na internetu = nije se desilo, ima na internetu = tačno je i slično, nisu tačne jednakosti..

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Bem ti iris tv  kad neki kanali ne mogu da se vracaju kao CNN, ladno su Bogdana Obradovica pozvali da im gostuje, dal je bbio u onoj trenerci sa kineskom zastavom:lol_2:

 

Saltam kanale i na hepiju kazu evo vraca nam se Bogdan , bio je uzivo na CNN, on se vraca u studio sa trenerkom na kojoj pise Kina i nalepljena njihova zastava.

Epic shit.

Meni je ovaj sns bogdan potpuno otkrovenje, bukvalno sam se gusio od smeha par puta kad sam ga gledao na sku.

Link to comment
Share on other sites

Just now, stray_cat said:

 

Ja se zezam, a sa' ću i malo ozbiljno, (odma' nek me demantuje neko digitalno pismeniji): digitalno, sve što dobijamo od euprave (a i sa ovog foruma, Instagrama, bilo čega što nije statični veb sajt) je sa naše, klijentske strane, ono što nam server "servira". Nekakvi logovi o datumu upisa ovoga ili onoga, možegu se videti samo sa serverske strane.

 

Još jednom: nema na internetu = nije se desilo, ima na internetu = tačno je i slično, nisu tačne jednakosti..

Zavisi jesi li ulogovan ili nisi. Ako nisi ulogovan zavisiš od toga šta ti server pokaže, ova verifikacija je upravo to. 
 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Epic shit.

Meni je ovaj sns bogdan potpuno otkrovenje, bukvalno sam se gusio od smeha par puta kad sam ga gledao na sku.

Ne znam jeste li ispratili gostovanje na Pinku kod Jeremićeve, pre dan, dva? Bogdan vs Anđus, kakvo pičkaranje, oplakao sam 😂 @Zvezdinho

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...