Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Ma tog Pepea Imaza kontam i da ne slusa vise. Ako je i dalje tu, verovatno je zbog Jelena [emoji1]  Ali, niko ne moze da ospori da ima najbolje ljude oko sebe, a rezultati to govore.. [emoji1] 
Nije pepe (bio) tu zbog jelene nego zbog marka.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Eddard said:


Ne može niko da te natera da bolestan ideš na posao, vakcinisan ili ne. 

Traze ti papir od lekara, koji trazi papir iz COVID ambulante, koja te salje u opstinski medicinski centar na dijagnostiku, pa se vratiis u COVID ambulantu da ti otvore bolovanje ili propisu karantin.

Pa onda opet.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Nemas energije da prokomentarises Nadala? Auu Losmi, nisam se ovome nadao od tebe. Nesto ce biti😂😂😂

Ne mogu da se bavim trenutno nebitnim oblicima zivota i empatskim nakazama.

Trebace mi energije za sutra, jer ne verujem u pozitivan ishod, iako sam bio optimista do juce.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milica said:

Zasto se za Nadala ne sme napisati da koristi steroide (popije se ban) a za Novaka moze da se kaze da je antivakser i da ne veruje u postojanje virusa kad to nije tacno?

Erber je nevakcinisan a Novak antivakser, zasto? 

U principu ne samo za Nadala, zabranjene su neosnovane optužbe o dopingu generalno, ali se u praksi to svodilo na pominjanje Nadala.

 

Što se tiče Novaka, pa ne pišu te članke o njemu i Erberu forumaši, a on je stvarno dao mnogo povoda da ga smatraju antivakserom i sad treba iz toga nekako da se iščupa...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

U principu ne samo za Nadala, zabranjene su neosnovane optužbe o dopingu generalno, ali se u praksi to svodilo na pominjanje Nadala.

 

 

Ja se izvinjavam sto sam pomenula to, nije do Nadala, nego do covida. Ne znam pravila ovog dela forumu i sta je dopusteno a sta nije. Mnogi sportisti uzimaju steroide i u sustini dogod nisu uhvaceni uvek su spekulacije u pitanju jer se ni jedan nece time pohvaliti. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Baby said:

 

Ni meni, ali su uhapseni... verovatno je slika... odakle znam

Ma, donese mi pokojni pasenog pre 5-6 godina kengurovinu iz Australije - nedelju dana sam je omeksavao u ulju, senfu i pacu za gulas.

Za ostatak iste, umalo nas kucici ne izujedase.

Zilavo, bre!

PS. Imam par kandidata medju rodbinom, kumovima i poznanicima  u Hamiltonu i Missisaugi, Toronto, kojima bi ovakve stvari pale na pamet

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...