Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

4 hours ago, Constantin said:

Dačićev "akvarijum"....kako li ih "regrutuje ?

 

 

 

Vrv na nekoj jeftinoj klinici za plasticne operacije.

Tacno bih bio ljut zbog ovog kronizma da su drugi drzavni funkcioneri ista kompetentniji od SNS bimbo plavusa koje misle Jugoslavija postojala u vreme Velikog rata.

Link to comment
Share on other sites

Stizu Rafali izgleda, moguce da je ovo bio veliki dan za Srbiju i nadajmo se mali koracic ka Zapadu. 

 

Sta sad da se kaze, osim nek se spremi Krusik na 4 smene, 370 dana godisnje. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 40Wins said:

Stizu Rafali izgleda, moguce da je ovo bio veliki dan za Srbiju i nadajmo se mali koracic ka Zapadu. 

 

Sta sad da se kaze, osim nek se spremi Krusik na 4 smene, 370 dana godisnje. 

Nisam ispratio...kad ?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 40Wins said:

Stizu Rafali izgleda, moguce da je ovo bio veliki dan za Srbiju i nadajmo se mali koracic ka Zapadu. 

 

Sta sad da se kaze, osim nek se spremi Krusik na 4 smene, 370 dana godisnje. 

Nadam se da je malo veci korak u begu od Ruskog zagrljaja.

Naravno da Vucica ne mogu da smislim ali ako ce ovo voditi udaljavanju od Rusije svaka cast.

Naucili smo do sada da ima boljih automobila od Moskvica valjda je vreme da naucimo da ima i boljih aviona od Mig 29.

A bonus je koprcanje Ljilje Smajlovic u lajvu na RTS-u koja zatecena ne zna sta da kaze pa napada Makrona tek onako da joj u centrali ne daju minus.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Constantin said:

Nisam ispratio...kad ?

Ispratio...

Prvi Rafal biti isporučen 2028. godine a da će svih 12 letelica biti isporučene dve godine kasnije.

Srbija će kupiti devet jednoseda i tri dvoseda.

 

🛩️🛩️🛩️

Link to comment
Share on other sites

Ove budale su ladno zatvorile put Beograd-Novi Sad zbog ovog babojebca i sad matretiraju ljude da obilaze alternativnim pravcima.

 

Pa jebem li vam majku više, sjašite mi bre sa kurca i ti i babojebac, pustite ljude da idu na posao, da rade, da žive svoje živote. Ja ne mogu da zamislim bilo koga kog boli kurac za posetu Makrona ili bilo kog drugog Makroa ovoj zemlji.

 

Jebem ti više ovu našu stvardnost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ove budale su ladno zatvorile put Beograd-Novi Sad zbog ovog babojebca i sad matretiraju ljude da obilaze alternativnim pravcima.

 

Pa jebem li vam majku više, sjašite mi bre sa kurca i ti i babojebac, pustite ljude da idu na posao, da rade, da žive svoje živote. Ja ne mogu da zamislim bilo koga kog boli kurac za posetu Makrona ili bilo kog drugog Makroa ovoj zemlji.

 

Jebem ti više ovu našu stvardnost.

Idi na Pazovu i Indjiju....:classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...