Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

1 minute ago, srlepajce said:

Koliko sam citao treba da potpisu svi zapisnik

Verovatno zele da pokusaju ponistavanje

Super bi bilo da idu na poništavanje rezultata na glasačkim mjestima po BG-u, na ponovljenom glasanju bi izašlo bar još 5-10% apstinenata da glasa zbog tog muljanja.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Venger said:

 

A sto napustaju, ne kontam bas. Sta se desava ako napuste?

 

U pitanju je klasična opstrukcija, a ne znam kako će je izvesti jer ima više mogućnosti - od opterećivanja preostalih kontrolora kako ljudi ne bi mogli da glasaju, pa do nepotpisivanja zapisnika. Ako urade ovo poslednje i probaju da tako unište rezultete, biće veoma veselo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Znam neke koji su otisli jutros pa se zbog guzve vratili 😄 Pa su srecom otisli i poslepodne i sacekali. 

 

Ne znam, verovarno bih i ja tako uradio - uz duzno postovanje, ne pada mi na pamet da cekam sat vremena da glasam na bilo kojim izborima. Prosto, vratio bih se kasnije, pa ako bude manjih guzvi onda bih i glasao.

 

Kako god, na mom birackom mestu popodne zaista nije bilo guzve. Lagano je sve obavljeno, sve je trajalo nekih 10 minuta. Na predsednickim nije bilo dileme, glas je dobio Nas Ponos. Na parlamentarnim sam se dvoumio izmedju Moramo i SDS/Nova jer mislim da ove liste slabije stoje u unutrasnjosti, glasao za SDS/Novu. Na beogradskim sam se dvoumio izmedju PB i Suverenista (jer oni slabo stoje u urbanim sredinama), na kraju glasao za PB.

 

E sad, zasto - Ponos je ipak nas jedinstveni kandidat koji svakako prolazi u drugi krug, na parlamentarnim izborima mislim da Moramo ipak ima siguran cenzus, a bilo bi dobro i da Tadic i kompanija predju, a na beogradskim mi se PB ucinio kao vise opoziciona lista od Suverenista koji su ranije bili liberali, mada i za njih mislim da ne mogu sa SNS.

 

Srecno nam svima.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Treba imati u vidu da će svi opozicioni glasovi stići kao posledica činjenice po kojoj srpska opozicija nema strateškog partnera u svetu. Dakle, reč je o izlaznosti i glasovima u vreme dok režim uživa naklonost i Brisela, i Vašingtona, i Pekinga i Moskve.

 

A svi dobro znamo da takva naklonost nije večna, pa kad opozicija, ovakva kakva je, jednog lepog dana u bliskoj budućnosti pronađe zaleđinu u EU ili Americi, pa time pojača stranačku infrastrukturu i opštu snagu, onda ćemo se sećati ove izlaznosti kao finog osnivačkog kapitala za ono što tek sledi.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odvezao malopre na glasanje Taštu i Tasta.Ona je pitala ženu i mene koga da glasa,dok je on veliki fan žvalavog.U jednom trenutku tašta se premišlja da li da ide(pomislih vozim glasača SNS-a,a opozicija odustaje),ali ipak je odlučila da krene.

Čekam ih pošto je veća gužva od pre pola sata kada sam vozio ženu.Vraćaju se i saznam da je tast zaboravio ličnu kartu pa nije mogao da glasa.A ja žurim u treću smenu.Rekoh sebi-to je znak da ovaj pada 😄 .

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Trebali su otvoriti vise birackih mesta, kad sam otisao na glasanje (jos je moje mesto manje), nisam ocekivao ovoliki broj ljudi, nije kao 2016. Kazem da bi sigurno trebalo ici preko 55%

 

Zaokruzen Misa Vacic za predsednika i otete bebe za parlamentarne.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

A sta mislite o Milosu Jovanovicu? Vidim slabo se pominje ovde

Mojih 5 para: neko ko ce rado biti koalicioni partner SNSa ako to istima zatreba. 

Svakako, neko ko je oporavio DSS i koji sada belezi bolje rezultate nego ranije. Negde sam i rekao da nema toliko desnicarske stavove bio bi dobar za siru opoziciju. Mozda i sada jeste, videcemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

A sta mislite o Milosu Jovanovicu? Vidim slabo se pominje ovde

 

Mislim da je klasicna jajara, prodao bi dupe za parce vlasti. Jedino sto se moze pohvalno reci za njega je da jako dobro govori francuski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Mojih 5 para: neko ko ce rado biti koalicioni partner SNSa ako to istima zatreba. 

Svakako, neko ko je oporavio DSS i koji sada belezi bolje rezultate nego ranije. Negde sam i rekao da nema toliko desnicarske stavove bio bi dobar za siru opoziciju. Mozda i sada jeste, videcemo. 

Ne bih se slozio za prvo. 

Iz razgovora sa dosta ljudi, vidim da ga gotive i da ga dosta njih vidi kao veliku politicku licnost za nekih 5-10god

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Ne bih se slozio za prvo. 

Iz razgovora sa dosta ljudi, vidim da ga gotive i da ga dosta njih vidi kao veliku politicku licnost za nekih 5-10god

Ajde ne botuj. DSS- POKS je linkom direktno vezan za Andreja Vucica. Kako ce on dalje razvijati karijeru posle uhlebljenja u vlast sutra videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ajde ne botuj. DSS- POKS je linkom direktno vezan za Andreja Vucica. Kako ce on dalje razvijati karijeru posle uhlebljenja u vlast sutra videcemo.

Kakav shit od odgovora, prvo ne botujem, drugo postavio sam prosto pitanje, zato sto nisam upoznat sa njegovim radom a sve vise cujem to ime u svom okruzenju. Nisam pristalica njihova pa da botujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...