Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ne mogu da verujem, ovo je za Monty Python.  

 

Valjda svi znaju šta mislim o vakcinama i da sam razočaran zbog Novakovog stava oko istih. Takođe, da je bio mudar i da je ćutao o exemption, možda se i ovo ne bi desilo. Ovako je svima dao na uvid da nije vakcinisan i naravno, što izgleda kao šamar Australiji i njihovih pravilima.

 

Ali ... dobio je exemption od nezavisne komisije. I to su doktori, ne političari. Iako sumnjam da Nole ne može da primi vakcinu zbog zdravstvenih problema - šta ako je stvarno tako?!

 

Ovo je klasično iživljavanje političara koji su puštali celebrities i sportske zvezde da rade karantin kako oni hoće ili da ga krše, dok neki nisu bili puštani u zemlju da vide porodicu na samrti. Novak im je došao kao kec na deset da se operu od toga i skupe političke poene. Stvarno se nadam da će im se obiti od glavu. Đubrad. 

 

Edited by Darko
  • Like 7
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Gde si ti Joshmore, promenio si stil pisanja, ali pogled na svet nisi. U svakoj normalnoj drzavi bi suspendovali nekog ko se ne drzi pravila

Tu sam ne mogu ja sa tobom bogatim, ti si klasa iznad...:lol_2:...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god, koliko god Novak imao neke glupe stavove ovo je stvarno skandalcina epskih razmera za svet sporta uopste. Koliko sati su ga drzali, uzeli mu telefon i nema kontakt sa spoljnim svetom. To je takva bruka da nemam reci, i sad kao hoce da prikazu da je isti status za sve ljude. Pa nije, nema tu sta da se prica. Da li bi drzali Federera, Mesija, Felpsa, Lebrona i napravili takav cirkus....nisam bas siguran. Imaju i Australijanci svoje ubirace politickih poena, kao i u svakoj "sredjenoj" zemlji. 

 

I da, u istoriji tenisa ce zauvek ostati podatak da je izbacen sa US opena i deportovanje iz Australije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Na CNN glavna tema Novak, ladno citiraju Srkija:roflmao:

Pola čovek pola transfer blama :classic_ninja:

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Sta ako ta trojica ne igraju npr isto. Ako vama ovo nije neodgovorno ponasanje Djokovica ja ne znam sta je. Dase vakcinisao niko mu nista ne bi rekao i osvojio bi titulu.

Pa nije trebalo da mu daju dozvolu. Od trenutka kad su mu je tako nevakcinisanom dali, neodgovorni su oni.

Link to comment
Share on other sites

Zamišljam nekog debelog graničara koji govori Đokoviću kako se ne slaže sa dijagnozom australijskih medicinskih stručnjaka: "'Ajde mejt, si mislio mene da

prevariš, oni ako su se školovali ne znaju bolje od mene, ja sam ti završio životnu školu". Monti Pajton meets Prosečnog Srbendu, ludilo šta su oni naveli kao razlog :Hail:.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sta ako ta trojica ne igraju npr isto. Ako vama ovo nije neodgovorno ponasanje Djokovica ja ne znam sta je. Dase vakcinisao niko mu nista ne bi rekao i osvojio bi titulu.

Види, ако су му већ дали дозволу шта онда глуме лудило. А замисли тек да је чувени најбољи и НаЈеЛеГаНтНиЈи тенисер икад у питању да ли би се ово догађало

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 033zero330 said:

 

Celo veče, svakoga zapanjuje tvoje nečitanje.

 

 

Oh pa to je...on :lol_2: i mek, braća rođena...

Inače hrvatski portal ima udarnu vrst Đoković potjeran... iVajni dnovinari pišu osmostruki osvajač...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...