Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Da prijavim da sam glasao i ja, uprkos prethodno izrečenim stavovima. Zaokružio sam Đilas-Šolak-Marinika-CIA-Vatikan ekipu.

 

Ukoliko se nešto promeni, očekujem status počasnog člana foruma i apanažu kao svaki strani plaćenik :classic_tongue:

  • Like 11
  • Thanks 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

odem sad do prodavnice, koja je tik uz glasačko mesto;

iza mene ide žena od 60ak+/- godina i raspituje se kod x svakoga na koga naiđe gde je 14a gimnazija (glasačko mesto)

 

neki klinci je pošalju u dvorište, što je potpuno druga ulica. kontam da će se snaći preko centralnog komiteta ali eto to je ghost voting life.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

Da prijavim da sam glasao i ja, uprkos prethodno izrečenim stavovima. Zaokružio sam Đilas-Šolak-Marinika-CIA-Vatikan ekipu.

 

Ukoliko se nešto promeni, očekujem status počasnog člana foruma i apanažu kao svaki strani plaćenik :classic_tongue:

A, nece moci, ja i lobirao i glasao za NATO generala, i za strane palcenike sa Gazele, da se znaju prioriteti:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Harmonika said:

A, nece moci, ja i lobirao i glasao za NATO generala, i za strane palcenike sa Gazele, da se znaju prioriteti:classic_biggrin:

 

Ako se ispostavi da je zaista za NATO, ima da se javno pos*rem na sve postove u kojima sam govorio da je njegova ekipa protiv NATO.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ti si bese iz CG? Ovde je generalno niza izlaznost nego kod vas, a realna cifra biraca je prilicno niza od zvanicne

CG- 2020

Prema podacima koje je objavio CEMI do 13 sati na biračkim mestima glasalo je 54,1 odsto birača.

 

Pritom, i kod nas je biracki spisak bio prepun svega i svacega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ako se ispostavi da je zaista za NATO, ima da se javno pos*rem na sve postove u kojima sam govorio da je njegova ekipa protiv NATO.

Zalim slucaj, nije, dobio orden u borbi protiv istih:classic_biggrin: Misa vacic ce biti treci, pazite sta vam kaze..jeste da bih vise voleo da  bude Bilja, ali jbg..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ti si bese iz CG? Ovde je generalno niza izlaznost nego kod vas, a realna cifra biraca je prilicno niza od zvanicne

 

Pa kad se kod nas uzmu u obzir oni iz dijaspore što ne glasaju ili bar ne znaju da su glasali, oni koji koji glasaju iz groba, iz susednih država i tome slično, možda je i ovdašnji procenat nešto viši.

Link to comment
Share on other sites

Prvi put glasam na novom BM, bila je guzva, 20-30 min sam cekao negde oko 10h. Odvezao zenu na njeno BM, isto guzva oko 13h. 

 

Videcu da li sam obrnuo tasta da NE glasa za Vucica, jos nije otisao. Navodno nece, izgleda da ce za DSS opciju. Bacen glas ali bolje i to. Tasta kao "za koga vi kazete". Iscimao i moje da slucajno ne zabrljaju. 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

Prvi put glasam na novom BM, bila je guzva, 20-30 min sam cekao negde oko 10h. Odvezao zenu na njeno BM, isto guzva oko 13h. 

 

Videcu da li sam obrnuo tasta da NE glasa za Vucica, jos nije otisao. Navodno nece, izgleda da ce za DSS opciju. Bacen glas ali bolje i to. Tasta kao "za koga vi kazete". Iscimao i moje da slucajno ne zabrljaju. 

 

 

cenzus prelaze, na predsednickim veca sansa za drugi krug..i to je nesto..

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ras kass said:

To 30% je na ovaj nerealni biracki spisak. Ako bude izlaznost oko 57% to u je u realnosti 10% vise, to jest blizu 70%.

Bez bojkota, izlaznost je u proslosti bila negde izmedju 54 i 57%. Kad se bojkotovalo, oko 50%. Na osnovu danasnje izlaznosti do 14h moze se ocekivati ukupna izlaznost negde oko 55%. a to bi odgovaralo vladajucoj garnituri.

Prakticno, tek sa izlaznoscu od preko 60% postojala bi nada da bi opozicija mogla nesto postici.

55-56% je idealno za Vucica: to je procenat kojim on ubedljivo pobedjuje, a istovremeno my daje "demokratski legitimitet"!??!?

Drugo, izlaznost u Beogradu je najmanja, a tamo se " lome koplja" tj tamo je najneizvesnije. 

Ali, sa malom izlaznoscu i tu ce vladajuci biti u blagoj prednosti.

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...