Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Just now, Kooineeperk said:

Ja sam prilicno obazriv sa ovom guzvom posle 20h, da nije neki last push Vucica... 

 

Cekamo prve rezultate. 

 

Cisto sumnjam, on ti daje lufta do rucka obicno, vec ako nema svih kapilarnih medju izaslima do 5, cenim da salje neke aktiviste da te "podsete" da moras da glasas.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

Kakav SPAS, Sapic se skroz utopio u SNS. 

 

SPAS pominjem zbog sabiranja svih glasova u Beogradu sa proslih izbora. I da mu se sve prelilo u SNS, a nije ni 20% vrlo verovatno, on nema vecinu na ovu izlaznost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Posto niko nije pomenuo - administrativno su smanjili broj birackih mesta u Beogradu u odnosu na 2018, pa je to glavni razlog.

 

Moguce je da i Beograd izadje na 60%. Mislim da je glavno pitanje za Beograd ko ce sve preci cenzus, jer ako izadje 60% u Beogradu, da saberes SNS + SPAS + SPS, on nema dovoljno glasova. Cak i da zanemarimo da je SPAS izgubio 90% glasaca sasvim sigurno.

 

Nisu svuda krajcovali, negde su morali da dodaju biračka mesta imajući u vidu novopridošlu populaciju. Kod mojih u kraju, a reč je o lokaciji koja je u top tri u BG po novogradnji,  do prošlih izbora bilo je tri biračka mesta, a sada ima četiri. Pri tome, dodaa su biraćka mesta i u OŠ koja do sada nije bila biračka lokacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Htedoh napisati da su i u NS bile jako velike gužve iako se nije glasalo za grad. A sad čujem na N1 od reporterke da je poslednji glasač na Grbavici završio glasanje u 20.30, a verujem da je na još par mesta bilo tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god da se ovo završi današnji dan je pokazao da prosečni srpski birač može kad ima ko da ga probudi i pokrene. Da je sve da valja ne bi nas ovi ni jahali decenijama. Sad je bitno da se pozitivna energija koja se konačno pojavila usmeri kalo treba i da se konkretnim akcijama sve finalizuje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nek grmi jako said:

 

Nisu svuda krajcovali, negde su morali da dodaju biračka mesta imajući u vidu novopridošlu populaciju. Kod mojih u kraju, a reč je o lokaciji koja je u top tri u BG po novogradnji,  do prošlih izbora bilo je tri biračka mesta, a sada ima četiri. Pri tome, dodaa su biraćka mesta i u OŠ koja do sada nije bila biračka lokacija. 

 

Moguce, samo ima manje birackih mesta ukupno, tako da gde su sjebali administrativno glasace se do 10. Bilo je mesta u Beogradu i gde nije bilo guzve na biralistima naravno.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ove ljude koji pokazuje TV sad, da i dalje cekaju u redovima. Ne bih da se bavim Lavaterom i citanjem karaktera sa crta lica, ali ipak ne mogu da odolim - secite me ako ovde ima 5% SNS glasaca.

Ovo je jako indikativno, RIK opet bezi. Mislim da je kljucno da opozicija objavi bilo kakve rezultate pre Vucica, ili CRTA.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

I gde je sad jebena CRTA, koliki je procenat izašlih do 20h? Imaju jebenih 900 mesta koja pokrivaju i ne mogu da prebroje i objave.

 

Umesto da utrče pre IPSOSa i RIKa, još jedan ćorak sa njihove strane. Vratite grantove i ugasite se.

Edited by medobrundo
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...