Jump to content

VN Saudijske Arabije 2021


Radoye

Recommended Posts

Just now, Maharaja said:

Dajte odmah titulu Maksu da se ne muči, još jednu "pobedu" kao u SPA....

 

Dobro sad je 2:2 - poklon u Silverstonu i poklon u Madjarskoj vs poklon u Spa i poklon ovde.

 

Dobro ce izgledati na Netflixu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očekujem magiju Luisa Hamiltona. Ovo je prava prilika da nastavi čudo iz Brazila.

Uska, užasna, klizava staza i dečak sa instiktom ubice i talentom šampiona ispred njega.

Ok, hajde sada da vidimo pravo trkanje.

Nije mi uopšte važno ko će da pobedi, samo da ne bude džiberisanja i pederaja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DASUBO said:

Još jednom vam savetujem da batalite navijačke strasti. Ko god da pobedi sezona je vrhunski kvalitetna.

Zasto bi batalili navijacke strasti? Ti ako neces da navijas okej ali nemoj popovat drugima sta da rade.

U sporti gdje se bore za pobjede i bodove, za titulu da se batale navijacke strasti. Onda da pratimo badminton?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DASUBO said:

Ko god da pobedi sezona je vrhunski kvalitetna.

 

Ko god da pobedi ce po mom misljenju uz ovu titulu vecito da nosi * taman k'o tzv. juzna srpska pokrajina / tzv. nezavisna republika tzv. Kosovo*. Suvise je ovde bilo sranja i manipulacija da bi se preko toga preslo samo tako. Samo smo jedan mali malecki korak od nivoa neregularnosti vidjenih 1989, 1990, 1994, 1997. kad su titule odlucivane medjusobnim cukanjem (sto isto jos uvek nije iskljuceno). Iako smo ove sezone zaista imali prilike da vidimo epsku borbu kakvu davno nismo gledali ja ne pamtim kad su se sudije ovoliko direktno petljale i odlucivale o rezultatima. Ovo je gore i od Balestra i Mozlija.

 

Sto je najgrdje, ne navlace na jednu stranu nego samo nabijaju dramu i to na najseljackiji moguci nacin.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DASUBO said:

Očekujem magiju Luisa Hamiltona. Ovo je prava prilika da nastavi čudo iz Brazila.

Uska, užasna, klizava staza i dečak sa instiktom ubice i talentom šampiona ispred njega.

Ok, hajde sada da vidimo pravo trkanje.

Nije mi uopšte važno ko će da pobedi, samo da ne bude džiberisanja i pederaja.

Ne gledam trku, ali kako si opisao picvajz je zagarantovan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DASUBO said:

Očekujem magiju Luisa Hamiltona. Ovo je prava prilika da nastavi čudo iz Brazila.

Uska, užasna, klizava staza i dečak sa instiktom ubice i talentom šampiona ispred njega.

Ok, hajde sada da vidimo pravo trkanje.

Nije mi uopšte važno ko će da pobedi, samo da ne bude džiberisanja i pederaja.


Svaka cast Luisu na voznjama ali se bas izleteo sa onim kukanjem oko opravdanosti crvene zastave. Vrsenje pritiska na sudije…

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...